Trakai, archyvinė nuotrauka

Trakai atstovaus Lietuvai profesionalaus meno festivalyje TRANS/MISIJOS

21
(atnaujinta 21:40 2018.08.05)
TRANS/MISIJOS metu teatrai iš Lenkijos, Slovakijos, Čekijos, Vengrijos, Ukrainos ir Lietuvos pristatys savo šalių kultūrą

VILNIUS, rugpjūčio 5 — Sputnik. Rugpjūčio 25–31 dienomis Lenkijoje, Žešovo mieste vyks profesionalaus meno festivalis TRANS/MISIJOS, kuriame Lietuvai atstovauja Trakų Karališkasis teatras, praneša Trakų savivaldybės spaudos tarnyba.

Tрадиционный семейный фестиваль сказок “коня Доминика -2018”
© Sputnik/ Андрей Богданов

TRANS/MISIJOS metu teatrai iš Lenkijos, Slovakijos, Čekijos, Vengrijos, Ukrainos ir Lietuvos pristatys savo šalių kultūrą. Vyks spektakliai, plenerai, filmai, parodos, koncertai (džiazas, folkloras, hiphopas, klasika), susitikimai, pokalbiai su rašytojais ir pasirodymai jauniausiems.

Menų festivalį TRANS/MISIJOS rengia Žešovo Vandos Semaškovos teatras ir užsienio partneriai, siekiant sukurti bendrą erdvę ir keistis idėjomis bei vertybėmis.

Trakų Karališkasis teatras pasirodys su spektakliu "Karūnos šešėlyje — legenda apie Vytautą Didijį", scenarijaus autorius ir režisierius Vytautas Mikalauskas. Spektaklis bus rodomas rugpjūčio 30 dieną, 20:30, bulvare, scenoje ant vandens.

21
Tegai:
festivalis, Trakai, Lenkija