Krymas, archyvinė nuotrauka

Latvis papasakojo, kad "PayPal" blokuoja vartotojus bet kokį Krymo paminėjimą

86
(atnaujinta 11:53 2018.11.01)
Buvęs didžiausios elektroninės mokėjimo sistemos darbuotojas per Twitter atskleidė apie 80 kompanijos paslapčių

VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Latvijos gyventojas atskleidė, kad visi vartotojai, paminėję Krymą, blokuojami tarptautinėje mokėjimo sistemoje "PayPal", praneša Sputnik Latvija.

Andrejus Bykovs pasidalino su Twitter vartotojais savo darbo "PayPal" patirtimi  ir sudalyvavo sąspietyje "One Like — One Fact". Bykovs jau atskleidė apie 80 faktų apie įmonės vidaus struktūrą.

Baltijos šalių delegacija pirmą kartą aplankys Krymą >>

Be kitų dalykų, latvis teigia, kad "PayPal" klientams jokių būdu negalima minėti pusiasalio pavadinimo ir visko, kas su juo susiję.

"Net jei parduodamas tolimųjų 1960-ųjų laikų pašto ženklas naujos keltų linijos Sočis — Bachčisarajus atidarymo proga. Dėl visko, kas susiję su Krymu, profilis blokuojamas", — parašė Bykovs.

Jis taip pat pabrėžė, kad kai kurie vartotojai niekada negalės pasinaudoti "PayPal" paslaugomis, net jei jie yra visiškai sąžiningi.

"Tai visi, kurių bent dalis pavardės sutampa su asmenimis, kuriems taikomos sankcijos, arba kurie gyvena netoli kai kurių karinių vienetų. Arba šalia raketų gamyklos. Jie visi blokuojami", — teigė vyras.

Jis taip pat teigė, kad jei kiltų ginčas su klientu, "PayPal" darbuotojas gali į jo sąskaitą pervesti iki 25 eurų sumą, kad išlaikytų pasitikėjimą. Pasak Bykovso, "PayPal" laisva apyvarta siekia apie šešis milijardus dolerių, o tokie "atsiprašymai už nepatogumus" neturi įtakos bendrovės pajamoms.

Be to, buvęs darbuotojas papasakojo apie nuolatines technines tarnybos problemas. Pasak jo, kol klientas pats nesikreips dėl techninės paramos, nebus svarstomas nė vienas klausimas.

Vienoje Twitter žinutėje Bykovs teigė, kad pradinis "PayPal" darbuotojo atlyginimas yra apie 1600 eurų. Pasak jo, geras uždarbis pritraukia į įmonę daug darbuotojų iš Ukrainos.

"Kiekviename skyriuje įsikūrusi sava "mafija". Jei kažkas neveikia, ukrainiečiai visada rašo "saviškiams", o viskas daroma už nugaros. Dokumento peržiūrėjimas, ginčų sprendimas ir panašiai", — pasidalino latvis.

Bykovso paskelbtas įrašas surinko daugiau nei 700 "like" ir sukėlė vartotojų susidomėjimą. Latvis pažadėjo tęsti istoriją apie vidinę šios sistemos "virtuvę".

86
Dar šia tema
Rusija pareiškė apie Kijevo "isteriją" dėl turistų skaičiaus padidėjimo Kryme
Rados deputatas sukritikavo Kijevo valdžią už Krymo gyventojų diskriminaciją
Lietuvos atstovai prisijungė prie asociacijos "Krymo draugai"