Užgavėnės Rumšiškėse, archyvinė nuotrauka

Rumšiškėse tradiciškai vyks Žiemos palydų šventė

136
(atnaujinta 14:25 2018.01.10)
Linksmai ir triukšmingai atsisveikinti su žiemą visi norintieji kviečiami į Užgavėnių sostinę — Lietuvos liaudies buities muziejų

VILNIUS, sausio 10 — Sputnik. Lietuvos liaudies buities muziejus vasario 10 dieną, šeštadienį, kviečia kartu švęsti Užgavėnes.

"Triukšmingai šoksim, trypsim su ansambliais ir kapelomis. Kad būtų geri metai — sočiai prisivalgysim: skaniais blynais pavaišinsim, o už žaidimus ir prizų įteikti nepamiršim! Įminus mįslę "Šiupinyne" — gardžią košę kirsim", — rašo organizatoriai muziejaus tinklalapyje.

Be to, šventės lankytojų lauks daug linksmybių, pramogų, žaidimų, šokių ir dainų.

Масленица в Румшишкес
Užgavėnės Rumšiškėse

Šventiniai renginiai prasidės 12:00 (Lietuvos liaudies buities muziejus, Lekavičiaus gatvė 2, Rumšiškės).

Bilietai suaugusiems kainuoja 4 eurus, moksleiviams, studentams, senjorams — 2 eurus. Iki vasario 9 dienos galima įsigyti išankstinius bilietus. Renginio dieną bilietai brangs: suaugusiems kainuos 5 eurus, moksleiviams, studentams, senjorams — 3 eurus.

Nemokamai į renginį įleidžiami ikimokyklinio amžiaus vaikai, vaikų globos namų auklėtiniai, asmenys, kuriems nustatytas 0-25% ir 30-55% darbingumo lygis, asmuo, lydintis vieną neįgalųjį lankytoją, kuriam nustatytas 0-25% darbingumo lygis, asmenys, kuriems sukako 80 metų ir vyresni. Nuolaidos ir lengvatos taikomos lankytojui pateikus jo priklausymą nurodytoms asmenų grupėms įrodantį pažymėjimą ar įstaigos vadovo sąrašą.

136
Tegai:
Žiemos palydų šventė, šventė, Užgavėnės, Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės
Dar šia tema
Užgavėnės: atsisveikinimas su žiema ir Gavėnios pradžia