Eismo įvykis, archyvinė nuotrauka

Paskaičiuota, kiek Rusijos gyventojams kainuoja avarijos Baltijos šalyse

46
(atnaujinta 17:56 2019.11.04)
Tarp trijų Baltijos šalių didžiausius vidutinius nuostolius draudikui padarė vairuotojai, tapę eismo įvykių kaltininkais Estijoje. Lietuvoje ir Latvijoje patirta žala 850 eurų mažesnė

VILNIUS, lapkričio 3 — Sputnik. Rusijos draudimo bendrovė "AlfaStrachovanie" paskelbė sąrašą šalių, kuriose rusai dažniausiai patenka į avarijas, ir apskaičiavo nuostolius, kuriuos patyrė Rusijos piliečiai dėl avarijų šiose šalyse.

Nelaimingi atsitikimai Vokietijoje, Italijoje ir Suomijoje rusams kainuoja brangiausiai.

Pagal 2018-2019 metais pateiktus duomenis, Vokietijoje vidutiniai dėl avarijos patirti nuostoliai yra 4 510 eurų, Italijoje — 3 850 eurų, o Suomijoje — 3 600 eurų.

Po to yra Lenkija, kurioje avarija rusams kainuoja vidutiniškai 2 460 eurų. Prancūzijoje ši suma siekia 2 330 eurų, o Ispanijoje — 2 200 eurų.

Septintoje vietoje yra Estija. Avarija šioje šalyje Rusijos piliečiams kainuoja apie 2 050 eurų. Lietuvoje ir Latvijoje ši suma yra vienoda — 1200 eurų.

Baltarusijoje šios išlaidos sudaro 720 eurų. Tai vienintelė šalis iš sąrašo, kurioje vidutiniai nuostoliai sumažėjo, palyginti su praėjusiais metais.

Per metus vidutinis Rusijos piliečių patirtas nuostolis užsienyje šiose dešimtyje valstybių išaugo beveik ketvirtadaliu — iki 23,7 proc.

Kelių transporto avarijų aukos ES
© Sputnik /
Kelių transporto avarijų aukos ES
46
Tegai:
eismas, vairuotojai, Baltijos šalys
Dar šia tema
Įtariama, kad Šalčininkuose girtas policininkas sukėlė eismo įvykį ir pasišalino
Perspėjama, kad eismo sąlygas sunkina plikledis
"Crazy Town" muzikantai pateko į eismo įvykį su briedžiu