Ingrida Šimonytė

Asmenybės susidvejinimas: kodėl Šimonytė atsiriboja nuo konservatorių

210
(atnaujinta 16:54 2019.05.17)
Ar Ingrida Šimonytė visiškai kontroliuoja savo elgesį? Ar pretendentė į prezidentes yra laisva? O gal jos elgesys yra kontroliuojamas nepriklausomai nuo jos valios? Žinoma, ne absoliučiai, tik truputį

Kasdienybėje asmenybės susidvejinimas — psichoanalitikų kompetencijoje. Ypatingu laikotarpiu, tai yra, rinkimų kampanijos metu, tai jau politikos meistrų sritis.

Gitanas Nausėda, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Tačiau tai ir rinkėjų reikalas. Kuo patikėti: ar nepartine Ingrida Šimonyte, ar tiesiog Ingrida Šimonyte?

Ingrida pastarosiomis dienomis vis aktyviau teisinasi ir atsiriboja nuo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos. Atsiribojimą deklaruoja ir savo Facebook'o laiko juostoje.

Laiko nesustabdysi. Bet laiko juostą Facebook'e ne tik gali stebėti realiu laiku, bet ir atsukti ją atgal. O ją atsukus, kaip pasakytų Viktoras Uspaskich, "vaizdzialis nikoks".

Liaudies išmintis byloja: pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas esi tu.

Nepartinė Ingrida Šimonytė konservatorių Demokratijos šventėje 1
screenshot
Nepartinė Ingrida Šimonytė konservatorių Demokratijos šventėje

Nepartinė Ingrida Šimonytė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Demokratijos šventėje dalyvavo praėjusių metų rudenį. Šiandien tiesiog Ingrida Šimonytė nuo savo gerbėjų ir rėmėjų tiesiog atsiriboja.

Ingrida Šimonytė: "Visgi, rinkimuose kandidatuoju aš, Ingrida Šimonytė, ne TS-LKD partija. Dalyvauju rinkimuose TS-LKD remiama, tačiau prieš tai laimėjusi atvirus rinkimus, kuriuose balsavo ne vien partijos nariai. Už paramą esu dėkinga, tačiau..."

Tiesiog Ingrida Šimonytė atsiribuoja nuo nepartinės Ingridos Šimonytės 2
screenshot
Tiesiog Ingrida Šimonytė atsiriboja nuo nepartinės Ingridos Šimonytės

Tačiau nuo pretendentės į prezidentes tiesiog Ingridos Šimonytės neatsiriboja konservatorių aktyvistė Rasa Juknevičienė. Demaskuodama satanizmą ir mistinius "Kremliaus mygtukus", ponia Juknevičienė stengiasi pretendentei padėti laimėti iš paskutiniųjų.   

Rasa Juknevičienė klausia: "Kaip galima laimėti šlykštų melo karą prieš Ingridą?" Klausimas retorinis, nes ponia nepaaiškina, kas tą karą paskelbė ir koks jo turinys. Tačiau Juknevičienė žino, ką daryti, ir puola į ataką prieš įsivaizduojamą priešą.

Rasa Juknevičienė: "Būtinai ateiti 26 dieną ir balsuoti už Ingridą. Paraginti kaimynus, artimuosius, nes net ir TSLKD rėmėjai gali jaustis atsipalaidavę, o kai kurie gal ir suklaidinti. Mane tai toks akivaizdus tamsos karas prieš Ingridą labai įkvepia, nes reikia laimėti".

Kad žūtbūtinė kova būtų dar įtikinamesnė, ponia Juknevičienė ją iliustravo savo pačios nuotrauka. Vaizdzialis nikoks.  

Vaizdzialis nekoks 3
screenshot
Vaizdzialis nekoks

Autoriaus nuomonė gali nesutapti su redakcijos pozicija

210
Tegai:
prezidento rinkimai, Ingrida Šimonytė, Lietuva
Temos:
Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)
Dar šia tema
Kandidatė į Lietuvos prezidentus atliko "pergalės šokį" grojant "Metallica" dainai
Kur nutolome per Šimonytės plauką?
Garsus Lietuvos žurnalistas išdėstė Nausėdos ir Šimonytės skirtumus