Billie Elish

Paklausykite tai puiku: Billie Elish paskelbė dainą naujam filmui apie Bondą

(atnaujinta 14:01 2020.02.14)
Vaizdo įrašas su daina 25-ajam filmui apie Džeimsą Bondą pasirodė ketvirtadienio naktį oficialiose 18-metės dainininkės paskyrose

VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Billie Elish paskelbė vaizdo klipą su daina, kuri turėtų tapti pagrindine naujojo 25-ojo filmo apie Džeimsą Bondą tema.

Nauja, maždaug keturių minučių trukmės, baladė pasirodė oficialiose dainininkės paskyrose ketvirtadienio naktį.

Pirmą kartą žiūrovai galės gyvai išgirsti šią dainą vasario 18 dieną "Brit Awards" ceremonijoje Londone.

18-metė Billie Elish tapo jauniausia atlikėja per visą filmų apie Džeimsą Bondą istoriją. Apie tai, kad ji įrašys dainą 25-ajam filmui apie agentą 007, tapo žinoma sausio mėnesį. Anksčiau pagrindines filmų apie Džeimsą Bondą temas atliko tokios žvaigždės kaip Madonna ar Paul McCartney.

25-ojo filmo apie Džeimsą Bondą premjera numatoma 2020 metų balandžio 3 dieną Didžiojoje Britanijoje ir balandžio 8 dieną JAV.

Penktą ir paskutinį kartą Bondą vaidins Danielis Kreigas — jo sutartis baigiasi 2020 metais. Agento 007 vaidmenyje pirmą kartą pasirodys moteris. Filmo pradžioje žiūrovai pamatys, kaip Džeimsas Bondas pasitraukia iš tarnybos ir mėgaujasi poilsiu Jamaikoje. Jis išlieka Bondu, tačiau 007 agento statusą MI6 vietoj jo užima talentinga agentė Nomi — ją vaidins britų aktorė Lashana Lynch, geriausiai žinoma už Marijos Rambo vaidmenį filme "Kapitonas Marvelis".

Filme "Ne laikas mirti" ("No time to Die") taps brangiausiu franšizės filmu. Filmo biudžetas siekė 250 milijonų dolerių, tai yra 5 milijonais dolerių daugiau, nei kainavo brangiausias filmų apie Bondą — "Spektras".

Billie Elish išgarsėjo 2016 metais, išleidusi savo debiutinį singlą "Ocean Eyes". 2020 metais dainininkė tapo "Grammy" muzikos apdovanojimo triumfatore, laimėjusi keturias pagrindines nominacijas: "Metų daina", "Metų albumas", "Metų įrašas" ir "Geriausias naujasis atlikėjas".

Tegai:
JAV, muzika, filmai
Dar šia tema
Emilija Klark pasisiūlė atlikti Bondo vaidmenį
Dženifer Lopez

Dženifer Lopez nusifilmavo paplūdimyje su bikiniu ir sujaudino gerbėjus

(atnaujinta 20:15 2021.01.07)
Interneto vartotojai pažymėjo, jog Holivudo aktorė ir dainininkė, būdama 51 metų, atrodo kaip deivė

VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Holivudo aktorė ir dainininkė Dženifer Lopez nusifilmavo Majamio paplūdimyje apsirengusi bikiniu ir sužavėjo gerbėjus savo figūra. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas žvaigždės Instagram paskyroje.

Vaizdo įraše 51 metų Lopez pozuoja ryškiai raudonu bikiniu ir margu šilko chalatu su inicialais JLO nugaroje. Jos ausis puošė dideli žiedo pavidalo auskarai.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Patemptas pilvas ir lieknos aktorės kojos sujaudino socialinio tinklo vartotojus. "Deivė", "Mano meilė", "Oho! Karaliene, mes tave mylim", "Gražiausia moteris pasaulyje", — rašė jie komentaruose.

Kaip rašo "Daily Mail", vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Floridos paplūdimyje.

Gruodį Dženifer Lopez nusidažė plaukus neįprasta spalva ir nustebino gerbėjus. Nuotraukoje, kurią savo Instagram paskyroje paskelbė stilistas Krisas Epltonas (Chris Appleton), dainininkė yra su violetiniais ir rausvais plaukais, apsirengusi futuristine sidabrine suknele su iškirpte. Jos akys padažytos šviesiai violetiniais šešėliais, o lūpos — rausvais lūpų dažais.

Tegai:
Jennifer Lopez
Kompiuteris

Paaiškėjo, kiek "Netflix" vadovai uždirbo 2020 metais

(atnaujinta 14:56 2021.01.05)
Transliacijos platforma dabar turi beveik 200 milijonų abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga

VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. "Netflix" generaliniai direktoriai Reed'as Hastings'as ir Ted'as Sarandos'as 2020 metais uždirbo po 34,7 milijonus dolerių, pranešė "THR".

Manoma, kad kitais metais jų pajamos išliks tokios pačios, pažymi leidinys.

Vasarą Sarandos'as buvo paaukštintas iš turinio vadybininko posto į vykdomojo direktoriaus pareigas.

Dabar jis užima lygias pareigas su "Netflix" įkūrėju Reed'u Hastings'u.

Transliacijos platforma "Netflix" dabar turi 197 milijonus abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga.

Tegai:
pandemija, koronavirusas, Netflix
Dar šia tema
Megan Markl ir princas Haris yra priversti nutraukti sutartį su "Netflix"
"Netflix" užsakė serialą apie Švedijos premjero žudiką
"Netflix" pašalino visus filmus su Džoniu Depu iš savo platformos
Plastikiniai buteliai, archyvinė nuotrauka

Lietuva tapo lyderė ES pagal plastiko pakuočių perdirbimą

(atnaujinta 18:50 2021.01.15)
ES vidutiniškai 2018 metais buvo perdirbama 41,5 proc plastiko pakuočių, o Lietuvoje — 69,3 proc

VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Lietuva atsidūrė pirmoje vietoje pagal plastikinių pakuočių perdirbimą Europos Sąjungoje, rodo naujausi Eurostato duomenys.

2018 metais Lietuvoje buvo perdirbama daugiausia plastiko pakuočių iš visų Europos Sąjungos šalių – 69,3 proc.

Рейтинг переработки отходов пластиковой упаковки в ЕС
Plastikinių pakuočių perdirbimas Europos Sąjungoje

Per šį laikotarpį vidutiniškai ES buvo perdirbama 41,5 proc. plastiko pakuočių. Per metus šis rodiklis šiek tiek padidėjo - 2017 metais ES buvo perdirbama 41,2 proc. šių atliekų.

Mažiausiai plastiko perdirbama Maltoje – 2017 metais šioje šalyje buvo perdirbama tik 19,2 proc.

Kalbant apie kaimynines šalis, Latvija perdirbo 35,8 proc. plastiko pakuočių, Lenkija — 35,7. Estija 2018 metais perdirbo 37,7 proc. plastiko pakuočių.

Tuo pačiu metu plastikinių pakuočių perdirbimo rodikliai Lietuvoje šiek tiek krito - 2017 metais šalyje buvo perdirbta 74,2 procento plastiko atliekų.

Tegai:
ES, plastikas, Lietuva
Dar šia tema
Vilnius iš gyventojų priima prašymus dėl nemokamo asbesto turinčių atliekų surinkimo
Ukraina nebesidalys branduolinėmis atliekomis su Rusija
Nesąžiningi "atliekų tvarkytojai" bandė po sniegu paslėpti atliekas