Ozis Osbornas

Ozis Osbornas prisipažino sergantis Parkinsono liga

(atnaujinta 18:59 2020.01.22)
Buvęs "Black Sabbath" lyderis papasakojo, kad viskas prasidėjo nuo praėjusiais metais atliktos kaklo operacijos

VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Grupės "Black Sabbath" įkūrėjui Oziui Osbornui (Ozzy Osbourne) medikai diagnozavo Parkinsono ligą, apie tai roko muzikantas papasakojo interviu, praneša leidinys "Mirror".

Anot 71 metų atlikėjo, jis nebegali slėpti savo sveikatos problemų, nes jaučia nuolatinius skausmus. Osbornas prisipažino, kad pastarieji metai jam buvo vieni skausmingiausių.

Buvęs "Black Sabbath" lyderis papasakojo, kad viskas prasidėjo nuo praėjusiais metais atliktos kaklo operacijos. Jis taip pat pranešė, kad po jos gydytojai diagnozavo jam vieną iš Parkinsono ligos formų.

Osbornas sakė, kad kol kas mirtis jam negresia, tačiau tam tikrų sunkumų yra, nes ateityje gydytojai žada jam rimtų nervų sistemos problemų.

Ozis Osbornas gimė 1948 metų gruodį Birmingame. Jis yra vienas iš grupės "Black Sabbath", kuri turėjo didelę įtaką sunkiojo roko ir sunkiojo metalo raidai, įkūrėjų. Osborno vardas įamžintas JAV Rokenrolo šlovės salėje ir Britanijos muzikos šlovės salėje. "Black Sabbath" sudėtyje ir vienas muzikantas iš viso įrašė 21 studijinį albumą.

Tegai:
roko grupė, muzika