Lietuvos policijos pareigūnas, archyvinė nuotrauka

Trys Lietuvos policininkai nukentėjo, sulaikydami nusikaltėlius

13
(atnaujinta 12:27 2019.07.08)
Vienas pareigūnas buvo sužeistas su stiklo šuke nuo sudužusio lango, kitiems dviem sužeistos kojos

VILNIUS, liepos 8 — Sputnik.  Kauno rajone trys policininkai buvo sužeisti, kai bandė sulaikyti nusikaltėlius, praneša Lietuvos policijos departamento spaudos tarnyba.

Šis incidentas įvyko praėjusį šeštadienį Domeikavoje.

Pasak policijos, du girti vyrai sėdo į "Mercedes Benz" automobilį ir važiavo link Vandžiogalos greitkelio. Vairuotojas nesilaikė policijos reikalavimų sustabdyti automobilį.

Gaudynių metu nusikaltėlis, bandęs apvažiuoti priverstinio stabdymo priemonę "ežį", nukreipė automobilį į Kauno komisariato pareigūną, kuris, savo ruožtu, šovė tarnybiniu ginklu į priekinį ratą.

Važiuodamas į Kauno miesto pusę vairuotojas pavojingai manevravo ir sukėlė pavojingą situaciją kelyje. Po kurio laiko automobilį pavyko sustabdyti.

Vairuotojas ir keleivis priešinosi policijai. Dėl to buvo sužeisti trys policijos pareigūnai — vieno pareigūno ranka sužeista su stiklo šuke nuo sudužusio lango, kitiems dviem sužeistos kojos.

Pabrėžiama, kad vairuotojas atsisakė atlikti girtumo testą, o keleivio kraujyje nustatytos 3,01 promilės. Abu nusikaltėliai sulaikyti.

Suteikus medicininę pagalbą pareigūnams buvo paskirtas ambulatorinis gydymas.

13
Tegai:
neblaivus vairuotojas, Kaunas, policija, Lietuva
Dar šia tema
Policija parodė, kaip neblaivus mopedo vairuotojas spruko nuo pareigūnų
Sustabdytas girtas vairuotojas iš Mažeikių, skubėjęs pas mylimąją
Telšių rajone girtas KASP savanoris sumušė jaunuolį