Billie Eilish

Billie Eilish įgyvendino gyvenimo tikslą, atlikusi dainą filmui apie Bondą

(atnaujinta 12:13 2020.02.14)
Amerikiečių atlikėja Billie Eilish tapo jauniausia dainininke iš visų, dainavusių filmuose apie agentą 007

VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Billie Eilish papasakojo, kad ji įvykdė "gyvenimo tikslą", atlikusi pagrindinę dainą filmui "Ne laikas mirti" ("No Time to Die") apie garsųjį šnipą, praneša "NME".

"Oskaro" premijos įteikimo ceremonijoje dainininkė patikslino, kad kompozicija jau "parašyta" ir "paruošta", pridurdama: "Iš tikrųjų, tai yra gyvenimo tikslas".

"Tiesiog neįtikėtina būti visos šios istorijos dalimi. Turėti galimybę įrašyti pagrindinę dainą filmui, kuris yra legendinio serialo tęsinys, — tai didžiulė garbė. Džeimsas Bondas yra šauniausia franšizė iš visų įmanomų. Aš iki šiol esu šoko būsenoje", — pasakė Eilish.

Sausio mėnesį Eilish patvirtino, kad įrašinėja muziką būsimam filmui. Ji tapo jauniausia dainininke iš visų, dainavusių filmuose apie agentą 007.

Numatoma, kad Britanijos kino salėse filmas "Ne laikas mirti"  turėtų pasirodyti 2020 metų balandžio 3 dieną, o Jungtinėse Valstijose jo premjera įvyks penkiomis dienomis vėliau.

Tegai:
filmai, muzika, JAV
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (134)
Dar šia tema
Džeimso Bondo šnipinėjimo automobilis parduotas JAV aukcione
Vaizdo įrašo apie robotą Eriką kadras

Pirmą kartą robotui filme skirtas pagrindinis vaidmuo

(atnaujinta 17:41 2020.06.28)
Fantastiniame veiksmo filme, kuriame bus pasakojama apie mokslininką, kuris bando sukurti tobulą žmogaus DNR molekulę, pagrindinį vaidmenį atliks robotas su dirbtiniu intelektu

VILNIUS, birželio 28 — Sputnik. Robotas su dirbtiniu intelektu vardu Erika, kurį sukūrė Hirošis Išiguro (Hiroshi Ishiguro) ir Kohejus Ogava (Kohei Ogawa), atliks pagrindinį vaidmenį naujame mokslinės fantastikos veiksmo filme "b". Tai yra pirmasis toks įvykis kino pasaulyje, praneša "THR".

Tomas Kruzas
© Sputnik / Екатерина Чеснокова

Anot leidinio, filme bus pasakojama apie mokslininką, kuris bando sukurti tobulą žmogaus DNR molekulę. Galiausiai jis supranta, kad jo darbas atneš daugiau blogio nei naudos. Pagrindinis veikėjas padeda Erikai, kurią jis ir sukūrė, pabėgti iš laboratorijos [juostos kūrėjai nenurodė, kaip robotas yra susijęs su genetiniais eksperimentais — Sputnik].

"Skirtingai nuo realių aktorių, kurie vaidindami pasitelkia savo jau turimą patirtį, Erika buvo sukurta nuo nulio. Turėjome modeliuoti jos judesius ir emocijas naudodamiesi vienas prieš vieną sesijomis, kad išvystytume ją kaip personažą", — pakomentavo projekto prodiuseris Semas Chozė (Sam Khoze).

Kol kas nežinoma, kas filmuos šį filmą. Režisierius dar neišrinktas.

"THR" pažymi, kad juostos biudžetas sieks 70 milijonų dolerių, o filmavimas prasidės 2021 metais Europoje.

Tegai:
kinas, robotas
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (134)
Dar šia tema
Dirbtinis intelektas baigs kurti dešimtąją Bethoveno simfoniją
JAV išbandė dirbtinį intelektą oro mūšyje — video
Rusijoje sukurtas dirbtinis intelektas, lavinantis mąstymo įgūdžius
NASA testuos robotą, skirtą gyvybės paieškoms kitų planetų vandenynuose
Kinijos ligoninė "išsinuomojo" robotus vaistų pristatymui — video
Uhane daugiau nei 30 robotų padeda kovoti su koronavirusu
Robotai vietoje absolventų: kaip įteikiami diplomai pandemijos metu
Amerikiečių aktorė Emma Roberts

Serialo "Amerikietiška siaubo istorija" žvaigždė pirmą kartą taps mama

(atnaujinta 17:12 2020.06.26)
Anot užsienio bulvarinių leidinių, "gražuolės" Džiulijos Roberts dukterėčia ir jos mylimasis aktyviai repetuoja naują vaidmenį

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Amerikiečių aktorė Ema Roberts (Emma Roberts) pirmą kartą taps mama: tokia žinia nudžiugino visus serialo "Amerikietiška siaubo istorija" gerbėjus.

Koronaviruso pandemija skirtingai paveikė garsių porų gyvenimus: kai kurios jų nesugebėjo išlaikyti karantino testo, o kai kurios tik sustiprėjo. Prie pastarųjų galima priskirti Holivudo "gražuolės" Džiulijos Roberts (Julia Roberts) dukterėčios santykius.

Remiantis užsienio žiniasklaidos pranešimais, 29-erių aktorė Ema Roberts (Emma Roberts) ir jos 35-erių vaikinas Garetas Hedlundas (Garrett Hedlund) ruošiasi savo pirmojo vaiko gimimui.

View this post on Instagram

#throwbackthursday ❤️ *sorry mom @kellygrace1313 for getting mad at you for posting this without asking* 📸 @kpreiss

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Su savo išrinktuoju serialo aktorė susitikinėja šiek tiek daugiau nei metus. Prieš tai Roberts tai susitikinėdavo, tai išsiskirdavo su savo kolega — Evanu Pitersu (Evan Peters). Romanas buvo skandalingas ir dažnai atkreipė policijos ir spaudos dėmesį.

O dabartinis žvaigždės mylimasis daug metų susitikinėjo su Kirsten Dunst, tačiau greitai pabėgo, kai tik aktorė užsiminė apie vedybas.

Tegai:
kinas, JAV
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (134)
Dar šia tema
Nėščia Katy Perry atidėjo vestuves dėl koronaviruso
Jerevanas, archyvinė nuotrauka

Armėnijos gynybos ministras ir Lietuvos KAM vadovas kalbėjosi telefonu

(atnaujinta 12:59 2020.07.02)
Armėnijos gynybos ministras padėkojo Lietuvai už pagalbą kovoje su koronaviruso pandemija

VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Vakar krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis kalbėjosi telefonu su Armėnijos gynybos ministru Davitu Tonojanu, praneša Visuomeninis Armėnijos radijas.

Armėnijos gynybos ministras padėkojo Lietuvai už pagalbą kovoje su koronaviruso pandemija. Krašto apsaugos ministras Karoblis išreiškė viltį, kad Lietuvos suteikta pagalba padės Armėnijai įveikti šį išbandymą.

Prasidėjus koronaviruso pandemijai įvyko du Lietuvos humanitarinės paramos Armėnijai skrydžiai. Gegužės 14 dieną Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų lėktuvu "Spartan" Armėnijai, Moldovai ir Gruzijai išgabenta humanitarinė siunta su Lietuvoje pagamintomis apsaugos priemonėmis. Birželio 19 d. į Armėniją išvyko 11 Lietuvos specialistų medikų komanda, tarp kurių ir du Lietuvos kariuomenės atstovai. Pagalba skirta padėti Armėnijai suvaldyti ekstremalią situaciją bei gydyti ir slaugyti COVID-19 ligonius.

Ministrai telefonu taip pat aptarė dvišalio bendradarbiavimo klausimus. Karoblis pažymėjo, kad bendros iniciatyvos bus tęsiamos, atsižvelgiant į situaciją dėl COVID-19.

Tegai:
Lietuva, Armėnija
Dar šia tema
Į Armėniją išvyko humanitarinę pagalbą šaliai teiksianti lietuvių komanda
Lietuva siųs gydytojus į Armėniją kovoti su koronavirusu