Cirque du Soleil, archyvinė nuotrauka

Vilniuje pasirodys "Cirque du Soleil"

51
(atnaujinta 09:07 2017.06.08)
Aktorių ir muzikantų trupė Lietuvos sostinėje surengs septynis spektaklio "Varekai" pasirodymus

VILNIUS, birželio 8 — Sputnik. Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio daugiau kaip 50-ties aktorių ir muzikantų trupė šalies gyventojams parodys spektaklį "Varekai", praneša portalas madeinvilnius.lt.

Spektaklio premjera įvyko 2002-aisias Monrealyje ir nuo to laiko buvo parodytas per 5000 kartų visame pasaulyje.

Tikimasi, kad šou Vilniuje pamatys apie 18 tūkstančių žiūrovų.

Spektaklio siužetas — alternatyvi graikų mito apie Ikarą versija. Spektaklis prasideda tuo, kad jaunuolis ne žūsta jūroje, o nukrenta į stebuklingą mišką, kuriame prasideda magijos kupina kelionė.

Atlikėjų drabužinėje — daugiau kaip 600 vienetų specialiai sukurtų kostiumų, batų, perukų ir aksesuarų. Sukurti ir pasiūti "Varekai" kostiumus prireikė 33 tūkstančių darbo valandų, turo metu visą drabužinę prižiūri šešių žmonių komanda.

Neatskiriama atlikėjų kostiumo dalis — veido ir kūno grimas. Kiekvienas spektaklio artistas prieš pasirodymą grimuojasi pats. Tai užtrunka nuo 45 minučių iki pusantros valandos.

Pasirodymo muziką kūrusi italė Violaine Corradi įkvėpimo sėmėsi iš viso pasaulio muzikos lobynų.

Scenarijų, kostiumus ir muziką į harmoningą visumą sujungia Stephanie Roy kurta scenografija. Menininkė "Varekai" pasaulį sukūrė iš keturių pagrindinių dalių: "miško", scenos, podiumo ir pakylos aikštelės.

 Spektaklio metu naudojama daugiau kaip 100 judančių šviesų, o vienam seansui reikia tiek elektros energijos galios, kiek užtektų 14-ai privačių namų.

Jau 15 metų rodomas "Varekai" metų pabaigoje bus parodytas paskutinį kartą.

51
Tegai:
"Cirque du Soleil", cirkas, Vilnius
Dar šia tema
Šiaulių cirke drambliui per ankšta, bus ieškomi nauji savininkai
Cirko plėšrūnams gimė tigro ir liūtės mišrūnas