Bateliai, archyvinė nuotrauka

Viena vairuotoja užkirto kelią kitam neblaiviam vairuotojui

21
(atnaujinta 11:49 2017.06.21)
Moteris pastebėjo neblaivų vairuotoją ir nusprendė važiuoti paskui jį, kol atvyks policija; jai pavyko priversti girtuoklį sustoti ir atimti iš jo automobilio raktus

VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Policija dėkoja drąsiai ir ryžtingai vairuotojai už pagalbą pareigūnams. Ji sulaikė neblaivų vairuotoją ir užkirto kelią galimai skaudžiai nelaimei, skelbia Policijos departamento spaudos tarnyba.

Birželio 18–osios vakare, apie 22:30 val., Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie neblaivų vairuotoją, važiuojantį nuo Svėdasų link Utenos.

Kaip paaiškėjo vėliau, neblaivų vairuotoją pastebėjo paskui jį važiavusi kita vairuotoja. Moteris, pastebėjusi, kad prieš ją ta pačia kryptimi važiuojantis automobilis pavojingai manevruoja, apie tai pranešė Bendrajam pagalbos centrui ir  važiavo paskui automobilį.

Vairuotoja elgėsi labai ryžtingai. Ji ne tik sekė pavojingai važiuojantį automobilį, bet dar signalizavo automobilio šviesomis, siekdama, kad vairuotojas sustotų.

Galiausiai, automobiliui sustojus, drąsi moteris irgi sustojo, priėjo prie įtartinai važiavusio automobilio ir, atidariusi jo dureles bei nepabūgusi akivaizdžiai neblaivaus vairuotojo, iš užvedimo spynelės ištraukė automobilio raktelius.

Netrukus įvykio vietoje pasirodė ir policijos pareigūnai, kurie sulaikė neblaivų vairuotoją.

21
Tegai:
neblaivumas, neblaivus vairavimas, neblaivus vairuotojas, Lietuva
Dar šia tema
Sulaikytą neblaivų vairuotoją giminaitis bandė "gelbėti" kumščiais
Už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje — bauda iki 200 eurų
Baudžiamasis kodeksas ― ne įsakas: neblaivių vairuotojų skaičius auga
Discussion