Aktorius Danielis Kreigas

Tokia filosofija: "Agentas 007" Danielis Kreigas paliks savo vaikus be palikimo

(atnaujinta 21:20 2020.03.24)
Holivudo aktorius pareiškė, kad ketina išdalinti visas savo lėšas, kurių suma viršija 116 milijonų dolerių

VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Aktorius Danielis Kreigas, geriausiai žinomas iš britų žvalgybos agento Džeimso Bondo vaidmens, pareiškė, kad ketina atsikratyti savo palikimo prieš mirtį.

"Aš manau, kad palikimas — tai labai nemalonu. Mano filosofija yra ta, kad reikia atsikratyti viso šito ar atiduoti prieš man iškeliaujant", — cituoja aktoriaus žodžius leidinys "The Sun".

Šiuo metu Kreigo turtas vertinamas šimtu milijonų svarų (daugiau nei 116 milijonų JAV dolerių).

Šiuo metu jis yra vedęs aktorę Reičel Vais (Rachel Weisz), pora slapta susituokė 2011 metais Niujorke. 2018 metais jie paskelbė apie dukters gimimą.

Be to, aktorius taip pat turi dukrą Elą, kurios susilaukė su savo buvusia žmona Fiona Laudon (Fiona Loudon), su kuria išsiskyrė 1994 metais.

Aktorius filmavosi dešimtyse filmų, tačiau šlovę jam atnešė agento 007 vaidmuo filme "Kazino Rojal". Vėliau jis ir toliau filmavosi filmuose apie Džeimsą Bondą. Paskutiniojo šios serijos filmo, kuriame ji vaidina ("Ne laikas mirti"), treileris buvo išleistas pernai. Premjera turėjo įvykti šių metų balandį, tačiau dėl koronaviruso pandemijos buvo atidėta 2020 metų lapkričiui.

Anksčiau garsus Holivudo aktorius Kirkas Daglasas (Kirk Douglas), miręs vasario pradžioje būdamas 103 metų, taip pat nusprendė nepalikti savo turto vaikams. Jo testamento detalės tapo žinomos tik po jo mirties. Visus pinigus — apie 60 milijonų dolerių — aktorius paskyrė labdarai.

Tegai:
aktorius, Holivudas
Dar šia tema
Džeimso Bondo šnipinėjimo automobilis parduotas JAV aukcione
Dėl koronaviruso atidėta naujojo filmo apie Džeimsą Bondą premjera
Paklausykite — tai puiku: Billie Elish paskelbė dainą naujam filmui apie Bondą
Dženifer Lopez

Dženifer Lopez nusifilmavo paplūdimyje su bikiniu ir sujaudino gerbėjus

(atnaujinta 20:15 2021.01.07)
Interneto vartotojai pažymėjo, jog Holivudo aktorė ir dainininkė, būdama 51 metų, atrodo kaip deivė

VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Holivudo aktorė ir dainininkė Dženifer Lopez nusifilmavo Majamio paplūdimyje apsirengusi bikiniu ir sužavėjo gerbėjus savo figūra. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas žvaigždės Instagram paskyroje.

Vaizdo įraše 51 metų Lopez pozuoja ryškiai raudonu bikiniu ir margu šilko chalatu su inicialais JLO nugaroje. Jos ausis puošė dideli žiedo pavidalo auskarai.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Patemptas pilvas ir lieknos aktorės kojos sujaudino socialinio tinklo vartotojus. "Deivė", "Mano meilė", "Oho! Karaliene, mes tave mylim", "Gražiausia moteris pasaulyje", — rašė jie komentaruose.

Kaip rašo "Daily Mail", vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Floridos paplūdimyje.

Gruodį Dženifer Lopez nusidažė plaukus neįprasta spalva ir nustebino gerbėjus. Nuotraukoje, kurią savo Instagram paskyroje paskelbė stilistas Krisas Epltonas (Chris Appleton), dainininkė yra su violetiniais ir rausvais plaukais, apsirengusi futuristine sidabrine suknele su iškirpte. Jos akys padažytos šviesiai violetiniais šešėliais, o lūpos — rausvais lūpų dažais.

Tegai:
Jennifer Lopez
Kompiuteris

Paaiškėjo, kiek "Netflix" vadovai uždirbo 2020 metais

(atnaujinta 14:56 2021.01.05)
Transliacijos platforma dabar turi beveik 200 milijonų abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga

VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. "Netflix" generaliniai direktoriai Reed'as Hastings'as ir Ted'as Sarandos'as 2020 metais uždirbo po 34,7 milijonus dolerių, pranešė "THR".

Manoma, kad kitais metais jų pajamos išliks tokios pačios, pažymi leidinys.

Vasarą Sarandos'as buvo paaukštintas iš turinio vadybininko posto į vykdomojo direktoriaus pareigas.

Dabar jis užima lygias pareigas su "Netflix" įkūrėju Reed'u Hastings'u.

Transliacijos platforma "Netflix" dabar turi 197 milijonus abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga.

Tegai:
pandemija, koronavirusas, Netflix
Dar šia tema
Megan Markl ir princas Haris yra priversti nutraukti sutartį su "Netflix"
"Netflix" užsakė serialą apie Švedijos premjero žudiką
"Netflix" pašalino visus filmus su Džoniu Depu iš savo platformos
Bekontaktis mokėjimas

Koronaviruso pandemija pakeitė kai kurių gyventojų mokėjimo įpročius

(atnaujinta 09:53 2021.01.17)
Tuo tarpu grynaisiais pinigais buvo mokama šiek tiek rečiau, tačiau šiam atsiskaitymo būdui vis dar teko labai svarbi vieta

VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Padaugėjo Lietuvos gyventojų dėl COVID-19 pandemijos dažniau mokančių negrynaisiais pinigais, rašoma Lietuvos banko pranešime.

Atlikto tyrimo duomenimis, didėja ne tik mokėjimo kortelių, bet ir mobiliųjų telefonų naudojimas atsiskaitymams. 

Apklausa vykdoma devintus metus iš eilės stebint ir vertinant Lietuvos gyventojų mokėjimo įpročius. Naujausios apklausos duomenimis, mokėjimo kortelę su bekontakčio mokėjimo funkcija turėjo 79 proc., o 2019 m. – 65 proc. mokėjimo korteles turinčių respondentų. Kad bekontakčio atsiskaitymo funkcija yra patogi, manė 86 proc. turinčiųjų mokėjimo kortelę (2019 m. – 79 %).

Mokėjimo paslaugų teikėjų sukurtomis mobiliosiomis programėlėmis naudojosi 54 proc. sąskaitą turinčių apklaustųjų). Nuo 23 iki 29 proc. padidėjo vartotojų, teigiančių, kad naudojasi mobiliosiomis programėlėmis mokėjimo pavedimams atlikti (siųsti), dalis.

Išmaniaisiais telefonais mokėjimams prekybos vietose atlikti naudojasi 11 proc. respondentų.

"Pandeminės aplinkybės paspartino inovatyvių mokėjimo būdų populiarėjimą. Be abejo, prie to prisidėjo ir birželio mėn. nuo 25 iki 50 Eur kilsteltas bekontakčių atsiskaitymų kortele limitas. Vis dėlto itin drastiškų kasdienių gyventojų mokėjimo įpročių pokyčių nebuvo, nes tai lėtai kintantis dalykas. Juo labiau kad, esant netikrumo situacijai, daliai žmonių buvo svarbu turėti ir grynųjų pinigų", – sako Lietuvos banko Rinkos infrastruktūros politikos skyriaus vyresnysis ekonomistas Evaldas Karčauskis.

Tuo tarpu grynaisiais pinigais buvo mokama šiek tiek rečiau, tačiau šiam atsiskaitymo būdui vis dar teko labai svarbi vieta. Dieną prieš apklausą tik grynaisiais pinigais mokėjo 29 proc. apklaustųjų (2019 m. – 34 %), 34 proc. visų respondentų mokėjo grynaisiais ir mokėjimo kortele ar išmaniuoju telefonu (2019 m. – 30 %), o 16 proc. – tik mokėjimo kortele ar išmaniuoju telefonu.

Tegai:
pandemija, pinigai