Latvijos valstybinė policija

Latvijos policija sunaikino dvi tonas 2019 metais konfiskuoto kokaino

(atnaujinta 11:28 2020.02.11)
Pernai Latvijos valstybinė policija, bendradarbiaudama su kitų šalių teisėsauga, konfiskavo dvi tonas ekvadorietiško kokaino, įvežto į Europą jūriniame konteineryje, kurio lydraščiuose buvo nurodyta, kad ten maisto produktai

VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Latvijos policija padidinto saugumo sąlygomis sunaikino apie 2 tonas kokaino, kuris 2019 metais buvo aptiktas vykdant tarptautinę operaciją Kuoknesės krašte, praneša RIA Novosti su nuoroda į Latvijos Kriminalinės policijos Vyriausiosios valdybos viršininką Andrejų Grišiną.

Anot jo, kokainas į sunaikinimo vietą buvo pristatytas su sustiprinta apsauga, taip pat dalyvaujant antiteroristinio padalinio "Omega" pareigūnams. Į krosnį maišus su narkotikais mėtė žmonės, apsirengę specialiais apsauginiais kostiumais.

"Policija sunaikino 2 tonas konfiskuoto kokaino. Jis buvo sudegintas. Operacija vyko keturiais etapais", — pasakė Grišinas.

Grišinas neįvardijo kokaino sunaikinimo vietos, tačiau pranešė, kad buvo surengtas viešasis pirkimas tarp įmonių, nes sunaikinimo metu reikėjo laikytis aplinkosaugos reikalavimų. Kartu su kokainu buvo sunaikinti ir kiti policijos konfiskuoti narkotikai.

2019 metų sausį Valstybinė policija, bendradarbiaudama su JAV teisėsaugos institucijomis ir antiteroristiniu padaliniu "Omega", Kuoknesės krašte sulaikė 42 kartoninių dėžių krovinį, išsiųstą iš Ekvadoro. Dėžėse buvo 2,195 tūkstančio kokaino briketų su "TNT", "Badboys", "Gold" logotipais ir delfino atvaizdu. Kiekviename brikete buvo 1 tūkstantis gramų narkotinės medžiagos.

Ekvadoro policija pareiškė, kad Kuoknesėje rastos 2 tonos kokaino buvo įvežtos į Europą jūriniame konteineryje, kurio lydraščiuose buvo nurodyta, kad krovinį sudaro maisto produktai.

Tegai:
kokainas, narkotikai, policija, Latvija
Dar šia tema
Uragano "Doriano" sukeltos bangos į paplūdimius išplovė kokaino pakuotes
Kolumbijos karinės jūrų pajėgos konfiskavo aštuonias tonas kokaino
Muitininkai sulaikė kokaino ir hašišo siuntas
Ispanijoje sulaikytas povandeninis laivas su 3 tonomis kokaino
Lietuvos muitinės pareigūnai sulaikė didelę kokaino, hašišo ir "ekstazi" siuntą