Ieva Zasimauskaitė

Skelbiama Lietuvos atstovo atranka "Eurovizijai-2019"

292
(atnaujinta 16:19 2018.10.03)
Paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje gali teikti trijų kategorijų dalyviai: kūrinį siūlantys autoriai, atlikėjai be kūrinio, atlikėjai su kūriniu

VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Visi norintieji atstovauti Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija-2019", paraiškas gali teikti iki gruodžio 10-osios, praneša LRT.

Kaip ir ankstesniais metais, paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje gali teikti trijų kategorijų dalyviai: kūrinį siūlantys autoriai, atlikėjai be kūrinio ir atlikėjai su kūriniu.

Atranką rengs ir transliuos LRT. Nacionalinės atrankos koncertai prasidės iškart po naujųjų metų ir baigsis vasario 23 dieną – tądien finale paaiškės, ką Lietuva išsiųs į Izraelyje vyksiančią "Euroviziją".

Reikalavimas dainoms – jos turi būti iki šių metų rugsėjo 1 d. niekur viešai neskambėjusios ir ne ilgesnės kaip trys minutės. Dainas gali teikti ir užsienio autoriai, tuo tarpu atlikėjai turi būti Lietuvos piliečiai. Plačiau apie nacionalinės atrankos taisykles galima sužinoti čia.

64-asis "Eurovizijos" dainų konkursas vyks Izraelyje, Tel Avive, gegužės 14, 16 ir 18 dienomis. Izraelis gavo teisę surengti "Euroviziją" po savo atstovės Nettos Barzilai pergalės konkurse Lisabonoje. 

292
Tegai:
Eurovizija, Nacionalinė "Eurovizijos" atranka
Dar šia tema
"Eurovizijos" nugalėtoja tapo Izraelio atstovė Netta