JAV rašytojas Džordžas Martinas

Džordžas Martinas pareiškė, kad "Sostų karai" galėjo turėti dar penkis sezonus

11
(atnaujinta 20:25 2019.10.01)
Rašytojas, kurio knygos pagrindu buvo nufilmuotas serialas, pažymėjo, jog buvo priverstas paaukoti keletą personažų siužeto linijų dėl nesutarimų su prodiuseriais

VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. JAV rašytojas Džordžas Martinas (George Martin) — maginės fantastikos romanų sagos "Ledo ir ugnies giesmė", kurios pagrindu buvo nufilmuotas serialas "Sostų karai", autorius — pareiškė, kad serialas galėjo tęstis dar penkis sezonus, jei nebūtų buvę nesutarimų su prodiuseriais, praneša news.com.au.

"Kartais kūrybinės nuomonės gali nesutapti. Dėl to kyla daug konfliktų. Paskutinė serija nebuvo visiškai tikra. Jei prodiuseriai manęs įsiklausytų, šou galėtų tęstis dar penkis sezonus", — pakomentavo jis.

Autorius taip pat paaiškino, kad jis buvo priverstas imtis tokio kompromiso ir paaukoti keletą personažų siužeto linijų.

"Studija taip pat daro įtaką nesutarimams. Jie siekia savo tikslų, kurie neturi nieko bendro su pirmaprade istorija", — pridūrė rašytojas.

Anot leidinio žurnalistų, Martino komentarą parems serialo gerbėjai, kurie buvo nepatenkinti paskutinio sezono finalu, ypač kai prodiuseriai "nužudė" jų mėgstamą personažę Daeneris Targaryen.

Tačiau tai netrukdė serialui "Sostų karai" šiais metais laimėti kelis "Emmy" apdovanojimus, įskaitant "Geriausio dramos serialo" apdovanojimą.

11
Tegai:
serialas, "Sostų karai", JAV, Džordžas Martinas
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (86)
Dar šia tema
Gerbėjai sukrėsti: "Sostų karų" įžanginis klipas tapo anime
Juokingiausi "Sostų karų" momentai
Septynių Karalysčių paslaptys: kur buvo filmuojamas serialas "Sostų karai"