Fejerverkų festivalis Vilniaus fejerija

Vingio parke vyks XI fejerverkų festivalis "Vilniaus fejerija 2019"

197
(atnaujinta 12:24 2019.09.19)
Jau šį šeštadienį tarptautinis fejerverkų festivalis Vingio parke žiūrovus pasitiks su naujovėmis ir staigmenomis

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Šeštadienį, rugsėjo 21 dieną, į Vingio parką jau vienuoliktąjį kartą pakvies tarptautinis fejerverkų festivalis "Vilniaus fejerija 2019".

"Fejerverkų festivalio organizatoriai bendrovė "Blikas" vėl stebins naujovėmis — konkursinėje programoje pirmą kartą dalyvaus komanda iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kuri rungsis su Senojo žemyno atstovais — svečiais iš Čekijos ir Portugalijos", — teigiama renginio Facebook paskyroje. 

Pasak organizatorių, fejerverkų festivalyje skambės visų mėgstamos "Pelenų" ir Česlovo Gabalio dainos, o festivalį užbaigs laukiamiausias "Bliko" pasirodymas — muzikos, lazerių, pirotechnikos ir šviesų šventinis šou.

Bilietai į festivalį kainuoja nuo 15,90 iki 39 eurų, juos galima įsigyti čia.

Eismo ribojimai

Dėl vyksiančio renginio laikinai bus draudžiamas transporto eismas Vingio parke nuo įvažiavimo iš M. K. Čiurlionio gatvės ir Geležinio Vilko gatvių.

Transporto eismas bus ribojamas nuo rugsėjo 21 dienos 14:00 iki rugsėjo 21 dienos 23:45. Minėtu laiku laikini eismo ribojimai bus ir Birutės g., laikinai įvedant vienpusę eismo tvarką nuo J. I. Kraševskio iki S. Moniuškos gatvės, šis sprendimas pagerins dalyvių sklandų susisiekimą su Vingio parku per Žvėryno tiltą.

Vilniečiai ir miesto svečiai į šventę kviečiami keliauti viešuoju transportu.

Į renginį atvykus automobiliu, jį rekomenduojama statyti LITEXPO stovėjimo aikštelėse, taip pat aikštelėse prie Giraitės g. 3.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis Kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

Kultūros renginiai Vilniuje rugsėjį
© Sputnik /
Kultūros renginiai Vilniuje rugsėjį
197
Tegai:
fejerverkai, Vilniaus fejerija, Vilnius, Vingio parkas, Lietuva
Dar šia tema
Lietuvoje prasidėjo Judumo savaitė
Etninis kaleidoskopas: Vilniuje vyko "Tautų mugė 2019"