Miglė Vilčiauskaitė-Migloko, Eurovizijos atrankos dalyvė, archyvinė nuotrauka

Po antrojo "Eurovizijos" pusfinalio paaiškėjo keturi finalo dalyviai

85
(atnaujinta 13:57 2019.02.17)
Ketvirtasis finalininkas, laimėjęs maksimalų balų skaičių, buvo atlikėjas JuriJus su daina "Run With The Lions", žiuri manymu, dainininkas gali užimti labai aukštą vietą pagrindiniame konkurse

VILNIUS, vasario 17 — Sputnik.  LRT Didžiojoje studijoje šeštadienio vakarą vyko antrasis nacionalinės "Eurovizijos" atrankos pusfinalis. Jame 12 dalyvių antrą kartą atliko savo kūrinius žiūrovams ir komisijai. Transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kurie 4 dalyviai keliauja į konkurso finalą.

Komisijos kėdes vėl užėmė neįprastai daug narių: muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, operos solistė ir vokalo mokytoja Sigutė Stonytė, kompozitorius Deivydas Zvonkus, AGATA Tarybos narys Vytautas Bikus ir dainininkė Ieva Narkutė.

Dainininkų likimą lemia bendras žiūrovų balsavimo ir žiuri sprendimo rezultatas.

Duetas Jurgis DID & Erica Jennings su daina "Sing!" pelnė septynis balus ir tapo vienu iš nacionalinio konkurso finalininkų. Bitkus ir Zvonkus pažymėjo, kad jų daina skamba kaip kvietimas į vakarėlį, yra labai smagi ir energinga ir kyla noras dar kartą ją išgirsti.

Dainininkė Monika Marija su daina "Criminal" taip pat pasiekė finalą, pelniusi aštuonis balus. Tačiau ji ketina dalyvauti konkurse su kita daina — "Light On".

Trečioji į finalą pateko grupė "Antikvariniai Kašpirovskio dantys" su daina "Mažulė". Muzikantai grojo gyvai. Zvonkus įvertino grupės pasirodymą 12 balų, pagyręs kostiumus, tekstą ir choreografiją, ir sakė, kad grupė turi eiti toliau.

Ketvirtasis finalininkas, laimėjęs maksimalų balų skaičių, buvo atlikėjas JuriJus su daina "Run With The Lions". Žiuri manymu, dainininkas gali užimti labai aukštą vietą pagrindiniame konkurse.

Konkurso nacionalinio etapo finalas vyks vasario 23 dieną.

Anksčiau "Sputnik Lietuva" rašė, kad Lietuva pasirodys antrajame pusfinalyje, kuris vyks gegužės 16 dieną. Lietuva varžysis su Rusija, Šveicarija, Švedija, Airija, Austrija, Moldova, Latvija, Rumunija, Danija, Armėnija, Albanija, Azerbaidžanu, Makedonija, Norvegija, Nyderlandais, Kroatija ir Malta.

2018 metais Lietuvos dainininkė Ieva Zashimauskaitė pateko į Eurovizijos finalą ir laimėjo 12 vietą. Konkurso nugalėtoja tapo Izraelio atstovė Netta su daina "Toy".

85
Tegai:
konkursas
Temos:
Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (34)
Dar šia tema
"Eurovizija - 2019" vyks Jeruzalėje
Bulgarija atsisakė dalyvauti konkurse "Eurovizija-2019"