Kariuomenės mašina, , archyvinė nuotrauka

NATO karių visureigis įsirėžė į automobilį su keturiomis merginomis

60
(atnaujinta 14:41 2017.06.21)
Karinis automobilis "HMMWV" trenkėsi lengvąjį automobilį "VW Passat", kuriuo važiavo keturios merginos; trims iš jų prireikė medicinos pagalbos, tad jos buvo nugabentos į ligoninę

VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Birželio 20 dieną, apie 13:00 val., Marijampolės savivaldybėje, Liepynų kaime, karinis automobilis "HMMWV", vairuojamas JAV kario, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio "VW Passat" ir su juo susidūrė, praneša Lietuvos kariuomenė.

Per eismo įvykį sužeistos trys automobilio "VW Passat" keleivės, kurioms JAV kariai nedelsdami suteikė pirmąją pagalbą. Vėliau nukentėjusiosios medicininei apžiūrai buvo išvežtos į ligoninę.

Lietuvos kariuomenės pranešime sakoma, kad karys transporto priemonę vairavo blaivus ir su uniforma.

Į eismo įvykį patekę JAV kariai tarnauja Minesotos Nacionalinės Gvardijos 2-ajame batalione, kuris šiuo metu dalyvauja pratybose "Geležinis Vilkas 2017".

Šiuo metu vyksta eismo įvykio tyrimas.

Tai jau ne pirmas įvykis, susijęs su NATO kariais Baltijos šalyse.

Birželio pradžioje keturi iš Lietuvoje dislokuotų Vokietijos karių, būdami išgėrę, sukėlė muštynes Jonavoje ir pateko į ligoninę. Kariai dėvėjo civilių drabužius ir, matyt, turėjo laisvadienį.

Be to, vasario mėnesį penki Čekijos kariai — taip pat su civilių drabužiais — agresyviai reikalavo įleisti juos į naktinį klubą. Aišku, jie buvo girti. Vėliau šie "anti-Šveikai" buvo išsiųsti namo, į Čekiją.

60
Tegai:
ligoninė, nukentėję, NATO kariai, eismo įvykis, NATO, Lietuva
Temos:
Lietuva — NATO dalis (139)
Dar šia tema
Per savaitę keliuose: 4 žmonės žuvo, 103 nukentėjo
Karininkai parspėja apie eismo apribojimus dėl karinės technikos judėjimo
Saugaus eismo savaitė: vairuotojai nesieja greičio ir avarijos rizikos
Discussion