Antrojo konkurso Eurovizija-2019 repeticijos metu

"Eurovizija-2019": 18 šalių dalyviai pasirodys antrajame pusfinalyje

92
(atnaujinta 15:05 2019.05.16)
"Eurovizijos" konkursas, kuris jau trečią kartą vyksta Izraelyje, atidarytas praėjusį sekmadienį Viduržemio jūros pakrantėje

VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. Dalyviai iš 18 šalių, įskaitant rusų dainininką Sergejų Lazarevą, ketvirtadienį dalyvaus antrajame Eurovizijos dainų konkurso pusfinalyje, kuris vyks "Expocentro" salėje, Tel Avive, praneša RIA Novosti.

"Eurovizijos" konkursas, kuris jau trečią kartą vyksta Izraelyje, atidarytas praėjusį sekmadienį Viduržemio jūros pakrantėje. Oficiali atidarymo ceremonija vyko Tel Avivo centre, kur 41 nacionalinės delegacijos atstovai iškilmingai ėjo "oranžiniu kilimu". Šių metų šūkis yra "Dare to Dream", raginantis drąsiai svajoti.

«Евровидение-2019». Репетиция второго полуфинала
© Sputnik / Владимир Астапкович
Dainininkas Jurijus (Lietuva) tarptautinio konkurso "Eurovizija-2019" antrojo pusfinalio repeticijos metu.

Pirmieji dešimt dalyvių, kovosiančių šeštadienį vyksiančiame finale, paaiškėjo antradienį. Tarp jų yra Graikijos, Baltarusijos, Serbijos, Kipro, Estijos, Čekijos, Australijos, Islandijos, San Marino ir Slovėnijos atstovai.

Oficialioje interneto svetainėje yra sąrašas likusių dalyvių iš 18 šalių, tarp jų — dainininkas Srbuk iš Armėnijos su daina "Walking Out", ketvirtojo "Airijos balso" sezono laimėtoja Sarah Makternan su daina "22", bei John Lundvik iš Švedijos su daina "Too Late for Love" ir Nyderlandų atstovė Duncan Lawrence su "Arcade". Taip pat ketvirtadienį dalyvaus Moldovos, Šveicarijos, Latvijos, Rumunijos, Austrijos, Kroatijos, Maltos, Lietuvos, Albanijos, Norvegijos, Šiaurės Makedonijos ir Azerbaidžano atstovai.

Sergejus Lazarevas pasirodys tryliktas su daina "Scream", kurią sukūrė Filipas Kirkorovas ir graikų kompozitorius Dimitris Kontopuloso.

92
Tegai:
Izraelis, Eurovizija