Kadras iš filmo Džokeris

Įvardyti populiariausi "Oskarui" nominuotų filmų treileriai

(atnaujinta 17:36 2020.02.07)
Tarp geriausių reklaminių vaizdo įrašų, surinkusių daugiausią peržiūrų YouTube, atsidūrė treileriai trileriui "Džokeris", dramai "Kartą Holivude", dramai "1917"

VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Bendrovė "Google" pateikė populiariausių treilerių filmams, kurie šiais metais nominuoti "Oskarui", reitingą. Sąrašas buvo sudarytas atsižvelgiant į oficialių vaizdo įrašų peržiūrų skaičių YouTube visame pasaulyje, praneša RIA Novosti.

Pirmoje vietoje atsidūrė reklaminis vaizdo įrašas psichologiniam Todo Šilipso trileriui "Džokeris" ("Joker"). Arturas Flekas (Choakinas Feniksas) yra Gotemo gyventojas. Jis stebimas psichiatro ir svajoja tapti komiku. Bet žmonės jo nepastebi. Ir jei atkreipia į jį dėmesį, tai pradeda tyčiotis. Tačiau niekas net neįsivaizduoja, į ką jis sugeba, kai yra supykęs.

Antrąją vietą pagal peržiūrų skaičių užėmė vaizdo įrašas Kventino Tarantino komedinei dramai "Kartą Holivude" ("Once upon a Time in Hollywood"), kurioje pagrindiniuose vaidmeniuose nusifilmavo Leonardas Dikaprijas, Bredas Pitas ir Margo Robbie.

Veiksmas vyksta septintojo dešimtmečio pabaigoje Los Andžele. Vieno vaidmens aktorius Rikas Daltonas kartu su savo dubleriu Klifu Butu bando likti kino pasaulyje. Kol jie netyčia susipažino su garsiuoju režisieriumi Romanu Polanskiu ir jo žmona Šeron Teit, kurie išsinuomojo namą kaimynystėje.

Trečiąją vietą užėmė Semo Mendeso karinės dramos "1917" treileris apie vieną iš Pirmojo pasaulinio karo epizodų.

Du karininkai per trumpą laiką turi kirsti priešo teritoriją ir pristatyti įsakymą dėl puolimo atšaukimo, kad išgelbėtų 1600 kareivių, įskaitant vieno iš pagrindinių veikėjų brolį.

Ketvirtoji vieta atiteko komedijos-dramos filmo "Džordžo triušis" ("Jojo rabbit") vaizdo įrašui apie drovaus berniuko vardu Johanesas draugystę su įsivaizduojamu Adolfu Hitleriu.

Penktąją vietą užėmė Pietų Korėjos filmo "Parazitai" ("Parasite") vaizdo įrašas. Bedarbių šeima gyvena apgaudinėdama turtingus žmones. Jie prisistato ne tais žmonėmis, kuriais iš tikrųjų yra, bet kartą padaro lemtingą klaidą.

Filmo "Ford v Ferrari" treileris, sukurtas tikros 1966 metų "Le Mann" lenktynių istorijos pagrindu, yra šeštoje vietoje.

Vaizdo įrašas filmui "Mažos moterys" ("Little women"), Louise May Alcott to paties pavadinimo romano ekranizacija, užėmė septintąją vietą. Filmas pasakoja apie keturių seserų augimą Naujojoje Anglijoje per Pilietinį karą.

Martyno Skorsezės kriminalinės dramos "Airis" ("The Irishman"), kurioje vaidina Robertas De Niras, Al Pačinas ir Džo Pešis, anonsas yra aštuntoje vietoje.

Vaizdo klipas dramai "Vedybų istorija" ("Marriage Story") su Adomu Driveriu ir Scarlett Johansson pagrindiniuose vaidmeniuose užėmė devintą vietą.

Tegai:
"Oskarų" įteikimo ceremonija, filmai, kinas
Dar šia tema
Pasirodė naujas "Terminatoriaus" anonsas — Švarcnegeris vėl versle
Paviešintas pirmasis naujojo filmo apie Džeimsą Bondą treileris
Internete pasirodė filmo "Top Gun: Maverick" treileris
Dženifer Lopez

Dženifer Lopez nusifilmavo paplūdimyje su bikiniu ir sujaudino gerbėjus

(atnaujinta 20:15 2021.01.07)
Interneto vartotojai pažymėjo, jog Holivudo aktorė ir dainininkė, būdama 51 metų, atrodo kaip deivė

VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Holivudo aktorė ir dainininkė Dženifer Lopez nusifilmavo Majamio paplūdimyje apsirengusi bikiniu ir sužavėjo gerbėjus savo figūra. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas žvaigždės Instagram paskyroje.

Vaizdo įraše 51 metų Lopez pozuoja ryškiai raudonu bikiniu ir margu šilko chalatu su inicialais JLO nugaroje. Jos ausis puošė dideli žiedo pavidalo auskarai.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Patemptas pilvas ir lieknos aktorės kojos sujaudino socialinio tinklo vartotojus. "Deivė", "Mano meilė", "Oho! Karaliene, mes tave mylim", "Gražiausia moteris pasaulyje", — rašė jie komentaruose.

Kaip rašo "Daily Mail", vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Floridos paplūdimyje.

Gruodį Dženifer Lopez nusidažė plaukus neįprasta spalva ir nustebino gerbėjus. Nuotraukoje, kurią savo Instagram paskyroje paskelbė stilistas Krisas Epltonas (Chris Appleton), dainininkė yra su violetiniais ir rausvais plaukais, apsirengusi futuristine sidabrine suknele su iškirpte. Jos akys padažytos šviesiai violetiniais šešėliais, o lūpos — rausvais lūpų dažais.

Tegai:
Jennifer Lopez
Kompiuteris

Paaiškėjo, kiek "Netflix" vadovai uždirbo 2020 metais

(atnaujinta 14:56 2021.01.05)
Transliacijos platforma dabar turi beveik 200 milijonų abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga

VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. "Netflix" generaliniai direktoriai Reed'as Hastings'as ir Ted'as Sarandos'as 2020 metais uždirbo po 34,7 milijonus dolerių, pranešė "THR".

Manoma, kad kitais metais jų pajamos išliks tokios pačios, pažymi leidinys.

Vasarą Sarandos'as buvo paaukštintas iš turinio vadybininko posto į vykdomojo direktoriaus pareigas.

Dabar jis užima lygias pareigas su "Netflix" įkūrėju Reed'u Hastings'u.

Transliacijos platforma "Netflix" dabar turi 197 milijonus abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga.

Tegai:
pandemija, koronavirusas, Netflix
Dar šia tema
Megan Markl ir princas Haris yra priversti nutraukti sutartį su "Netflix"
"Netflix" užsakė serialą apie Švedijos premjero žudiką
"Netflix" pašalino visus filmus su Džoniu Depu iš savo platformos
Plastikiniai buteliai, archyvinė nuotrauka

Lietuva tapo lyderė ES pagal plastiko pakuočių perdirbimą

(atnaujinta 18:50 2021.01.15)
ES vidutiniškai 2018 metais buvo perdirbama 41,5 proc plastiko pakuočių, o Lietuvoje — 69,3 proc

VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Lietuva atsidūrė pirmoje vietoje pagal plastikinių pakuočių perdirbimą Europos Sąjungoje, rodo naujausi Eurostato duomenys.

2018 metais Lietuvoje buvo perdirbama daugiausia plastiko pakuočių iš visų Europos Sąjungos šalių – 69,3 proc.

Рейтинг переработки отходов пластиковой упаковки в ЕС
Plastikinių pakuočių perdirbimas Europos Sąjungoje

Per šį laikotarpį vidutiniškai ES buvo perdirbama 41,5 proc. plastiko pakuočių. Per metus šis rodiklis šiek tiek padidėjo - 2017 metais ES buvo perdirbama 41,2 proc. šių atliekų.

Mažiausiai plastiko perdirbama Maltoje – 2017 metais šioje šalyje buvo perdirbama tik 19,2 proc.

Kalbant apie kaimynines šalis, Latvija perdirbo 35,8 proc. plastiko pakuočių, Lenkija — 35,7. Estija 2018 metais perdirbo 37,7 proc. plastiko pakuočių.

Tuo pačiu metu plastikinių pakuočių perdirbimo rodikliai Lietuvoje šiek tiek krito - 2017 metais šalyje buvo perdirbta 74,2 procento plastiko atliekų.

Tegai:
ES, plastikas, Lietuva
Dar šia tema
Vilnius iš gyventojų priima prašymus dėl nemokamo asbesto turinčių atliekų surinkimo
Ukraina nebesidalys branduolinėmis atliekomis su Rusija
Nesąžiningi "atliekų tvarkytojai" bandė po sniegu paslėpti atliekas