Kanados dainininkas The Weekend

"The Weekend" gavo pagrindinį "MTV Video Music Awards 2020" apdovanojimą

(atnaujinta 21:32 2020.08.31)
Kanados dainininko kūrinys taip pat gavo apdovanojimą kategorijoje "Geriausia R&B stiliaus daina"

VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Kanados dainininkas "The Weekend" laimėjo pagrindinį "MTV Video Music Awards 2020" apdovanojimą kategorijoje "Metų vaizdo įrašas" už klipą dainai "Blinding Lights", praneša televizijos kanalas.

Atlikėjo kūrinys taip pat gavo "Geriausios R&B stiliaus dainos" apdovanojimą.

"Kažkaip nesu pasiruošęs švęsti, todėl pasakysiu: tikro teisingumo Jacob'o Blake'o ir Breonna'os Taylor atžvilgiu", — pareiškė dainininkas, turėdamas omenyje policijos sužeistą afroamerikietį ir afroamerikietę, kuri buvo nušauta, policijai atliekant kratą jos namuose.

Be "The Weekend" gauti pagrindinį apdovanojimą pretendavo amerikiečių dainininkė Billie Eilish su klipu dainai "Everything I Wanted", reperiai Eminem ir Juice WRLD su vaizdo įrašu kūriniui "Godzilla", taip pat reperiai Future ir Drake su klipu dainai "Life Is Good".

Be jų, prizą galėjo gauti Taylor Swift su klipu "The Man" ir Lady Gaga bei Ariana Grande duetas su daina ir vaizdo klipu "Rain On Me".

Abi atlikėjos su šia kompozicija laimėjo apdovanojimą nominacijoje "Metų daina" pagal "MTV Video Music Awards" versiją. Lady Gaga taip pat tapo "Metų artiste". Ariana Grande kartu su Justin'u Bieber'iu gavo apdovanojimą už muzikinį klipą "Stuck with U" naujoje, dėl koronaviruso įvestoje nominacijoje, kuri gavo pavadinimą "Geriausias muzikinis vaizdo įrašas, sukurtas namuose".

Ariana Grande ir Lady Gaga taip pat gavo apdovanojimus nominacijose "Geriausias bendradarbiavimas" ir "Geriausias filmavimas".

Geriausia grupe tapo Pietų Korėjos "BTS", ji taip pas laimėjo apdovanojimus kategorijoje "Geriausia pop daina", taip pat geriausia daina k-pop žanre.

Kasmetinės "MTV Video Music Awards" premijos nugalėtojų paskelbimo ir apdovanojimo ceremonija vyko su apribojimais dėl koronaviruso Niujorke ir be žiūrovų.

Kasmetinę premiją 1984 metais įsteigė muzikos kanalas "MTV" kaip alternatyvą muzikos apdovanojimui "Grammy" vaizdo įrašų kategorijoje. "MTV VMA" nominantus nustato speciali žiuri (kurioje yra prodiuseriai, įrašų kompanijų ir spaudos atstovai), kai kuriose nominacijose nugalėtoją nustato žiūrovai, balsuodami "MTV" svetainėje. Nugalėtojams įteikiamas "MTV VMA" apdovanojimas — Mėnulio žmogaus statulėlė.

Tegai:
apdovanojimas, muzika
Dar šia tema
Neblaivi eteryje, supainiojo Van Gogą ir Van Damą: kuo pastaruoju metu stebina Buzova
Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters
"Little Big" klipas surinko rekordinį peržiūrų skaičių per visą "Eurovizijos" istoriją
Dainininkė Mariah Carey

Dainininkę Marają Keri bandė parduoti suteneriui, kai jai buvo 12 metų

(atnaujinta 17:18 2020.09.25)
JAV atlikėjos teigimu, jos giminaičiai visada manė, kad jai lengva gyventi, nors iš tikrųjų viskas buvo kitaip

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Amerikiečių dainininkę Marają Keri (Mariah Carey) bandė parduoti suteneriui, kai jai buvo 12 metų. Apie tai praneša "Entertainment Tonight".

Aktoriai Demi Moor ir Eštonas Katčeris
© Sputnik / Екатерина Чеснокова

"Kai man buvo 12 metų, sesuo "pripumpavo" mane valiumu, pasiūlė man kokaino, padarė man trečio laipsnio nudegimus ir bandė parduoti mane suteneriui", — prisiminė dainininkė.

Ji paaiškino, kad jos santykiai su seserimi Elison (Allison) ir broliu Morganu (Morgan) visada buvo įtempti.

"Mes net nelabai pažįstame vienas kitą. Mes neužaugome kartu. Jie turėjo savo gyvenimą, o kai aš gimiau, jie jau buvo iškrypę žmonės", — pasakojo Keri.

Pasak dainininkės, giminaičiai visada manė, kad jai lengva gyventi.

Rugpjūčio mėnesį Marajos sesuo Elison pateikė ieškinį į teismą savo motinos atžvilgiu dėl vaikystėje patirtos seksualinės prievartos. Ji pasakojo, kad kai jai buvo 10 metų, mama privertė ją dalyvauti šėtoniškuose ritualuose, kur nepažįstami žmonės turėjo lytinių santykių su ja. Moteris taip pat pridūrė, kad jai teko stebėti, kaip prievartaujami kiti vaikai.

Tegai:
Mariah Carey, JAV, dainininkė
Gigi Hadid ir Zayn Malik

Gigi Hadid ir Zayn Malik pirmą kartą tapo tėvais

(atnaujinta 15:25 2020.09.24)
JAV modelis ir britų atlikėjas socialiniuose tinkluose pranešė džiugią naujieną ir pasidalino nuotrauka su naujagime

VILNIUS, rugsėjo 24 — Sputnik. JAV modelis Gigi Hadid ir jos vaikinas britų atlikėjas Zayn Malik pirmą kartą tapo tėvais — pora susilaukė dukters.

Apie įvykį Gigi Hadid pranešė savo Instagram paskyroje ir pasidalino nuotrauka su naujagime.

"Mūsų mergaitė gimė šį savaitgalį ir jau pakeitė mūsų pasaulį", — parašė 25 metų mama.

View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Žvaigždės mylimasis Zayn Malik taip pat pasidalijo džiugia naujiena.

"Mūsų mažylė yra su mumis, graži ir sveika. Bandyti išreikšti žodžiais tai, ką aš jaučiu dabar, būtų neįvykdoma užduotis. Meilė, kurią aš jaučiu šiai mažytei, yra aukščiau už mano suvokimą. Esu dėkingas už tai, kad ją pažįstu, vadinu savo, ir dėkingas už gyvenimą, kurį praleisime kartu", — pažymėjo 27 metų tėvas.

View this post on Instagram

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

Apie modelio nėštumą žinia pasklido balandžio pabaigoje. Ilgą laiką modelis nepranešė apie nėštumą, apie tai žinojo tik jos šeimos nariai ir artimi draugai. Kai tai tapo žinoma visuomenei, Gigi motina Yolanda Hadid patvirtino informaciją apie dukros nėštumą. Tada šaltiniai atskleidė vaiko lytį.

Gigi ir Zayn yra kartu nuo 2015 metų, tačiau jų santykiai niekada nebuvo stabilūs — jie išsiskirdavo, o po to vėl susitaikydavo. Nepaisant to, pasak insaiderių, modelis visada norėjo sukurti šeimą su Maliku. Eilinį kartą po išsiskyrimo įsimylėjėliai vėl susitaikė praėjusių metų pabaigoje. Anoniminio šaltinio teigimu, jie visada žinojo, kad tarp jų yra "kažkas ypatingo".

Tegai:
Didžioji Britanija, JAV
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus
Katy Perry ir Orlando Bloom'as susilaukė dukters
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Sterblinė žiurkė Magova

Sterblinė žiurkė gavo aukščiausią Britanijos apdovanojimą

(atnaujinta 15:45 2020.09.25)
Milžiniška sterblinė žiurkė pastaruosius septynerius metus užsiima minų aptikimu, nes daro tai daug greičiau nei žmogus

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Gambijos sterblinė žiurkė vardu Magova pelnė aukščiausią Didžiosios Britanijos gyvūnų apdovanojimą už nesprogusių minų aptikimą Kambodžoje, praneša apdovanojimus įteikianti veterinarijos labdaros organizacija "PDSA".

Magova buvo apdovanota specialiu "PDSA" aukso medaliu "Gold Medal", kuris laikomas Džordžo kryžiaus, aukščiausio Britanijos civilinio apdovanojimo, analogu "už ištikimybę gyvybes išgelbėjusiai pareigai surasti ir nukenksminti mirtinas minas Kambodžoje".

Гамбийская сумчатая крыса по имени Магова, участвовавшая в обнаружение неразорвавшихся наземных мин в Камбодже
© REUTERS / PDSA UK
Sterblinė žiurkė Magova

Gyvūną surasti minas išmokė labdaros organizacija "APOPO" Tanzanijoje. Organizacijos interneto svetainėje rašoma, kad patinas Magova sveria 1,2 kilogramo ir yra 70 centimetrų ūgio. Ir nors jis "daug didesnis už vidutinę naminę žiurkę, jis yra pakankamai lengvas, kad nesusprogdintų minų".

Magova minų aptikimu užsiima pastaruosius septynerius metus. Per savo karjerą jis padėjo išvalyti daugiau nei 141 tūkstantį kvadratinių metrų plotą nuo sprogstamųjų įtaisų, rado "38 sausumos minas ir 28 nesprogusius šaudmenis".

Kaip pažymi "PDSA", Magova "minas suranda daug greičiau nei žmonės". Taigi, teniso korto dydžio teritoriją jis gali patikrinti per 30 minučių, tuo tarpu žmogui su metalo detektoriumi tam prireiks iki keturių dienų.

Гамбийская сумчатая крыса по имени Магова, участвовавшая в обнаружение неразорвавшихся наземных мин в Камбодже
© REUTERS / PDSA UK
Sterblinė žiurkė Magova

Magova tapo pirmąja žiurke, gavusia "PDSA" apdovanojimą "Gold Medal". Iš viso juo apdovanota 30 gyvūnų.

Gambijos sterblinė žiurkė yra viena didžiausių pelių šeimos narių. Ji yra paplitusi Afrikoje, turi labai gerą uoslę.

Tegai:
Didžioji Britanija, žiurkės