Kanados dainininkas Justinas Bieberis, archyvinė nuotrauka

Justinui Bieberiui diagnozuota pavojinga liga

(atnaujinta 09:23 2020.01.09)
Dainininkas pridūrė, kad jam reikėjo ištverti sunkius dvejus metus, tačiau tinkamai gydant "kol kas nepagydomą ligą" jis pasveiks ir galės vėl išeiti į sceną

VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Kanados dainininkui Justinui Bieberiui diagnozuota Laimo liga. Atlikėjas apie tai paskelbė savo "Instagram" puslapyje.

"Daugelis žmonių teigė, kad Justinas Bieberis prastai atrodo, vartoja metamfetaminą, tačiau jie negalėjo suvokti, kad man neseniai diagnozuota Laimo liga ne tik ji, bet ir rimtas lėtinės mononukleozės atvejis, turėjęs įtakos mano odai, smegenų funkcijai, energijai ir sveikatai apskritai", — rašė Bieberis.

Jis pridūrė, kad jam reikėjo ištverti sunkius dvejus metus, tačiau tinkamai gydant "kol kas nepagydomą ligą" jis pasveiks ir galės vėl išeiti į sceną.

Laimo liga buvo pakirtusi ir Bieberio tautietę Avril Lavigne. Anot dainininkės, ji keletą metų praleido namuose, kovodama su šia liga ir būdama, kaip tuomet jautėsi, ant gyvenimo ir mirties slenksčio.

Laimo liga yra infekcinis susirgimas, kurį sukelia penkių rūšių bakterijos, perduodamos per erkių įkandimus. Liga turi daugybę įvairių klinikinių apraiškų: karščiavimą, galvos skausmą, nuovargį ir odos bėrimą. Kai kuriais atvejais pažeidžiami sąnarių, širdies, nervų sistemos ir akių audiniai. Laimo liga gali baigtis mirtimi ar negalia, jei gydymas bus atliktas ne laiku arba netinkamai.

Tegai:
dainininkas
Dar šia tema
Ukrainoje uždrausti filmai su dainininku Al Bano
Mirė čekų dainininkas Karelas Gotas
Programišiai paskelbė intymias dainininkės Demi Lovato nuotraukas
Dainininkės Adelės nuotrauka su Grinču surinko apie du milijonus patiktukų