Aktorius Sergejus Puskepalis, nuotrauka iš įvykio vietos

Aktorius Sergejus Puskepalis: vaikystę praleidau Lietuvoje

663
(atnaujinta 16:52 2018.06.09)
Rusijos aktorius Sergejus Puskepalis turi neįprastą rusų kalbai tėvavardį — Vytauto ir didžiuojasi savo lietuvių kilme

Garsaus rusų aktoriaus ir režisieriaus grafike praktiškai nėra laisvo laiko — tik praėjusiais metais jis filmavosi dešimtyje filmų. Norėdamas susitikti su Sergejumi Puskepaliu, turėjau važiuoti į Pamaskvę į serialo "Idealistas" filmavimo aikštelę. Aktorius atlieka tyrėjo Glebo Fedorovo vaidmenį. Veiksmo detektyvą filmuoja televizijos kompanija "NTV".

Miške guli vyras sudaužyta galva, šalia — kruvinas akmuo, Sergejus Puskepalis prašo išsigandusios vaikų stovyklos auklėtojos, kuri aptiko nežinomąjį, nuvesti vaikus kuo toliau. Jis pakelia vyrą — paaiškėja, kad nelaimingasis vis dar gyvas. "Stop, nufilmuota!" —skamba režisieriaus balsas. Po kelių minučių aktoriai grįš į savo pozicijas, o ta pati scena filmuojama kitu rakursu. Pagaliau, paskelbiama pietų pertrauka, ir visi keliauja į netoliese esančią vaikų stovyklą "Sputnik".

Актер литовского происхождения Сергей Пускепалис на съемках фильма Идеалист
© Sputnik / Дмитрий Дубинский
Garsaus rusų aktoriaus ir režisieriaus grafike praktiškai nėra laisvo laiko

"Labai simboliška — jūs esate iš agentūros Sputnik, o mes dabar dirbame stovykloje "Sputnik", — sako aktorius, eidamas miško taku į stovyklą.

Puskepalis geriausiai jaučiasi tarp pušų ir tyloje. Jis ir Maskvoje neapsigyveno todėl, kad Rusijos sostinę laiko per didele ir nešvaria. Todėl po filmavimo jis važiuoja namo į Železnovodską. Tai miestas Stavropolio krašte. Ten jo laukia žmona, ten užaugo sūnus Glebas, kuris seka savo tėvo pėdomis.

"Nėra jokių problemų — 18 skrydžių per dieną. Nuvykti iki namų galiu greičiau nei iki Maskvos pakraščio, — labai rimtai sako aktorius.

Актер литовского происхождения Сергей Пускепалис на съемках фильма Идеалист
© Sputnik / Дмитрий Дубинский
Aktorius vaidina tyrėją Glebą Fedorovą vaidmenį seriale "Idealistas"

Bet kai jis girdi, kad mes kalbėsime apie savo lietuvių šaknis, pradeda šypsotis.

"Man labai patinka Lietuva, su ja susiję šilčiausi, ryškiausi prisiminimai, nes ten aš praleidau savo vaikystę. Man buvo, regis, aštuoneri metai, kai tėvas pirmą kartą nuvežė mane iš Čukotkos, kur gyvenome, supažindinti su savo mama — senele Monika ir su visais giminaičiais Lietuvoje. Nuo tada visas mūsų ilgas atostogas mes praleisdavome ten — tarp artimųjų.  Be suaugusiųjų aš nuolat bendravau su trimis puseserėmis ir dviem broliais. Jie vis dar gyvena ten, visi sveiki, gyvi, ačiū Dievui", — sako Puskelpalis.

Aktorius gimė Olimskio gyvenvietėje prie Kursko, vaikystę praleido miestelyje Bilibino Čiukotkoje, kur dirbo jo tėvas, geologas. O čia — gražus senovinis Kauno miestas, kaimo gyvenimas Girkalnyje, svetingi giminaičiai.

"Lietuva visada buvo Sovietų Sąjungai užsieniu. O mes dar iš Čukotkos atvažiuodavome, kur gyvenimas buvo gana sunkus. Atrodė, patekdavome į rojų. Mane visi labai mylėjo. Lankėme Kauno muziejus, keliaudovome į Trakus ir Vilnų, linksmai leisdavome laiką Girkalnyje pas tėtės seserį tetą Danutę. Mane ten nuveždavo vasarai, ir aš ten gyvenau, padėdavau pjauti šieną, nuimti kviečius, išmokau joti. Studijų metais taip pat atvykdavome į Lietuvą, pas senelę viskas buvo labai skanu", — pasakoja Sergejus Puskepalis.

Nuo tų laikų aktorius pamėgo lietuvišką virtuvę — jis mėgsta cepelinus, kugelį, burokėlių sriubą, kurią jis vadina tik "šaltibarščiai".

Vaikystėje Puskepalis geriau kalbėjo lietuviškai, bet dabar beveik neturi praktikos.

"Niekas manęs specialiai nemokė, atvykdamas į Lietuvą, aš  tiesiog pasinėriau į  aplinką ir greitai viską suvokiau". Vis dar kažką prisimenu, bet deja, kalbėti lietuviškai neišeina", — apgailestauja  Puskepalis.

Актер литовского происхождения Сергей Пускепалис на съемках фильма Идеалист
© Sputnik / Дмитрий Дубинский
Puskepalis geriausiai jaučiasi tarp pušų ir tylos

Rusijoje labai mažai žmonių žino, kad Sergejus Puskepalis turi lietuvių šaknis. Nebent stebina aktoriaus nerusifikuotas tėvavardis "Vytauto". Tačiau atvykstantys į Rusiją lietuviai palaiko su juo ryšį, susitinka.

Šiemet  Puskepalis švenčia savotišką jubiliejų — lygiai prieš 15 metų buvo išleistas pirmasis filmas su jo dalyvavimu — Aleksejaus Učitelio filmas "Pasivaikščiojimas". Prieš tai jis vaidino tik teatruose, statė spektaklius. Tačiau savo palydovu į kino pasaulį režisierius laiko Alekseją Popogrebskį. Jie susitiko tais pačiais 2003 metais filmo "Koktebel" filmavime, kuriame filmavosi Puskepalio sūnus Glebas. Vėliaus pats Sergejus vaidino dviejuose šio režisieriaus filmuose — "Paprasti dalykai" ir "Kaip aš praleidau šią vasarą".

"Faktiškai  nuo filmo "Paprasti dalykai" ir prasidėjo mano veikla kine", — sako aktorius. O savo geriausiu darbu jis laiko vaidmenį Sergejaus Ursuliako filme pagal Vasilijaus Grossmano romaną "Gyvenimas ir likimas". Puskepalis vaidino kapitoną Grekovą, Pavlovo Namų gynėją.

Актер литовского происхождения Сергей Пускепалис на съемках фильма Идеалист
© Sputnik / Дмитрий Дубинский
Šiemet pas Puskepalį savotiškas jubiliejus — lygiai prieš 15 metų buvo išleistas pirmasis filmas su jo dalyvavimu — Aleksejaus Učitelio filmas "Pasivaikščiojimas"

Kartą  Sergejui buvo pavesta  vaidinti ir lietuvį, Lietuvos Didijį kunigaikštį Kazimierą IV — istoriniame seriale "Sofija" apie Zojos Palaeolog atvykimą į Rusiją.

"Dirbti šiame filme buvo įdomu, bet pasakyti, kad man tikrai patiko būti Lietuvos kunigaikščiu, negaliu. Kam man tai?  Dar priprasiu", — juokiasi Puskepalis.

Jis sako nematantis skirtumo tarp aktoriaus ir režisieriaus darbo — abu jis myli vienodai. Todėl aktyviai filmuojasi ir lygiagreičiai jau kaip režisierius rengia spektaktlį pagal  Nikolajaus Leskovo apysaką "Geležinė valanda" Tabakovo teatre.

Lietuvoje Sergejus Puskepalis su savo šeima buvo prieš metus. Jis nuoširdžiai laiko šį kraštą gimtu ir nesupranta, kam reikalingos tvoros tarp šalių.

"Nereikia pamiršti praeities. Mes visi užaugome vienoje šalyje, kartu buvome nepatenkinti Tarybų Sąjungos santvarka, norėjome permainų. Ne tik lietuviai buvo siunčiami į stovyklas, bet ir rusai, visi tie, kurie gyveno TSRS — keista, kad dabar viskuo kaltinama Rusija. Kam dabar viską  perbraukti, ieškoti skolų, kai daug pragmatiškiau būtų perversti praeities puslapį ir eiti į priekį. Ypač todėl, kad pas mus buvo daug gero", — teigia aktorius.

O dar Puskepalis nusivylė dėl to, kad, atsižvelgiant į sudėtingus Lietuvos ir Rusijos santykius, dauguma darbingų Lietuvos gyventojų yra priversti palikti savo tėvynę.

"Aš nesuprantu, kodėl viskas, kas buvo paveldėta iš Sovietų Sąjungos, nepriklausomybės laikais taip lengvai iššvaistyta. Tai visai nebūdinga lietuviams. Todėl žmonės ir bėga iš šalies. Mane piktina požiūris į lietuvius Europoje. Kai filmavausi Londone, pats girdėjau, kaip vietos gyventojai nepagarbiai kalbėjo apie lietuvius. Maždaug, jei užsikimšo kanalizacija, jie ateis ir viską išvalys", — sielvartauja aktorius.

Актер литовского происхождения Сергей Пускепалис на съемках фильма Идеалист
© Sputnik / Дмитрий Дубинский
"Aš pats tai žinau — nenusiraminsiu, kol neužbaigsiu tai, ką pradėjau. Tačiau labai liūdna, kad šios savybės naudingos toli nuo tėvynės"

Ir dar kartą pabrėža, kad lietuviai — darbšti tauta.

"Aš pats tai žinau — nenusiraminsiu, kol neužbaigsiu tai, ką pradėjau. Tačiau labai liūdna, kad šios savybės naudingos tik toli nuo tėvynės", — mano Sergejus Puskepalis.

663
Tegai:
kino aktorius, Sergejus Puskepalis, Rusija, Lietuva
Dar šia tema
Žavioji Ingeborga Dapkūnaitė: aktorei sukako 55 metai
Aktorė Ieva Andrejevaitė: mano namai ten, kur mano batai
Aktorė Ingeborga Dapkūnaitė
Severija Janušauskaitė: Lietuvoje valstybės ir kultūros santykiai — tragiški
Ingeborga Dapkūnaitė: artimieji už "Matildą" nebarė
Didysis desantinis laivas, archyvinė nuotrauka

Kryme bus statomi universalūs desantiniai laivai: Rusijos "Mistralių" ypatumai

(atnaujinta 17:46 2020.05.26)
RF Gynybos ministerija ir laivų statybos gamykla "Zaliv" Kerčėje pasirašė pirmųjų dviejų universaliųjų desantinių laivų statybos sutartį

Gynybos pajėgumų stiprinimo ir aukštųjų technologijų ginklų kūrimo srityje Rusija nepriklauso nuo užsienio partnerių. Tai patvirtina šiuolaikinės laivų statybos kokybė ir tempas Rusijos karinio jūrų laivyno interesais.

RF Gynybos ministerija ir laivų statybos gamykla "Zaliv" Kerčėje pasirašė pirmųjų dviejų universaliųjų desantinių laivų (UDL) statybos sutartį. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, projekto suma yra apie 100 milijardų rublių. Ko gero, pagrindinis UDL bus pastatytas vasaros pradžioje. Projektas buvo kuriamas Zelenodolsko projektavimo biure.

Rusijos laivyne tokių laivų dar nebuvo. Prancūzijos "Mistral" analogai Rusijos kariniam jūrų laivynui galimybę vykdyti operaciją atokiuose vandenynų rajonuose. Pagrindinis UDL turėtų būti įtrauktas į laivyno kovinę struktūrą iki 2026 metų, ateityje serijos statyba gali būti tęsiama. Viso projekto likimą lemia valstybinė programa, ginkluotės programa iki 2027 metų.

Rusijos karinė operacija Sirijoje patvirtino didelių desantinių laivų, kurių tūris siekia 15 000–25 000 tonų, svarbą. Dėmesys šiam laivų statybos sektoriui yra skiriamas aukščiausiu valstybiniu lygiu — 2020 metų sausio 9 dieną Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas lankėsi Nachimovo Juodosios jūros aukštesniojoje karinėje jūrų mokykloje Sevastopolyje, susipažino su ekspozicija, skirta jūrų laivyno plėtrai, ir kai kuriomis tolimos jūros zonos UDL ypatybėmis.

Anksčiau "RIA Novosti" šaltinis gynybos pramonės komplekse teigė, kad 2020 metais Kerčėje bus pradėti statyti du universalūs desantiniai laivai, galintys gabenti iki 16 sraigtasparnių. Remiantis kitais šaltiniais, Rusijos gynybos ministerija planuoja UDL dislokuoti daugiau nei 20 sunkiųjų sraigtasparnių, laivai turės dokų kamerą, skirtą valtims iškrauti, ir galės perkelti apie 900 jūrų pėstininkų su pilna ginkluote. Neatitikimai atsiranda dėl aršios kelių vertų projektų konkurencijos — jūrų laivyno labui.

Po to, kai 2014 metais prancūzai nutraukė sutartį dėl dviejų "Mistral" tipo sraigtasparnių nešiklių Rusijos kariniam jūrų laivynui, Rusijos konstruktoriai nuėjo ilgą kelią ir yra pasiryžę pranokti prancūzus įvairiais būdais.

Kovinis laivas

Laivas yra sudėtingas. UDL misija yra perduoti jūra (tūkstančius mylių) ir sausuma kareivius bei įrangą desanto operacijos, kurioje dalyvauja kovinės paramos sraigtasparniai (karinio jūrų oro grupė), metu. Laivas gali pastatyti minų ir tinklo užtvaras, plūdurus su stebėjimo sistema priešo povandeniniams laivams stebėti. Nusileidimas už horizonto yra technologiškai įmanomas (desantinės šarvuotosios transporto priemonės į jūrą patenka iš doko kameros toli nuo pakrantės, neplaukiojančios — nuleidžiamos į sausumą desantiniais kateriais).

UDL reikia pastatyti operatyvinės kariuomenės ir pajėgų grupuotės štabą, apie 1000 desantininkų, smogiamuosius ir transportavimo sraigtasparnius (antstato angaruose ir po deniu), puolimo ir tūpimo valtis (sausame doko denyje virš vandens linijos), 76 mm universalią artileriją, priešlėktuvinės savigynos įrangos (modulių, tokių kaip "Shell-ME"), taip pat jūrinės šarvuotosios transporto priemonės (mažiausiai 50 pėstininkų kovos mašinų ir 10 tankų), nemažas arsenalas (kelių dienų karinėms visos grupės operacijoms).

Iš pradžių buvo manoma, kad Rusijos UDL turės didesnę oro grupę (tai yra daugiau nei 16 sraigtasparnių) nei "Mistral" ir stiprią savigynos įrangą (įskaitant artileriją ir oro gynybą). Rusija turi puikius šio laivo denio sraigtasparnius: kovinį "Ka-52K Katran", priešlaivinį "Ka-27K", kovinį —transportavimo "Ka-29" ir patrulinį "Ka-31". Amerikos leidinys "Military Watch" pranešė apie tikimybę, kad Rusijos UDL atsiras vertikalūs kilimo naikintuvai — "Jak-141" įpėdiniai.

Laive turėtų būti integruota taktinių ir operacinių taktinių vienetų kovos valdymo sistema. Norint sėkmingai išspręsti UDL problemas, taip pat reikalingi modernūs radarai, navigacijos kompleksas, elektroninė karo sistema ir priemonės povandeninio sabotažo pajėgoms aptikti. Visos šios funkcijos reikalauja nemažai vietos ir galingos varomosios sistemos.

Tikslios Krymo laivų savybės vis dar nežinomos, tačiau vienas iš konkurencinių projektų — Krylovo valstybinio mokslinio centro UDC "Surf" — turėjo 200 metrų ilgio korpusą, 34 metrų vandens linijos plotį, o talpumas sudarė apie 23 tūkstančius tonų. Jungtinėse Valstijose panašių "America" tipo laivų bendras talpumas siekia 45 tūkstančius tonų (palyginamas su lėktuvnešiais).

Pramoninė bazė

Kerčės gamykla "Zaliv" yra įgijusi didelę karinių laivų statybos patirtį ir turi visas technologines galimybes įgyvendinti Krymo "Mistral" projektą iš metalo. Sauso doko ilgis yra 360 metrų, plotis — 60 metrų — UDL visiškai pakanka. "Zaliv" yra pajėgi statyti laivus, kurių ilgis yra 300 metrų, o jų tūris yra iki 150 tūkst. tonų. 

Tai viena didžiausių laivų statybos įmonių Europoje, turinti reikiamą įrangą ir aukštos klasės profesionalus. Laivų komplektacija po iškrovimo vykdoma dviejose giliavandenėse krantinėse, kuriose įrengta speciali kranų įranga. Anksčiau Krymo valdžia patvirtino gamyklos "Zaliv" Kerčėje pasirengimą surengti universalaus desantinio laivo statybos projektą.

Rusijos karinio jūrų laivyno koviniame formavime nėra tiek daug didelių desantinių laivų, jie nelabai atitinka to meto reikalavimus. Pavyzdžiui, 775 ir 1171 projektų BDL buvo pastatytas 1974–1991 metais Lenkijos Gdansko laivų statyklose. Be abejo, šiame karinio jūrų laivyno "sektoriuje" netrukus laukia technologinė revoliucija — manoma, kad iki 2027 metų Rusijos valstybinei ginklų programai bus skirta 19 trilijonų rublių, o modernaus vandenyno karinio jūrų laivyno statyba yra viena pagrindinių Rusijos gynybinių pajėgumų plėtros krypčių.

Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija.

Tegai:
laivynas, Rusija
Dar šia tema
"Somalis turi geresnius laivus": Internete išjuoktas Ukrainos jūreivių žygis
Ką veikia JAV ir Britanijos karo laivai Barenco jūroje
Rusijos laivynas gaus šešis mažus raketinius laivus "Karakurt"
Депутат Сейма Литвы Ирина Розова, архивное фото

Konservatoriai irgi verkia. Kaip žlugo Seimo narės Rozovos apkalta

(atnaujinta 15:03 2020.05.26)
Lietuvos Seime garsiai žlugo konservatorių iniciatyva sudaryti apkaltos komisiją prieš parlamentarę, "Rusų aljanso" partijos narą Iriną Rozovą

Vienas iš tyrimo prieš Rozovą iniciatorių ir rusofobas Laurynas Kasčiūnas net susimąstė, kad gal visuomenė vėl išeis į gatves, kaip buvo Basčio atveju. Bet kai kas sureagavo nepalankiais komentarais.

Politinė partija "Rusų aljansas" skelbia: "Mieli bičiuliai, konservatorių pradėta prieš Seimo narę Iriną Rosovą operacija "Likvidacija" jiems baigėsi visiška nesėkme. Ketvirtadienį Seimas balsavo prieš apkaltos komisijos sudarymą ir tokiu būdu nutraukė šią istoriją".

Įspūdingiausias dalykas yra tai, kad Lietuvos žiniasklaida, kuri prieš šį sprendimą troško kiekvieno Kasčiūno žodžio, pranešė apie nesėkmę tik probėgom. Apsiribojo tik straipsniais su sausu fakto konstatavimu, tačiau jie nepamiršo pacituoti provokuojamų Kasčiūno žodžių dėl visuomenės noro vėl išeiti į gatves.

"Visa situacija ir Rozovos bendravimo voratinkliai su Rusijos diplomatais buvo akivaizdūs ir tai tikrai buvo klausimas, vertas išviešinimo ir analizės, bet tapo politiniu farsu. Seimas tapo neatsparus šiai įtakai. <...> Tai dabar viskas galima, taip išeina. Visiškas Rusijos grėsmės devalvavimas", — sakė nuliūdęs Kasčiūnas.

Pati Irina Rozova "Rusų aljanso" partijos Facebook puslapyje parašė: "Aš susilaikysiu nuo šio klausimo komentavimo, vien tik todėl, kad Kasčiūnas ir jo "veikla" jau seniai tapo keistenybių simboliu. Pažvelgiau kai kuriuos "Delfi" skaitytojų komentarus — matau, ir jiems daug kas aiškėja".

Rozovą maloniai nustebino Kasčiūno bendraminčių komentarai ir ji pacitavo kai kuriuos iš jų (komentarų kalba netaisyta):

"Jūs man paaiškinkit, žmonės, kaip taip atsitinka, kad pas mus į seimą tiek kvailių patenka? Kasčiūnai, esu nepartinis, bet mielai prisijungčiau prie tų, kurie padėtų Seime konservatoriams atsikratyt tokių fruktų, kaip tamsta. Mano nuomone, diskredituojat (pats ir dar keli) tą partiją".

"Man rodos Kaščiūnui reiėks į gatvę su terba išeit nes niekam jo nebereikės po kitų rinkimų :DD".

"Saunuolis Kasciunas tikras patriotas. Del Lietuvos dirba. Jaigu nebutu lakstes su Kurlianskio zadanijomis, kai Degutienes padejejas buvo is vis medali sekti reiktu".

"Intrigantai ir veidmainiai. Atsisukit pirmiausia į savo partijos grietinėlę".

"O kaip į tas gatves eit? Taip, kaip Kasčiūnas su Murza gatvėje prieš ES protestavo, ar kažkaip kitaip?"

"Tipiškas populistas nacionalistas.Yra paklausa, tai ir rėkia. Provokuoti gali, bet juk nieko kito ir nemoka daryti".

Bet, matyt, patį Lauryną Kasčiūną nelabai jaudina visuomenės nuomonė. Kas yra komentarai "Delfi"? Juk juos gali rašyti ir priešai. Taigi, dar per anksti nusiraminti ir sudėti ginklus.

Atsigavę po šalto dušo, kai Seimas atsisakė skelbti apkaltą Irinai Rozovai, Kasčiūno draugai nusprendė eiti iš kitos pusės. Ir jau pirmadienį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nariai Laurynas Kasčiūnas, Gabrielius Landsbergis, Arvydas Anušauskas, Vytautas Bakas, Virgilijus Alekna ir Dovilė Šakalienė kreipėsi į NSGK pirmininką Dainių Gaižauską siūlydami NSGK kreiptis į Valstybės saugumo departamentą (VSD) dėl medžiagos apie "Rusijos įtaką" Irinai Rozovai ir jos bendražygiams išslaptinimo.

Ar žvalgyba įsitrauks į politinius kivirčus Seimo rinkimų išvakarėse? Ar VSD pasiduos visagalių konservatorių provokacijai?

Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija.

Tegai:
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), konservatoriai, Seimas, Laurynas Kasčiūnas, Valstybės saugumo departamentas (VSD), Irina Rozova
Greitoji pagalba Indijoje

Tėvai per klaidą palaidojo kūdikį gyvą

(atnaujinta 22:28 2020.05.26)
Incidentas įvyko Indijoje, kūdikis gimė pustrečio mėnesio anksčiau, pakeliui iš vietos poliklinikos į ligoninę, kur yra reanimacija naujagimiams, jis nustojo judėti, tada šeima nusprendė jį palaidoti

VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Indijos Gudžarato valstijoje tėvai per klaidą palaidojo gyvą kūdikį, rašo leidinys "The Indian Express".

Kitą rytą mergaitę rado praeivis. Vyras pakvietė kaimynus, kurie padėjo iškasti kūdikį, po to jie iškvietė medikus ir teisėsaugos pareigūnus.

Vietos gyventojai nusprendė nelaukti greitosios pagalbos ir patys nuvežė mažylę į polikliniką, kur medikai atpažino vaiką. Kaip paaiškėjo, jie incidento išvakarėse padėjo jos motinai pagimdyti. Kūdikis gimė 24 nėštumo savaitę, tai yra dviem su puse mėnesio anksčiau nei įprasta. Poliklinikoje nebuvo reanimacijos naujagimiams, todėl gydytojas rekomendavo tėvams nuvežti dukrą į privačią ligoninę.

Kaip papasakojo patys tėvai, pakeliui vaikas nustojo judėti, po to šeima nusprendė jį palaidoti.

Išgelbėta mergaitė buvo nuvežta į reanimaciją, tačiau po 30 valandų ji mirė.

Anksčiau tapo žinoma, kad Kinijos Šansi provincijoje gelbėtojai ištraukė iš kapo moterį, kuri tris dienas praleido po žeme.

Paaiškėjo, kad sūnus įmetė motiną į apleistą kapą kapinėse, o vėliau užbėrė žeme, kad nuslėptų nusikaltimą.

Tegai:
kūdikis, vaikai, Indija
Dar šia tema
Kinijos kaimo gyventojas buvo palaidotas automobilyje
"Palaidojo ne tą": šeima iš Rusijos įsitikinusi, kad jų sūnaus kūną sukeitė