Šampanas, archyvinė nuotrauka

Rygos santuokos rūmuose jaunavedžiams uždrausta gerti šampaną

31
(atnaujinta 14:59 2018.08.27)
Putojančių gėrimų vartojimo apribojimai galioja tik Rygoje, kituose Latvijos miestuose galima laikytis šios vestuvių tradicijos

VILNIUS, rugpjūčio 27 — Sputnik. Rygos santuokos rūmuose jaunavedžiams draudžiama gerti šampaną, praneša Sputnik Latvija su nuoroda į portalą Skaies.lv.

Dabar Latvijos sostinėje yra keturios registro įstaigos, ir visur ši taisyklė jau galioja. Apie tai poros informuojamos, kai atvyksta pateikti prašymą. Pasak Rygos registro biuro Solvitos Broliši pavaduotojo, daug jaunavedžių ir svečių neslepia savo nusivylimo, daug kas geria šampaną gatvėje — priešais santuokos rūmų sienas.

Pagal Rygos savivaldybės taisykles, negalima viešose vietose laikyti atviro alkoholio butelio ar gerti alkoholinius gėrimus.

Kai kurie Rygos gyventojai sieja šią taisyklę su šampano draudimu registrų įstaigose, tačiau, pasak Rygos miesto generalinio direktoriaus Jurio Radzevičius, nėra griežtų taisyklių vartoti šampaną savivaldybės patalpose.

Putojančio vyno apribojimai galioja tik Rygoje, kituose Latvijos miestuose ši vestuvių tradicija registro įstaigoje vis dar egzistuoja.

31
Tegai:
jaunavedžiai, santuoka, Latvija, Ryga
Dar šia tema
Visur pasižymėjo: Lietuva nepastebimai pateko į ES antireitingus
"Lietuvoje geria masiškai": žurnalistė papasakojo apie girtavimą Baltijos šalyse