Britanijos aktorius Rupertas Grintas

Hario Poterio draugas sukūrė Instagram paskyrą ir pirmą kartą parodė savo mažąją dukrą

(atnaujinta 22:59 2020.11.13)
Neseniai tėvu tapęs britų aktorius Rupertas Grintas viršijo savo kolegų žvaigždžių rekordus: per mažiau nei parą jis gavo beveik du milijonus pasekėjų

VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Filmų apie Harį Poterį žvaigždė, Didžiosios Britanijos aktorius Rupertas Grintas sukėlė furorą internete: aktorius, žinomas dėl savo Ronio Vizlio vaidmens, pirmą kartą užsiregistravo Instagram.

Grintas pirmą kartą tapo tėvu 2020 metų pavasarį. Žvaigždės išrinktoji — aktorė Džordžija Grum (Georgia Groom) — pagimdė dukrą. Pora laikosi nuošalaus gyvenimo būdo: jie retai pasirodo viešumoje ir visiškai nekalba apie asmeninius dalykus. Yra tik žinoma, kad aktoriai kartu apie 10 metų.

Netikėta žinia sujaudino visus "Hario Poterio" gerbėjus: Rupertas Grintas sukūrė Instagram paskyrą ir paskelbė pirmąją jaudinamą nuotrauką su savo naujagime dukra.

Per mažiau nei parą aktorius gavo apie du milijonus sekėjų, todėl Grintas akimirksniu gavo mėlyną varnelę, patvirtinančią paskyros oficialumą.

"Sveikas, Instagram. Aš pavėlavau tik 10 metų, ir štai aš čia. Užsukau norėdamas supažindinti jus su Gee Grint", — po nuotrauka parašė aktorius.

Debiutinis įrašas sulaukė daugiau nei milijono teigiamų įvertinimų ir kelių tūkstančių entuziastingų sekėjų komentarų, pilnų sveikinimų aktoriui ir jo mažylei.

Koronaviruso pandemijos metu dar vienas aktorius nudžiugino gerbėjus: Džonis Depas sukūrė Instagram paskyrą.

Tegai:
Instagram, Haris Poteris
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (159)
Dar šia tema
Londono centre pasirodė paminklas Hariui Poteriui
Knyga apie "Harį Poterį" padės vyrui nupirkti dukrai būstą
Hario Poterio gerbėjai pirmą kartą galės apsilankyti Slytherin svetainėje
Daniel'is Radcliffe'as papasakojo, kaip dėl Hario Poterio vaidmens tapo alkoholiku
Grupė Metallica

Grupės "Metallica" labdaros koncertas surinko daugiau nei 1 mln dolerių

(atnaujinta 17:12 2020.11.26)
Pažymima, jog lėšos bus panaudotos labdaros fondo programoms paremti, o taip pat kovai su COVID-19 ir stichinėmis nelaimėmis

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Roko grupės "Metallica" labdaros koncertas, įrašytas grupės studijoje Kalifornijoje, padėjo surinkti 1,3 milijono dolerių, praneša "NME".

Koncertas įvyko lapkričio 14 dieną, ir visos surinktos lėšos buvo paaukotos grupės "All Within My Hands" labdaros organizacijai.

Lėšos bus panaudotos fondo programoms paremti, o taip pat kovai su COVID-19 ir stichinėmis nelaimėmis.

Grupė atliko aštuonias akustines dainas ir šešis elektroninius trekus. Pirmoje dalyje skambėjo perdainuotos "Deep Purple", Bobo Seegerio dainos, taip pat buvo "The house of the rising sun" ir dainų "Blackened" bei "Now that we dead" akustinės versijos.

"Jūsų pagalba yra labai svarbi, o mes labai džiaugiamės galėdami groti jums", — koncerto metu žiūrovams pasakė grupės lyderis James Hetfield.

Tegai:
COVID-19, labdara, koncertas, Metallica
Dar šia tema
Nėra pasirodymų — nėra verslo. Kaip viso pasaulio muzikantai išgyvena pandemiją
"Metallica" pripažinta sėkmingiausia gastroliuojančia grupe pasaulyje
Aktorius Entonis Hopkinsas

Entonis Hopkinsas išgąsdino interneto vartotojus grėsmingu vaizdo įrašu

(atnaujinta 16:56 2020.11.26)
Komentare 82 metų garsus britų-amerikiečių aktorius paaiškino, kad jis pradeda jausti šalutinius karantino poveikius

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Garsus britų-amerikiečių aktorius ir režisierius Entonis Hopkinsas (Anthony Hopkins) savo Twitter paskyroje paskelbė trumpą vaizdo įrašą, kuriame jis daro piktai vaiposi ir skleidžia baisius garsus.

​Komentare 82 metų aktorius paaiškino, kad jis pradeda jausti šalutinius karantino poveikius 253 dieną.

Kai kurie vartotojai atsakydami parašė, kad Hopkinsas juos išgąsdino ir prisiminė Hanibalą Lektorą iš filmo "Avinėlių tylėjimas". Kiti prisipažino aktoriui meilę, pavadino jį "lobiu" ir prisipažino, kad panašiai jaučiasi izoliacijoje.

Anksčiau Hopkinsas nustebino gerbėjus paskelbęs vaizdo įrašą, kuriame jis groja pianinu ant kelių pasisodinės katiną Niblą.

Vaizdo įrašas, kuriame garsus aktorius grojo beveik nežiūrėdamas į savo rankas, šypsodamasis augintiniui ir kamerai, per parą surinko daugiau nei du milijonus peržiūrų.

"Niblo (katino vardas — Sputnik) tikrina, ar aš gerai jaučiuosi, ir už tai reikalauja, kad aš jį linksminčiau", — tada parašė Hopkinsas.

Vartotojai komentaruose gyrė tiek aktoriaus vaidybą, tiek patį kūrinį.

Tegai:
karantinas, vaizdo įrašas, aktoriai
Temos:
Pasinerk į kino pasaulį (159)
Dar šia tema
Holivudo aktorės surengė masines "peštynes" internete — video
Hju Džekmanas parodė, kaip išlaikyti gerą formą per karantiną
Džonis Depas užsiregistravo "Instagram"
Švarcnegeris su cigaru burnoje padarė špagatą ant virtuvės stalo
Koronaviruso testas

Joniškio gyventojas, žinodamas, kad serga koronavirusu, nesilaikė izoliacijos

(atnaujinta 12:34 2020.11.27)
Teigiama, kad vyras nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų ir sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti COVID-19

VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Joniškyje koronavirusu sergantis vyras nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų, praneša Lietuvos policija.

Pabrėžiama, kad vyras, gimęs 1978 metais, būdamas medicinos įstaigos informuotas, kad serga COVID-19 ir įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis, nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų ir sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti COVID-19 virusu.

Šiuo metu Lietuvoje pastebimas staigus sergamumo koronavirusu augimas. Pirmą kartą nuo pavasario karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio 7 dieną. Po to režimas buvo pratęstas.

Pagal vyriausybės sprendimą karantinas galios iki gruodžio 17 dienos imtinai.

Tegai:
saviizoliacija, Joniškis, koronavirusas
Dar šia tema
Analitikai įvertino galimybes grįžti prie seno gyvenimo vakcinos nuo COVID-19 dėka
Ketinama įsigyti šaldytuvus vakcinoms laikyti