Serialo Sostų karai scenaristai Davidas Beniofas ir Danielis Bretas Vaisas

"Sostų karų" scenaristai pripažino savo nekompetentingumą

10
(atnaujinta 13:04 2019.10.29)
Anksčiau serialo "Sostų karai" scenaristai Davidas Benioffas ir Danielis Brettas Weissas vengė situacijų, kai jiems tektų reaguoti į gerbėjų skundus

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Serialo "Sostų karai" scenaristai Davidas Benioffas ir Danielis Brettas Weissas kino festivalyje Ostino mieste (Teksaso valstijoje) gerbėjams pripažino savo nekompetentingumą ir tai, kad jie nebuvo pasirengę ekranizuoti tokio didelio masto sagą, praneša "Vanity Fair".

"Nežinau, kaip Georgas Martinas (maginės fantastikos romanų sagos "Ledo ir ugnies giesmė" autorius — Sputnik) patikėjo mums viso savo gyvenimo darbą", — pasakė Benioffas.

Abu autoriai pažymėjo, kad rašydami scenarijų, rinkdamiesi aktorius, bendraudami su kostiumų dailininkais padarė rimtų klaidų. Jų darbą Weissas pavadino "mokymosi patirtimi labai brangioje kinematografijos mokykloje". Kadangi pilotinė serija patyrė nesėkmę, jie buvo labai nustebę, kad "HBO" leido jiems toliau dirbti su projektu.

Scenaristai pasidalino, kad, jie stengėsi iš istorijos pašalinti fantastikos elementus, nes jiems atrodė, kad jų yra per daug.

Anksčiau Benioffas ir Weissas vengė situacijų, kai jiems tektų reaguoti į gerbėjų skundus.

Gerbėjai ir net pats Georgas Martinas labai kritikavo paskutinį "Sostų karų" sezoną, tačiau serialas vis dėlto gavo "Emmy" apdovanojimą už "geriausią serialą" ir "geriausią antro plano vyro vaidmenį".

10
Tegai:
"Sostų karai", kinas
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (95)
Dar šia tema
Žiniasklaida: aktorius iš "Sostų karų" atsidūrė ligoninėje dėl serialo pabaigos
Serialo "Sostų karai" žvaigždė rengs šou "Tikras vikingas"
Septynių Karalysčių paslaptys: kur buvo filmuojamas serialas "Sostų karai"
Juokingiausi "Sostų karų" momentai
Martinas nėra įsitikinęs, kad finalas knygose bus toks pat, kaip seriale "Sostų karai"