Lietuvos kino ir teatro aktorius Vytautas Tomkus

Lietuvos kino ir teatro aktorius Vytautas Tomkus švenčia 80-ąjį gimtadienį

(atnaujinta 16:36 2020.07.29)
Jubiliejaus proga žymų aktorių, suvaidinusį filmuose "Niekas nenorėjo mirti", "Tadas Blinda", sveikina šalies premjeras, kolegos ir artimieji

VILNIUS, liepos 29 — Sputnik. Liepos 29 dieną savo 80-ąjį gimtadienį švenčia vienas geriausių Lietuvos aktorių Vytautas Tomkus.

Garbaus jubiliejaus proga aktorių pasveikino šalies ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.   

"Jūsų išskirtinis talentas ir įvairiaspalvė kūryba praturtino šalies kultūros sritį ir pelnė platų pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje scenoje. Jūsų vaidmenys įrašyti į kino ir teatro istoriją, o aktorinis meistriškumas įrodo pagarbą ir nuoširdų atsidavimą pasirinktajam keliui", — sakoma premjero sveikinime.

Premjeras aktoriui palinkėjo stiprios sveikatos bei prasmingų akimirkų artimųjų ir bičiulių apsuptyje.

Ilgų sveikatos metų Tomkui, Radviliškio miesto Garbės piliečiui, palinkėjo Radviliškio rajono savivaldybė savo Facebook paskyroje.

Be to, aktoriui nuoširdžius ir šiltus sveikinimus socialiniuose tinkluose parašė jo kolegos ir artimieji.

Vytautas Tomkus gimė 1940 metų liepos 29 dieną Radviliškyje. Per savo karjerą jis suvaidino per šimtą vaidmenų teatre ir apie septyniasdešimt kine. Dirbo Šiaulių, Kauno dramos teatruose, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, pats įkūrė "Vaidilos" teatrą.

1980 metais Tomkui suteiktas nusipelniusio artisto vardas, be to, jis yra gavęs nemažai diplomų už vaidmenis įvairiuose teatro festivaliuose, yra Teatro sąjungos ir Kinematografininkų sąjungos narys. Filmavosi ne tik Lietuvoje, bet ir Meksikoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Čekoslovakijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Bulgarijoje.

Labiausiai žinomas dėl savo vaidmenų filmuose "Niekas nenorėjo mirti", "Tadas Blinda", "Nesėtų rugių žydėjimas", "Miškais ateina ruduo", "Elzė iš Gilijos".

Tegai:
Lietuva, aktorius, Vytautas Tomkus
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (144)
Dainininkė Mariah Carey

Dainininkę Marają Keri bandė parduoti suteneriui, kai jai buvo 12 metų

(atnaujinta 17:18 2020.09.25)
JAV atlikėjos teigimu, jos giminaičiai visada manė, kad jai lengva gyventi, nors iš tikrųjų viskas buvo kitaip

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Amerikiečių dainininkę Marają Keri (Mariah Carey) bandė parduoti suteneriui, kai jai buvo 12 metų. Apie tai praneša "Entertainment Tonight".

Aktoriai Demi Moor ir Eštonas Katčeris
© Sputnik / Екатерина Чеснокова

"Kai man buvo 12 metų, sesuo "pripumpavo" mane valiumu, pasiūlė man kokaino, padarė man trečio laipsnio nudegimus ir bandė parduoti mane suteneriui", — prisiminė dainininkė.

Ji paaiškino, kad jos santykiai su seserimi Elison (Allison) ir broliu Morganu (Morgan) visada buvo įtempti.

"Mes net nelabai pažįstame vienas kitą. Mes neužaugome kartu. Jie turėjo savo gyvenimą, o kai aš gimiau, jie jau buvo iškrypę žmonės", — pasakojo Keri.

Pasak dainininkės, giminaičiai visada manė, kad jai lengva gyventi.

Rugpjūčio mėnesį Marajos sesuo Elison pateikė ieškinį į teismą savo motinos atžvilgiu dėl vaikystėje patirtos seksualinės prievartos. Ji pasakojo, kad kai jai buvo 10 metų, mama privertė ją dalyvauti šėtoniškuose ritualuose, kur nepažįstami žmonės turėjo lytinių santykių su ja. Moteris taip pat pridūrė, kad jai teko stebėti, kaip prievartaujami kiti vaikai.

Tegai:
Mariah Carey, JAV, dainininkė
Gigi Hadid ir Zayn Malik

Gigi Hadid ir Zayn Malik pirmą kartą tapo tėvais

(atnaujinta 15:25 2020.09.24)
JAV modelis ir britų atlikėjas socialiniuose tinkluose pranešė džiugią naujieną ir pasidalino nuotrauka su naujagime

VILNIUS, rugsėjo 24 — Sputnik. JAV modelis Gigi Hadid ir jos vaikinas britų atlikėjas Zayn Malik pirmą kartą tapo tėvais — pora susilaukė dukters.

Apie įvykį Gigi Hadid pranešė savo Instagram paskyroje ir pasidalino nuotrauka su naujagime.

"Mūsų mergaitė gimė šį savaitgalį ir jau pakeitė mūsų pasaulį", — parašė 25 metų mama.

View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Žvaigždės mylimasis Zayn Malik taip pat pasidalijo džiugia naujiena.

"Mūsų mažylė yra su mumis, graži ir sveika. Bandyti išreikšti žodžiais tai, ką aš jaučiu dabar, būtų neįvykdoma užduotis. Meilė, kurią aš jaučiu šiai mažytei, yra aukščiau už mano suvokimą. Esu dėkingas už tai, kad ją pažįstu, vadinu savo, ir dėkingas už gyvenimą, kurį praleisime kartu", — pažymėjo 27 metų tėvas.

View this post on Instagram

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

Apie modelio nėštumą žinia pasklido balandžio pabaigoje. Ilgą laiką modelis nepranešė apie nėštumą, apie tai žinojo tik jos šeimos nariai ir artimi draugai. Kai tai tapo žinoma visuomenei, Gigi motina Yolanda Hadid patvirtino informaciją apie dukros nėštumą. Tada šaltiniai atskleidė vaiko lytį.

Gigi ir Zayn yra kartu nuo 2015 metų, tačiau jų santykiai niekada nebuvo stabilūs — jie išsiskirdavo, o po to vėl susitaikydavo. Nepaisant to, pasak insaiderių, modelis visada norėjo sukurti šeimą su Maliku. Eilinį kartą po išsiskyrimo įsimylėjėliai vėl susitaikė praėjusių metų pabaigoje. Anoniminio šaltinio teigimu, jie visada žinojo, kad tarp jų yra "kažkas ypatingo".

Tegai:
Didžioji Britanija, JAV
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas