Filmavimas

"Netflix" atrenka aktorius Latvijoje: pagrindinis reikalavimas mokėti rusų kalbą

11
(atnaujinta 15:10 2019.11.06)
Didžiausia serialų, filmų ir televizijos laidų kūrimo kompanija Latvijoje ieško rusiškai kalbančių aktorių filmavimui Vokietijoje ir Kanadoje

VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. JAV pramogų kompanija "Netflix", kuri yra viena didžiausių kino ir televizijos kompanijų pasaulyje, paskelbė kastingą rusakalbiams aktoriams Latvijoje, rašo Mixnews.lv. Skelbimas paskelbtas oficialioje agentūros "Baltic Casting Agency" Facebook paskyroje.

"Ieškome aktorių, 60–80 metų amžiaus vyrų, filmavimui amerikiečių seriale. Reikalavimas: kandidatas turi laisvai kalbėti rusiškai. Filmavimas truks porą dienų lapkričio pabaigoje — gruodžio pradžioje Vokietijoje, Berlyne, ar Toronte, Kanadoje. Jei jums tinka aprašymas, atsiųskite dvi nuotraukas, kontaktinį telefono numerį ir trumpą savo profesinės veiklos aprašymą adresu projects@balticcasting.com", — rašoma skelbime.

Verta pažymėti, kad "Netflix" kuria savo filmus, serialus ir televizijos laidas nuo 2013 metų. 2016 metais bendrovė išleido 126 originalius serialus ir filmus, ir pagal kiekį aplenkia bet kurį kitą tinklo ar kabelinės televizijos kanalą.

11
Tegai:
kinas, rusų kalba, Latvija, JAV, Netflix
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (94)
Dar šia tema
"Netflix" filmuoja detektyvinį serialą Vilniuje
Paskelbtas oficialus serialo "Raganius" anonsas — video
Nemoki rusiškai — neik į kiną: vyras pasiskundė kino teatru Rygoje