Virtuali realybė, archyvinė nuotrauka

Vilnius atveria virtualios realybės pasaulį

232
(atnaujinta 16:32 2017.03.05)
Nuo kovo 1 dienos iki gegužės 31-osios Vilniuje veiks didžiausia Baltijos šalyse virtualios realybės paroda

VILNIUS, kovo 5 — Sputnik. Šią savaitę Vilniaus "Akropolyje" pradėjo savo darbą didžiausia Baltijos šalyse virtualios realybės patirčių paroda, kurioje galima išbandyti net 10 skirtingų virtualios realybės technologijų, pranešė portalas madeinvilnius.com.

Telekomunikacijų sprendimus užsienio kompanijoms kuriančios bendrovės "Telesoftas" darbuotojai kartu su KTU Informatikos fakulteto mokslininkais ir žaidimų kūrimo studija "SneakyBox" sukūrė vienus pirmųjų lietuviškų virtualios realybės simuliatorių.

Выставка виртуальной реальности в Акрополисе
Didžiausią Baltijos šalyse virtualios realybės patirčių parodą veiks iki gegužės 1 dienos

Nauja lietuviška technologija buvo pristatyta kovo 1-ąją dieną Vilniaus "Akropolyje". Virtualio realybės simuliatoriaus kūrėjai kartu su parodų ir kongresų centru "Litexpo" bei "Elektromarkt" "Akropolyje" pristatė didžiausią Baltijos šalyse virtualios realybės patirčių parodą.

"Virtuali realybė vis labiau skverbiasi į mūsų kasdienybę ir visas sritis nuo pramogų iki mokslo. Todėl pristatome unikalią galimybę rytojų pamatyti jau dabar! Jaudinanti ir įtraukianti patirtis garantuota visiems — ir pirmą kartą išmėginsiantiems virtualią realybę, ir tiems, kurie jau žino, kas tai yra", — taip renginį pristato organizatoriai.

Выставка виртуальной реальности в Акрополисе
Kekvieno apsilankusio laukia 10 skirtingų patirčių ir net 60 minučių įspūdžių, adrenalino ir atradimų

Virtualios realybės parodoje lankytojai per valandą galės išbandyti 10 skirtingų virtualios realybės patirčių.

Organizatoriai paruošė trijų skirtingų sudėtingumo lygių patirtis — nuo irklavimo Galvės ežere ar leidimosi parašiutu iki Mini golfo žaidimo ant pilies sienų ar stebuklingo gėrimo gamybos.

Dalis virtualios realybės patirčių buvo sukurta Lietuvoje, pavyzdžiui, parasparnį reikia ne tik suvaldyti, bet ir nutupdyti ant Kauno technologijos universiteto stogo.

Выставка виртуальной реальности в Акрополисе
Virtuali realybė suteikia progą pažvelgti į pasaulį kitomis akimis ir iš paprasto stebėtojo virsti veiksmo dalyviu

Kitos parodoje pristatomos patirtys yra kurtos užsienyje. Vienos labiau pritaikytos vyresniems, kitos, pavyzdžiui, burtų mokykla, — labiau moksleiviams.

Virtualios realybės paroda Vilniaus "Akropolyje" veiks iki gegužės 31 dienos. Bilieto kaina 6 eurai. Bilietus galima įsigyti čia.

232
Tegai:
virtuali realybė, informacinės technologijos, paroda, Vilnius
Temos:
Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (79)
Dar šia tema
Siūlo kelias nuo pluošto iki audinio: interaktyvi paroda Vilniuje
Dokumentinis filmas apie projektą "Misija Sibiras" parodytas Prahoje
SpaceX parodė 3D judėjimą vakuuminio tunelio Hyperloop viduje
Discussion