Katy Perry

Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters

(atnaujinta 11:02 2020.08.27)
Amerikiečių dainininkė Katy Perry ir aktorius Orlando Bloom'as pasidalijo džiugia naujiena — parodė pirmąją mažylės nuotrauką ir pranešė jos vardą

VILNIUS, rugpjūčio 27 — Sputnik. 35 metų Katy Perry ir jos 43 metų sužadėtinis Orlando Bloom'as tapo tėvais — pora susilaukė dukters, kurią pavadino Daisy Dove Bloom.

Pora pasidalijo džiugia naujiena organizacijos "UNICEF", kurios abu yra ambasadoriai, Instagram paskyroje. Jie paskelbė nuotrauką, kurioje parodyta mažytė kūdikio rankytė, ir papasakojo apie savo emocijas.

"Mes skrajojame iš meilės ir džiaugiamės saugiu ir sveiku mūsų dukros gimimu", — sakoma jų pranešime.

View this post on Instagram

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Tuo pat metu pora kaip geros valios "UNICEF" ambasadoriai pažymėjo, kad ne visiems pasiseka patirti tokį ramų gimdymą kaip jiems.

"Bendruomenėms visame pasaulyje vis dar trūksta sveikatos priežiūros darbuotojų, o naujagimis arba gimdyvė miršta kas vienuolika sekundžių daugiausiai nuo ligų, nuo kurių galima prevenciškai apsisaugoti", — parašė pora, kviesdama paremti "Unicef" veiklą.

Amerikiečių dainininkė Perry apie savo nėštumą pranešė gana neįprastu būdu — kovo mėnesį ji išleido dainos "Never Worn White" vaizdo įrašą, kuriame parodė apvalų pilvą. Kiek vėliau įsimylėjėliai atskleidė ir būsimo vaiko lytį — Katy Instagram paskyroje paskelbė aktoriaus Orlando nuotrauką su rausvu kremu ant veido ir parašė, kad jie laukia mergaitės. Pasak insaiderio, pora džiaugėsi žinia, kad turės dukrą.

View this post on Instagram

💕 it’s a girl 💕

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Pora, kuri jau ketverius metus kartu, ketino susituokti šią vasarą, tačiau dėl koronaviruso pandemijos vestuves teko atidėti. Epidemija, išplitusi visame pasaulyje, labai paveikė Perry emocinę būseną. Ji prisipažino, kad kovojo su depresija ir dažnai verkė.

"Kartais aš nežinau, kas yra blogiau: stengtis išvengti viruso užsikrėtimo ar depresijos bangų, atsirandančių dėl šių naujų normų", — sakė ji.

Dainininkei šis vaikas yra pirmasis, tačiau aktorius jau augina devynerių metų sūnų Flynną, kurio susilaukė su buvusia žmona Miranda Kerr.

Tegai:
Katy Perry
Dar šia tema
Geriausi charizmatiškosios Katy Perry klipai
Andželina Džoli ir Bredas Pitas

Andželina Džoli atsikratė brangiausio priminimo apie Pitą

(atnaujinta 21:56 2021.03.02)
Holivudo sekso simbolio meno kolekcijos perlas — paties Čerčilio paveikslas — buvo parduotas aukcione už 11,5 mln. dolerių, žymiai viršijęs pradinę kainą

VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. Amerikiečių aktorė Andželina Džoli visgi pardavė brangią buvusio vyro Bredo Pito dovaną: naujus namus rado Vinstono Čerčilio paveikslas.

Žinia, kad Džoli ketina atsikratyti visų priminimų apie Pitą, sukrėtė gerbėjus. Praėjo daug metų nuo "pono ir ponios Smitų" išsiskyrimo, tačiau aktorė dovanų pradėjo atsikratyti tik dabar. Pirmuoju daiktu, pristatytu aukcione, tapo buvusio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko paveikslas — "Kutubijos mečetės bokštai" ("Tower of the Koutoubia Mosque").

Картина экс-премьера Британии Уинстона Черчилля Башни мечети Кутубия
© AP Photo / Frank Augstein
Buvusio Britanijos ministro pirmininko paveikstas "Kutubijos mečetės bokštai"

Dabar tapo žinoma, kad paveikslas rado naują savininką ir padėjo Džoli ne tik atsikratyti prisiminimų apie Pitą, bet ir užsidirbti papildomų pinigų.

Drobė, kurią Čerčilis kadaise padovanojo 32-iajam JAV prezidentui Franklinui Ruzveltui, buvo nupirkta už 11,5 mln. dolerių. Pradinė paveikslo kaina buvo įvertinta 2–3,4 mln. dolerių.

Kaip skelbiama aukcionų namų svetainėje, paveikslas buvo nutapytas ir padovanotas Ruzveltui 1943 metais, o tada paveldėtas jo sūnaus Elioto. Vėliau jis taip pat priklausė daugeliui savininkų ir buvo eksponuojamas keliose parodose, o Džoli šeima įsigijo jį 2011 metais.

Kaip pranešė "Christie's" Twitter, tai yra vienintelis paveikslas, kurį Čerčilis nutapė Antrojo pasaulinio karo metu.

Leidinys "TMZ" parašė, kad kaina yra rekordinė Didžiosios Britanijos valstybės veikėjo darbams. Anksčiau jo darbų vertės rekordas buvo maždaug 2,5 milijono dolerių.

Paveiksle vaizduojamas saulėlydis virš didžiausios Maroko Marakešo mečetės, pastatytos XII a., o fone yra kalnai. Tikėtina, kad Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas nutapė šį paveikslą po Kasablankos konferencijos 1943 metais, o po to padovanojo Amerikos prezidentui.

Pasak laikraščio, pirkėjo tapatybė kol kas nežinoma.

Tegai:
menas, Bredas Pitas (Brad Pitt), Angelina Jolie
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį
Dar šia tema
Andželina Džoli ir Bredas Pitas išsiskyrė
Suprastėjusi Bredo Pito išvaizda nustebino gerbėjus
Hillary Clinton

Hillary Clinton parašys knygą apie pasaulio sąmokslą

(atnaujinta 21:48 2021.02.27)
Buvusi kandidatė į JAV prezidentus ir valstybės sekretorė Hillary Clinton išleis trilerį, kuriame pagrindinė veikėja bus valstybės sekretorė, neseniai paskirta į šias pareigas prezidento, kuris kažkada buvo jos varžovas, administracijoje

VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Buvusi kandidatė į JAV prezidentus ir valstybės sekretorė Hillary Clinton parašys trilerio žanro knygą su garsia kanadiečių rašytoja Louise Penny, pranešė leidinys "Simon & Schuster".

Knygos su pavadinimu "State of Terror" ("Teroro šalis") išleidimas suplanuotas spalio 12 d. Pagrindinė veikėja bus valstybės sekretorė, neseniai paskirta į šias pareigas prezidento, kuris kažkada buvo jos varžovas, administracijoje.

"Teroro išpuolių serija nuveda pasaulio tvarką į chaosą, ir sekretorei pavesta suburti komandą, kuri atskleistų mirtiną sąmokslą — (atskleistų) schemą, kruopščiai suplanuotą tam, kad būtų sukurta Amerikos vyriausybė, kuri yra pavojingai atitolusi nuo realybės ir valdžios ten, kur tai svarbiausia", — sakoma leidyklos tinklalapyje.

"Šis grandiozinis trileris apie tarptautines intrigas pasakoja apie pasaulio užkulisinę dramą, paremtą detalėmis, kurias gali žinoti tik insaideriai", — pažymi leidykla.

Tai ne pirmoji Clinton knyga. Paskutinis jos darbas — atsiminimų knyga "What Happened" ("Kas įvyko") — buvo išleista tos pačios leidyklos "Simon & Schuster" 2017 metais ir tapo bestseleriu.

Rašytoja Louise Penny garsėja savo detektyvais. Didžiausią populiarumą jai atnešė serija "Vyriausiasis inspektorius Armandas Gamašas" (angl. "Chief Inspector Armand Gamache").

Tegai:
knyga, JAV, Hilari Klinton
Dar šia tema
Moteris paėmė iš bibliotekos poezijos rinkinį ir jame rado gyvatę
Knyga apie "Harį Poterį" padės vyrui nupirkti dukrai būstą
Žinok savo teises: Andželina Džoli išleis įkvepiančią knygą paaugliams
Žmogus su antrankiais

Didžioji dalis sukčiavimų praėjusiais metais organizuota Praveniškių pataisos namų

(atnaujinta 22:24 2021.03.02)
Pernai buvo registruoti 2 264 sukčiavimo nusikaltimai, stebima tendencija, kad didžioji dalis sukčiavimų 2020 metais buvo organizuota iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Telefoninis sukčiavimas sudaro apie 46 procentus, 80 procentų nusikaltimų padaro asmenys, atliekantys bausmę pataisos įstaigose, rašoma Teisingumo ministerijos pranešime.

Teisingumo ministerija siekia stiprinti nuteistųjų sukčiavimo prevenciją ir sumažinti nusikalstamumą įkalinimo įstaigose, todėl kviečia teisėsaugos institucijas ir telekomunikacijų bendroves kartu ieškoti būdų kovoje su telefoniniu sukčiavimu. 

"Pataisos įstaigose jau daugelį metų yra naudojamos įvairios prevencinės priemonės: tikrinami įeinantys asmenys, taip pat darbuotojai,  atliekamos kratos, vykdoma kriminalinė žvalgyba, nemažai investuota į mobilaus ryšio blokavimo ir detektavimo sistemas. Akivaizdu, kad to nepakanka — turime veikti bendrai ir sutelktai, ieškoti inovatyvių sprendimų ir užbėgti už akių nusikaltimams", — sako teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska. 

Pasak ministrės, turi būti plečiamas bendradarbiavimas su ikiteisminio tyrimo įstaigomis, o su telekomunikacijų bendrovių atstovais ieškoma kitų būdų, leisiančių blokuoti sukčiavimą vykdančių asmenų iš pataisos įstaigų skambučius.

Praėjusiais metais Kalėjimų departamentui pavaldžiose įstaigose buvo aptikti ir perimti 5 246 mobilūs telefonai, iš jų 1 338 paimti bandant juos perduoti įkalintiesiems, o 3 908 rasti įstaigos viduje. Taip pat paimta 4 691 telefono SIM kortelė, iš jų 1 448 kortelės paimtos bandant jas perduoti, o 3 243 kortelės rastos jau pas nuteistuosius. 

Matoma tendencija, kad didžioji dalis sukčiavimų 2020 m. buvo organizuota iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos. Kitos dominuojančios pataisos įstaigos, iš kurių organizuoti sukčiavimai, yra Marijampolės, Vilniaus ir Alytaus pataisos namai.

Tegai:
Pravieniškių pataisos namai, sukčiavimas