Aktorius Valentinas Gaftas

Mirė rusų aktorius Valentinas Gaftas

(atnaujinta 16:26 2020.12.14)
Gaftas debiutavo filme "Žmogžudystė Dantės gatvėje" 1956 metais, po kurio pradėjo aktyviai vaidinti filmuose

VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Eidamas 86-uosius gyvenimo metus mirė rusų aktorius Valentinas Gaftas, RIA Novosti pranešė jo žmona Olga Ostroumova.

Народный артист России Валентин Гафт
© Sputnik / Дмитрий Донской
Aktorius Valentinas Gaftas

Tai patvirtino teatras "Sovremennik", kuriame aktorius vaidino nuo nuo 1969 metų.

Актер Валентин Гафт готовится к выходу на сцену, 1963 год
© Sputnik / Максимов
Aktorius Valentinas Gaftas

2019 metų vasarą jį ištiko insultas.

Valentinas Gaftas 1957 metais baigė Maskvos teatrinio meno mokyklą, vaidino "Mossovet" teatre, Maskvos dramos teatre, "Lenkom" ir nuo 1969 metų vaidino "Sovremennik" teatro scenoje.

Актер Валентин Гафт
© Sputnik / Екатерина Чеснокова
Aktorius Valentinas Gaftas

Gaftas debiutavo filme "Žmogžudystė Dantės gatvėje" 1956 metais, po kurio pradėjo aktyviai vaidinti filmuose. Tarp populiarių jo darbų buvo vaidmenys filmuose "Garažas", "Pažadėtasis dangus", "Užtarkite žodį už vargšą husarą...", "Meistras ir Margarita", "Burtininkai", "Trauka" ir daugelis kitų.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išreiškė gilią užuojautą dėl RSFSR liaudies artisto Valentino Gafto mirties.

"Prezidentas mano, kad tai yra didžiulė netektis visiems aktoriaus talento gerbėjams ir visai Rusijos kultūrai", — sakė Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas.

Prezidento atstovas spaudai pridūrė, kad artimiausiu metu Putinas atsiųs užuojautos telegramą aktoriaus šeimai ir draugams.

Atsisveikinimas su aktoriumi Valentinu Gaftu vyks gruodžio 15 dieną teatre "Sovremennik". Valentinas Gaftas bus palaidotas Trojekurovskio kapinėse.

Tegai:
Valentinas Gaftas
Temos:
Metų netektys — 2020 (57)
Dženifer Lopez

Dženifer Lopez nusifilmavo paplūdimyje su bikiniu ir sujaudino gerbėjus

(atnaujinta 20:15 2021.01.07)
Interneto vartotojai pažymėjo, jog Holivudo aktorė ir dainininkė, būdama 51 metų, atrodo kaip deivė

VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Holivudo aktorė ir dainininkė Dženifer Lopez nusifilmavo Majamio paplūdimyje apsirengusi bikiniu ir sužavėjo gerbėjus savo figūra. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas žvaigždės Instagram paskyroje.

Vaizdo įraše 51 metų Lopez pozuoja ryškiai raudonu bikiniu ir margu šilko chalatu su inicialais JLO nugaroje. Jos ausis puošė dideli žiedo pavidalo auskarai.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Patemptas pilvas ir lieknos aktorės kojos sujaudino socialinio tinklo vartotojus. "Deivė", "Mano meilė", "Oho! Karaliene, mes tave mylim", "Gražiausia moteris pasaulyje", — rašė jie komentaruose.

Kaip rašo "Daily Mail", vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Floridos paplūdimyje.

Gruodį Dženifer Lopez nusidažė plaukus neįprasta spalva ir nustebino gerbėjus. Nuotraukoje, kurią savo Instagram paskyroje paskelbė stilistas Krisas Epltonas (Chris Appleton), dainininkė yra su violetiniais ir rausvais plaukais, apsirengusi futuristine sidabrine suknele su iškirpte. Jos akys padažytos šviesiai violetiniais šešėliais, o lūpos — rausvais lūpų dažais.

Tegai:
Jennifer Lopez
Kompiuteris

Paaiškėjo, kiek "Netflix" vadovai uždirbo 2020 metais

(atnaujinta 14:56 2021.01.05)
Transliacijos platforma dabar turi beveik 200 milijonų abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga

VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. "Netflix" generaliniai direktoriai Reed'as Hastings'as ir Ted'as Sarandos'as 2020 metais uždirbo po 34,7 milijonus dolerių, pranešė "THR".

Manoma, kad kitais metais jų pajamos išliks tokios pačios, pažymi leidinys.

Vasarą Sarandos'as buvo paaukštintas iš turinio vadybininko posto į vykdomojo direktoriaus pareigas.

Dabar jis užima lygias pareigas su "Netflix" įkūrėju Reed'u Hastings'u.

Transliacijos platforma "Netflix" dabar turi 197 milijonus abonentų, o įmonės pajamos išaugo, nepaisant koronaviruso pandemijos, nes karantino metu internetinio turinio paklausa ir toliau auga.

Tegai:
pandemija, koronavirusas, Netflix
Dar šia tema
Megan Markl ir princas Haris yra priversti nutraukti sutartį su "Netflix"
"Netflix" užsakė serialą apie Švedijos premjero žudiką
"Netflix" pašalino visus filmus su Džoniu Depu iš savo platformos
Koronaviruso testas

Mokslininkai išsiaiškino, ar prasirgę COVID-19 gali užkrėsti kitus

(atnaujinta 16:10 2021.01.16)
Tyrimas prasidėjo birželį ir jo metu buvo ištirti 20 787 žmonės. Nustatyta, kad 6614 dalyvių turi antikūnų prieš koronavirusą

VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Tie, kurie sirgo COVID-19, įgauna imunitetą nuo viruso mažiausiai penkiems mėnesiams, tačiau gali likti ligos nešiotojais, rodo Anglijos visuomenės sveikatos (PHE) tyrimas, rašo RIA Novosti autorė Marija Tabak.

"Tyrime dalyvavę mokslininkai padarė išvadą, kad natūraliai įgytas imunitetas dėl ligos 83% labiau apsaugo nuo pakartotinės infekcijos nei tie, kurie nesusirgo. Imunitetas trunka mažiausiai penkis mėnesius nuo ligos momento", — teigiama pranešime.

Tai reiškia, kad žmonėms, susirgusiems per pirmąją koronaviruso bangą praėjusį pavasarį, jau yra rizika vėl susirgti.

"PHE taip pat įspėja, kad nors tie, kurie turi antikūnų, tam tikru mastu yra apsaugoti nuo užsikrėtimo COVID-19, pirminiai kito tyrimo etapo duomenys rodo, kad kai kurie iš šių žmonių sulaiko didelius viruso kiekius ir gali juos perduoti kitiems", — sakoma pranešime.

"Todėl labai svarbu, kad visi ir toliau laikytųsi taisyklių ir liktų namuose, net jei turėjo COVID-19, kad išvengtų viruso perdavimo kitiems", — sakė agentūra.

Tyrimas prasidėjo birželį ir jo metu buvo ištirti 20 787 žmonės. Nustatyta, kad 6614 dalyvių turi antikūnų prieš koronavirusą.

Tegai:
mokslininkai, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje