Briusas Vilisas ir Demi Moore, 1995 metai

Demi Moore pareiškė, kad Briusas Vilisas norėjo paversti namų šeimininke

90
(atnaujinta 18:14 2019.09.27)
Aktorius norėjo sukurti stiprią tradicinę šeimą — kad jo žmona sėdėtų namie su vaikais, o jis darytų viską, kas jam šauna į galvą

VILNIUS, rugsėjo 27 — Sputnik. Savo naujuose memuaruose pavadinimu "Inside Out" ("Iš vidaus") Demi Moore tvirtina, kad jos buvęs vyras Briusas Vilisas (Bruce Willis) norėjo, jog ji būtų namų šeimininkė, praneša "The Sun".

Anot aktorės, Vilisas "ketino daryti viską, kas jam šauna į galvą" ir tuo tarp reikalavo, kad ji sėdėtų namie su vaikais ir paliktų karjerą, nes norėjo sukurti stiprią tradicinę šeimą.

"Tai niekada nesuveiks tiems, kas dirba kine", — parašė Moore.

1987 metais, kai aktoriai užmezgė santykius, jie buvo ant šlovės viršūnės. Tuo metu Briusas Vilisas nusipirko didelį namą Heilyje (Aidaho valstija), kur 1988 metais gimė jų pirmoji dukra Rumer.

"Gali atrodyti, kad tai idealus gyvenimas. Bet jei savyje nešate kažkokią neišspręstą psichikos traumą, tai jokie pinigai, jokia sėkmė ir šlovė negalės jos išgydyti", — tą laikotarpį apibūdino aktorė.

Nepaisydama vyro noro, Demi Moore nusprendė, kad ji vis tiek filmuosis.

"Mes pasirūpinsime, kad viskas pasisektų", — patikino Moore sutuoktinį ir nuvyko į komedijos "Mes nesame angelai" filmavimą su mažu vaiku ant rankų.

1990 ir 1994 metais pora susilaukė dar dviejų dukterų, kurios taip pat netrukdė aktorei vaidinti keliuose filmuose, tarp jų — "Vaiduoklis" ir "Keli geri vaikinai".

Briusas Vilisas ir Demi Moore kartu gyveno 13 metų. Pora išsiskyrė 2000 metais.

90
Tegai:
aktoriai, kinas
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (127)
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Britų rašytoja Džoana Rouling

Džoana Rouling išleis pasaką, parašytą daugiau nei prieš 10 metų

(atnaujinta 22:46 2020.05.28)
Geros žinios visiems "Hario Poterio" gerbėjams, kurie nežino, kuo užsiimti per sunkų pandemijos ir saviizoliacijos periodą — rašytoja jau paskelbė keletą pirmųjų kūrinio skyrių

VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Britų rašytoja Džoana Rouling nustebino gerbėjus: pasirodo, kad "Hario Poterio mama" 10 metų savo palėpėje laikė rankraštį, kurį ketino išleisti po paskutinės knygos apie jaunąjį burtininką.

Po to, kai Rouling persirgo koronavirusu ir išsamiai papasakojo apie gydomuosius kvėpavimo pratimus, nusprendė susitvarkyti savo palėpę ir pasidalyti įdomiais radiniais. Vienu iš jų tapo pasakos vaikams rankraštis, kurio Rouling taip ir neparodytų pasauliui, jei ne pandemija ir saviizoliacija.

Džoana Rouling išleis knygą, kurią ji parašė daugiau nei prieš 10 metų: apie tai rašytoja papasakojo savo oficialioje interneto svetainėje.

Nepaskelbtas rankraštis "Ikabog" — stebuklinga pasaka vaikams, kurios siužetas atsiskleidžia išgalvotame pasaulyje, tačiau niekaip nesusijęs su Hario Poterio istorija.

"Knygos idėja gimė, kai aš rašiau "Harį Poterį". Bet kai paskutinė knyga buvo parašyta, aš nusprendžiau padaryti pertrauką, kuri užtruko penkerius metus. Po to nusprendžiau atsitraukti nuo vaikiškų knygų ir "Ikabog" nukeliavo tiesiai į palėpę, kur laukė savo laiko 10 metų", — pažymėjo rašytoja.

Beje, pasaką apie "tiesą ir piktnaudžiavimą valdžia" Rouling skaitė savo mažiausiems vaikams prieš miegą, o dabar ji gali pagražinti jūsų karantiną. Pirmieji istorijos skyriai jau paskelbti tinklalapyje, o kitus Rouling pažadėjo įkelti kas savaitę.

Tegai:
Haris Poteris, Didžioji Britanija, rašytoja, Džoana Rouling
Dar šia tema
Iš JAV mokyklos pašalintos knygos apie Harį Poterį dėl "prakeikimų"
Hario Poterio gerbėjai pirmą kartą galės apsilankyti Slytherin svetainėje
Daniel'is Radcliffe'as papasakojo, kaip dėl Hario Poterio vaidmens tapo alkoholiku
Lietuvos policijos pareigūnai

Klaipėdos rajone rasta moteris, kuri buvo laikoma pagrobta

(atnaujinta 09:25 2020.06.03)
Ieškota moteris buvo aptikta kitą dieną bute kartu su vyru. Daroma prielaida, kad įvyko kivirčas

VILNIUS, birželio 3 — Sputnik. Klaipėdoje rasta moteris, kuri anksčiau buvo laikoma pagrobta, praneša Lietuvos policija.

Antradienį, birželio 2 dieną, apie 16:00 iš Mazūriškių kaimo Klaipėdos rajone buvo gautas skambutis su prašymu pagalbos, tačiau jis greitai nutrūko. Į įvykio vietą atvykę policininkai rado liudytoją, kuris papasakojo, kad mergina neva buvo išvežta automobiliu.

Pasak policijos, po tam tikro laiko jie sugebėjo susisiekti su ja, ji pasakė, kad viskas gerai, ir pakabino ragelį. Telefonas buvo išjungtas.

Anksti trečiadienio rytą bute Klaipėdoje ieškota moteris (gimusi 1987 metais) buvo rasta sveika ir nesužeista, su ja buvo 1987 metais gimęs vyras. Pirminiais duomenimis, kilo buitinis konfliktas.

Vyras buvo pristatytas į vietinį komisariatą. Incidento aplinkybės tikslinamos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl neteisėto laisvės atėmimo. Policija padėkojo visuomenei už pagalbą ieškant.

Tegai:
Klaipėda, Lietuva
Dar šia tema
Ispanijoje iš vergijos išlaisvinti 8 lietuviai — video
Alytuje policijos pareigūnu prisistatęs asmuo apvogė pagyvenusią moterį
Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl galimo vaiko pagrobimo
Lietuvoje sulaikyti Lenkijos piliečio pagrobėjai, reikalavę išpirkos