Sputnik Estija. Archyvinė nuotrauka

Čia galėtų būti medžiaga apie Ukrainos gynybos ministro vizitą Taline

101
(atnaujinta 21:53 2016.10.07)
Estijos gynybos ministerija nesuteikė akreditacijos Sputnik Estija į spaudos konferenciją, kurioje dalyvavo Ukrainos gynybos ministras, tuo pačiu sukėlus abejonių dėl žiniasklaidos žodžio laisvės valsybėje.

VILNIUS, spal 7 — Sputnik. Penktadienį Estiją su oficialiu vizitu aplankė Ukrainos gynybos ministras Stepanas Poltorakas. 11:20 Estijos gynybos ministerijoje prasidėjo spaudos konferencija su jo dalyvavimu, praneša Sputnik Estija.

Čia galėtų būti objektyvi ir išsami madžiaga apie šio susitikimo rezultatus, tačiau, deja, gynybos ministerija, atmetus visas teisinės etikos normas, nesuteikė Sputnik Estija akreditacijos.

Žirgų kompozicija Triumfo arkoje auštant Maskvoje. Archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владимир Астапкович

"Jūs nebuvote akredituoti nes Sputnik — tai ne žurnalistika, o Putino režimo propagandinis kanalas. Prašome jūsų daugiau nesikreipti į Estijos gynybos ministeriją", — pasakė Estijos gynybos ministerijos atstovas Andresas Sangas.

Sputnik (sputniknews.com) — naujienų agentūra ir radijas, kuris tuo pačiu metu dirba, kaip alternatyvaus turinio naujienų tiekėja ir radijo transliavimo operatorė. Sputnik yra visiškai yra orientuotas į užsienio auditoriją.

Sputnik kuria nuosavą multimedijinį turinį ir transliuoja daugiau kaip 30 pasaulio kalbų.

Pagal Sputnik prekės ženklą visą parą skelbiamos naujienos anglų, ispanų, arabų, kinų kalbomis.

101
Dar šia tema
Rusija sunerimusi dėl rusakalbių suvaržymo Baltijos šalyse