Užgavėnės

Palanga ir Šventoji kviečia į Užgavėnių šventę

111
(atnaujinta 11:42 2019.02.21)
Kovo 5-ąją kurorto gyventojai kviečiami pasipuošti Užgavėnių kaukėmis, dalyvauti Užgavėnių šventėje ir kartu išvaryti žiemą

VILNIUS, vasario 23 — Sputnik. Kurorto gyventojai kviečiami suskubti daryti Užgavėnių kaukes ir aktyviai dalyvauti žiemos išvarymo šventės renginiuose, vyksiančiuose Palangoje bei Šventojoje, praneša Palangos savivaldybės spaudos tarnyba.

Užgavėnių dieną, kovo 5-ąją, Palangos miesto centrinėje aikštėje jau nuo ryto sklandys gardūs kvapai — šventės organizatoriai, Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvas, 10:00 kviečia į Užgavėnių pusryčius bei žada "kilbasos", "beigelės" ir "kvasos".

Vakarėjant, 17:30, centrinėje miesto aikštėje užvirs linksmybės — čia bus įžiebtas laužas, šurmuliuos persirengėliai, vyks Lašininio ir Kanapinio dvikova bei bus deginama Morė. 

"Išvarę žiemą, valgysime blynus, garbinsim Palangos pokštininkus, kibinsime "bergždenikes" ir šoksime iki nukritimo", — žada Užgavėnių šventės organizatoriai.

Žiemą iš kiemo kovo 5-ąją varys ir šventojiškiai — jie kviečiami į Užgavėnių šventę ir "suneštinį blynų balių". Renginys, prasidėsiantis 17:30, vyks Šventosios g. 1. Susirinkusiųjų laukia linksmybės, Lašininio ir Kanapinio kova bei Morės deginimas.

111
Tegai:
Šventoji, Palanga, Lietuva, Užgavėnės
Dar šia tema
Palangoje ir Šventojoje bus įrengti 98 modernūs požeminiai konteineriai
Kaip Palanga atšventė Stintų šventę
Tradicinis festivalis "Palangos stinta 2019"