Aeroflot oro linijų lėktuvas Sukhoi Superjet 100

Rygoje dėl degėsių kvapo nusileido lėktuvas "SSJ", išvykęs Maskvos

103
(atnaujinta 13:58 2019.05.08)
Keleiviai pajuto degėsių kvapą, todėl buvo priimtas sprendimas pakeisti lėktuvą

VILNIUS, gegužės 8 — Sputnik. "Aeroflot" oro linijų lėktuvas "Sukhoi Superjet 100", kuris pakilo iš Maskvos oro uosto dėl degėsių kvapo, kurį pajuto keleiviai, saugiai nusileido Rygos oro uoste, pranešė RIA Novosti šaltinis oro uoste.

"Keleiviai Maskvoje pajuto degėsių kvapą. Buvo pakeistas lėktuvas. Lėktuvas atvyko pavėlavęs. Orlaivis nusileido sėkmingai", — pranešė šaltinis.

"Sukhoi Superjet 100" turėjo išskristi iš Šeremetjevo į Rygą antradienį, 22:55 (sutampa su Maskvos laiku), tačiau keleiviai pajuto degėsių kvapą ir skrydis buvo atidėtas dviem valandoms.

Lėktuvas atskrido į Latviją 2:47, tai patvirtina informacija oro uosto "Ryga" tinklalapyje.

"Aeroflot" oro linijų lėktuvas "Sukhoi Superjet 100", skridęs iš Maskvos į Murmanską, gegužės 5 dienos vakare skubiai sugrįžo į Šeremetjevą ir po 28 minučių trukusio skrydžio sunkiai nusileido. Nusileidimo metu nulūžo važiuoklės ramsčiai ir varikliai užsidegė. Rusijos hidrometeorologijos centro duomenimis, sekmadienį Maskvos regione buvo perkūnija.

Rusijos Tardymo komiteto duomenimis, dėl katastrofos iš 78 lėktuve buvusių žmonių žuvo 41. Išgyventi pavyko keturiems iš penkių įgulos nariams ir 33 keleiviams.

Lėktuvo katastrofa Šeremetjevo oro uoste >>

Tyrėjai svarsto įvairias lėktuvo katastrofos versijas: galima nepakankama pilotų, dispečerių ir asmenų, kurie atliko techninę apžiūrą, kvalifikacija, taip pat lėktuvo gedimas ir oro sąlygos.

103
Tegai:
Maskva, lėktuvas, Ryga, Latvija
Dar šia tema
Rusijos tyrimo komitetas paskelbė vaizdo įrašą iš SSJ-100 katastrofos vietos
Įvardytos pagrindinės lėktuvo katastrofos Šeremetjevo oro uoste priežastys
Paskelbti iššifruoti "SSJ-100" įgulos ir dispečerių pokalbiai