Vaiva Mainelytė, archyvinė nuotrauka

Šalies vadovė pasveikino aktorę Vaivą Mainelytę jubiliejaus proga

59
(atnaujinta 12:14 2019.07.24)
Anot Vaivos Mainelytės, aktorius privalo nemeluoti, turėti širdį ir savo pasaulėjautą – tai suteikia teisę išeiti ant scenos ir perteikti personažo mintis

VILNIUS, rugsėjo 05 — Sputnik. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino teatro, kino ir televizijos aktorę Vaivą Mainelytę 70-ojo jubiliejaus proga, praneša Prezidentūros spaudos tarnyba.

Šalies vadovės teigimu, Vaiva Mainelytė – visos Lietuvos mylima aktorė, teatro ir kino legenda –  Mainelytės Jurgą iš "Velnio nuotakos", Mortą iš "Tado Blindos" ar Mildą iš filmo "Vasara baigiasi rudenį" prisimena ir vertina ne viena žiūrovų karta.

Anot Prezidentės, teatro scenoje, kino ir televizijos ekrane aktorė sukūrė daugybę puikių, Lietuvai ir jos kultūrai ypač brangių vaidmenų. Jie atskleidė ir įamžino išskirtinį  Mainelytės talentą, meistriškumą, neblėstančią ištikimybę aktorystės menui.

Sveikinime pabrėžiama, kad Vaivos Mainelytės darbai reikšmingai praturtinto mūsų kultūrą ir įrašė aktorę tarp ryškiausių lietuviškos kino klasikos vardų.

Dėkodama už viso gyvenimo kūrybą ir sveikindama minint gražią jubiliejinę sukaktį šalies vadovė Vaivai Mainelytei palinkėjo kuo daugiau sveikatos ir stiprybės.

Vaiva Mainelytė įvertinta garbingais valstybės apdovanojimais.

59
Tegai:
sveikinimas, aktorė, Dalia Grybauskaitė
Dar šia tema
Tomkaus sąrašo tęsinys: KGB maitėdos ir Soroso paukšteliai
Lietuvos tautininkai nesugebėjo suteršti Banionio ir Sondeckio garbės
Aktorius Sergejus Puskepalis: vaikystę praleidau Lietuvoje
Aktorius Nerijus Mankus: po Sovietų Sąjungos žlugimo tikėjausi pasilikti Lietuvoje