Eminemas, archyvinė nuotrauka

Eminemas papasakojo, kaip "Oskarų" ceremonijos metu vos nežlugo jo pasirodymas

(atnaujinta 09:04 2020.03.23)
Reperis nustebino gerbėjus atlikdamas "Lose Yourself" 92-osios kino apdovanojimų ceremonijos metu, praėjus 17 metų po to, kai filmas "Aštuntoji mylia", kuriame skambėjo ši daina, pelnė "Oskarą" už geriausią originalią dainą

VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Eminemas papasakojo, kad jo netikėtas pasirodymas šių metų vasario mėnesį vykusios "Oskaro" įteikimo ceremonijos metu vos nežlugo dėl techninio gedimo, rašo NMA.

Reperis nustebino gerbėjus atlikdamas "Lose Yourself" 92-osios kino apdovanojimų ceremonijos metu, praėjus 17 metų po to, kai filmas "Aštuntoji mylia", kuriame skambėjo ši daina, pelnė "Oskarą" už geriausią originalią dainą.

Nepaisant šilto priėmimo, Eminemas teigė, kad pats nepanoro peržiūrėti savo pasirodymo, nes jam buvo nelengva.

"Kai išėjau į sceną, viskas buvo gerai. <...> Jie naudoja sistemą, kurioje prie diržo pritvirtintas mikrofonas, o ausyse ausinės, kad girdėtųsi garsas. Aš repuoju ir staiga pamatau, kad ausinės kabo man tarp kojų", — pasakoja atlikėjas.

Visą likusį laiką jis bandė pasiekti įrangą ir įsidėti į kišenę.

"Iki dainos pabaigos buvau įsitempęs. Mes, žinoma, repetavome ir aš prisimenu "Lose Yourself" žodžius, bet tokio akibrokšto aš nesitikėjau. Aš kažkaip susitvarkiau, bet paskui nenorėjau matyti, koks buvau piktas", — pridūrė Eminemas.

Tegai:
"Oskarų" įteikimo ceremonija
Dar šia tema
Paaiškėjo kas įteiks"Oskaro" apdovanojimus
Įvardyti populiariausi "Oskarui" nominuotų filmų treileriai
Pagrindinį "Oskarą" pelnė Pietų Korėjos režisieriaus filmas "Parazitai"