Švento Kristoforo kamerinis orkestras, archyvinė nuotrauka

Šventojo Kristoforo orkestras Vilniuje mažiesiems dovanos nemokamus koncertus

33
(atnaujinta 15:53 2017.10.16)
Artėjančiais šeštadieniais Vilniaus prekybos centre "Ozas" sostinės kamerinis orkestras lauks vaikų su tėvais specialiai jauniems muzikos mylėtojams skirtuose koncertuose

VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Spalio šeštadieniais prekybos centro "Ozas" "Vagos" knygyne vyks nemokami Šventojo Kristoforo kamerinio orkestro koncertai.  

"Šventojo Kristoforo kamerinis orkestras vedamas iškalbingojo maestro Donato Katkaus dovanoja nemokamus koncertus vaikams! Spalvingi šeštadieniai prekybos centro "Ozas" "Vagos" knygyne apsigyvens atminty ilgam — ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams!" — parašyta renginio Facebook paskyroje.

Koncertai skirti 3-9 metų vaikams.

Švento Kristoforo kamerinio orkestro afiša
Švento Kristoforo kamerinio orkestro afiša

Spalio 21 dieną, 15:00 prasidės koncertas "Keliaujantis lagaminas".

Spalio 28 dieną 15:00 prasidės koncertas "Seku seku pasaką".

Organizatoriai pabrėžia, kad vietų skaičius ribotas, todėl maloniai prašo ateiti iš anksto ir užsiimti vietas.

Šventojo Kristoforo kamerinis orkestras — kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote. Orkestras — laukiamas svečias ne tik Lietuvos ir užsienio šalių prestižinėse koncertų salėse, bet ir estrados scenose ar net smėlio karjeruose.

Būdamas Vilniaus miesto orkestru, kolektyvas stengiasi žvelgti plačiai ir nuolat daryti gera dalyvaujant labdaringuose Vilniaus miesto gerovei skirtuose renginiuose, į koncertus įtraukiamos įvairios socialinės miesto grupės, parodomas dėmesys įvairių  organizacijų, tokių kaip Nacionalinis kraujo centras, Lietuvos šaulių sąjunga, Krašto apsaugos savanorių pajėgos, gera be užmokesčio darantiems nariams.

33
Tegai:
nemokamas koncertas, koncertas, vaikai, Švento Kristoforo kamerinis orkestras, Vilnius
Dar šia tema
Lietuviai pasitiks rudenį su seniausiu Norvegijos kariuomenės orkestru
Lietuvius nustebins povandeninis muzikinis spektaklis "AquaSonic"