Kadras iš filmo Haris Poteris, archyvinė nuotrauka

Daniel'is Radcliffe'as papasakojo, kaip dėl Hario Poterio vaidmens tapo alkoholiku

(atnaujinta 09:44 2020.03.17)
Radcliffe'as daug gėrė nuo 2010 metų, jis padėkojo savo šeimai ir draugams už pagalbą jam sunkiu metu

VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Daniel'is Radcliffe'as prisipažino, kad dėl Hario Poterio vaidmens jis tapo alkoholiku, rašo "Independent".

Tokį pareiškimą aktorius padarė radijo laidoje "Desert Island Discs".

"Jei išeidavau į miestą išgerti, staiga pajusdavau, kad visų akys krypsta į mane, nes tai ne šiaip sau prisigėręs vaikinas, tai — bare geriantis Haris Poteris!" — sakė jis laidos vedėjai Lauren Laverne. 

Radcliffe'as paaiškino, jog magiškų galių turinčio berniuko vaidmuo lėmė, kad žmonių susidomėjimas juo pasireikšdavo su pašaipa. Anot jo, daugeliui "tai buvo juokinga".

Aktorius laidos vedėjai prisipažino, kad jo pasirinktas būdas su tuo kovoti buvo daugiau gerti ar prisigerti, ir jis tai darė keletą metų.

"Filmuojant paskutines Hario Poterio dalis ir kurį laiką po to gerdavau dažniausiai dėl to, kad buvo panika, nelabai žinojau, ką toliau daryti, nesijaučiau patogiai, būdamas blaivas", — pridūrė jis.

Radcliffe'as daug gėrė nuo 2010 metų, jis padėkojo savo šeimai ir draugams už pagalbą jam sunkiu metu. Anksčiau jis sakė, kad daug kartų bandė nustoti gerti ir jam tai padėjo padaryti draugai.

Tegai:
Haris Poteris
Dar šia tema
Rouling papasakojo apie penkis naujus filmus iš Hario Poterio pasaulio
Rygoje vasarą bus atidaryta Hario Poterio mokykla
Dvi naujos knygos apie Hario Poterio pasaulį bus išleistos šį rudenį
Hario Poterio gerbėjai pirmą kartą galės apsilankyti Slytherin svetainėje