Вильнюсский бастион

Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje galima apsilankyti nemokamai

80
(atnaujinta 10:46 2018.10.08)
Ekskursijos dalyviai turės galimybę pasigrožėti Vilniaus panorama iš apžvalgos aikštelės

VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Rengiamos nemokamos ekskursijos gerai žinomame, dar XVII amžiaus pirmoje pusėje pastatytame miesto gynybiniame statinyje — Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje, praneša portalas madeinvilnius.lt.

Šis vienas iš išlikusių miesto gynybinės sienos elementų yra pati tinkamiausia vieta sužinoti apie kadaise visą miestą pustrečio kilometro ilgio žiedu juosusią gynybinę sieną bei dešimtį joje buvusių miesto vartų, iš kurių šiandien yra išlikę tik vieni — Aušros vartai.

"Ekskursijos metu ne tik sužinosite, nuo kokių išorės grėsmių gynybinė siena ir bastėja saugojo vilniečius, bet ir išvysite to meto ginkluotę, kuri tikslingai papildo ekspoziciją. Išgirsite ir apie legendomis apipintą bastėjos mitinę būtybę — Baziliską, o smalsiausieji, jeigu pasiseks, galės ją išgirsti bei išvysti patys", — kviečiami vilniečiai ir miesto svečiai.

Ekskursijos dalyviai turės galimybę pasigrožėti Vilniaus panorama iš apžvalgos aikštelės. Ekskursijos papildomai nekainuoja, reikės tiesiog įsigyti lankymo bilietą. Būtina išankstinė registracija.

Kultūros renginiai Vilniuje spalį
© Sputnik /
Kultūros renginiai Vilniuje spalį
80
Tegai:
nemokamai, ekskursija