Britney Spears

Britney Spears advokatas pateikė prašymą pakeisti pop žvaigždės globėją

(atnaujinta 21:30 2021.03.26)
Leidinyje pažymima, kad jei prašymas bus patenkintas, Montgomery taps nuolatiniu Britney Spears globėju ir galės kontroliuoti atlikėjos veiksmus

VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Dainininkės Britney Spears advokatas Samuelis Inghamas šį antradienį pateikė peticiją, kurioje prašė dabartinį dainininkės globėją — jos tėvą Jamie Spearsą pakeistų Jody Montgomery, praneša "Variety", su nuoroda į leidinio gautus teismo dokumentus.

"Ieškovas reikalavo panaikinti globą Jamesui P. Spearsui, kuris laikinai atsisakė savo įgaliojimų 2019 metų rugsėjo 9 dieną (Priežastis buvo sveikatos problemos. - Sputnik)", — rašo "Variety". — Peticijoje pateikiamas prašymas, kad jį pakeistų Jody Pice Montgomery, kuris dabar yra laikinasis dainininkės globėjas".

Leidinyje pažymima, kad jei prašymas bus patenkintas, Montgomery taps nuolatiniu Britney Spears globėju ir galės kontroliuoti atlikėjos veiksmus. Jam bus leista bendrauti su medicinos personalu ir aptarti dainininkės sveikatą, samdyti apsaugos darbuotojus ir kitą personalą, kuris pasirūpintų įžymybės priežiūra, reguliuotų Britney lankančių lankytojų skaičių ir peržiūrėtų teismo nurodymus.

Advokatas praėjusių metų rugpjūtį pirmą kartą pateikė ieškinį dėl jo dukters globos Jamie Spears, tačiau tada byla buvo pralaimėta.

Jamie Spears tapo dainininkės globėjas 2008 metais dėl to, kad jo dukra patyrė psichikos sutrikimų, susijusių su skyrybomis su Kevinu Federline. Po trejų santuokos metų pora išsiskyrė 2007 metais.

Po šių įvykių atlikėja ėmė rečiau pasirodyti viešumoje ir liovėsi kurti naują muziką (paskutinis Britney Spears albumas "Glory" išleistas 2016 m.), o tai sukėlė gerbėjų nerimą. Gerbėjai netgi sukūrė internetinį judėjimą, pavadintą "#FreeBritney" , kad būtų tikri, jog popžvaigždei nieko nenutiks.

Tegai:
Britney Spears
Dainininkas Eugenijus Ostapenko

Mirė dainininkas Eugenijus Ostapenko

(atnaujinta 14:15 2021.04.14)
Dainų atlikėjas, kūrėjas, kompozitorius išgarsėjo hitais "Dviratukas", "Čigonėlė", "Atostogaut"

VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Eidamas 45-uosius metus nuo širdies nepakankamumo mirė atlikėjas Eugenijus Ostapenko, skelbiama jo socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Kaip skelbiama oficialioje atlikėjo paskyroje, Ostapenko mirė balandžio 14 dieną, 5:30 valandą.

1976-ųjų lapkričio 24 dieną gimęs dainų atlikėjas, kūrėjas, kompozitorius išgarsėjo hitais "Dviratukas", "Čigonėlė", "Atostogaut".

1997 metais baigė Maskvos valstybinį kultūros universiteto Kino ir televizijos režisūros katedrą, įgijo kino ir televizijos režisieriaus specialybę bei režisūros specialių disciplinų dėstytojo kvalifikaciją.

Tegai:
mirtis, Eugenijus Ostapenko
Temos:
Metų netektys — 2021
JAV aktorius Makolis Kalkinas

Nebe vienas namuose: Makolis Kalkinas tapo tėčiu ir suteikė kūdikiui neįprastą vardą

(atnaujinta 11:58 2021.04.13)
40-metis kultinių filmų "Vienas namuose" serijų aktorius ir jo 33 metų draugė pirmą kartą tapo tėvais

VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Amerikiečių aktorius Makolis Kalkinas ir jo mylimoji Brenda Song tapo tėvais, praneša "Esquire".

40-metis Kalkinas ir 33-ejų Song kartu jau daugelį metų. Pora susitiko Tailande, filmavimo aikštelėje, pradėjo gyventi kartu ir net įsikūrė tikrą namų zoologijos sodą: jie augina kates, žuvis, šunį ir papūgą. Bet to jiems neužteko.

Anot leidinio, Kalkino ir Song vaikas gimė balandžio pradžioje vienoje iš Los Andželo klinikų.

Filmo "Vienas namuose" žvaigždė 2,7 kilogramo sveriantį kūdikį pavadino itin neįprastu berniukui vardu — Dakota. Tai buvo maždaug prieš 13 metų tragiškai žuvusios po automobilio ratais Kalkino sesers vardas. Jai buvo 29 metai.

"Mes labai džiaugiamės", — žurnalistams dalijosi naujai iškepti tėvai.

Tegai:
kinas, Makolėjus Kalkinas, JAV
COVID-19 testas, archyvinė nuotrauka

Ekonomikos ir inovacijų ministerija pristatė "galimybių" paso koncepciją

(atnaujinta 18:46 2021.04.14)
"Galimybių" pasas bus elektroninis dokumentas, kuris parodys, jog asmuo yra pasiskiepijęs, turi neigiamą COVID-19 testo atsakymą arba yra persirgęs koronavirusu 

VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Ekonomikos ir inovacijų ministerija pristatė Vyriausybei vadinamąjį "galimybių" pasą, kurį gautų pasiskiepiję nuo COVID-19, turintys neigiamą testo atsakymą ar įgiję imunitetą. Apie tai praneša ministerijos spaudos tarnyba.

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Numatoma, kad "galimybių" pasas bus elektroninis dokumentas, t. y. asmeniui suteikiamas QR kodas telefone, kuris parodys, jog asmuo yra pasiskiepijęs pagal imunologų reikalavimus, turi neigiamą COVID-19 testo atsakymą arba yra persirgęs koronavirusu ir įgijęs imunitetą pagal infektologų reikalavimus.  

Kas kiek laiko turės būti daromas testas, taip pat kiek kartų asmuo turės būti vakcinuotas, nuspręs medicinos darbuotojai. Kai paso idėja bus galutinai suderinta tarp institucijų, ji gali būti įgyvendinta per artimiausias 2–3 savaites. 

Remiantis e.sveikatos sistemos duomenimis, techninį paso įgyvendinimą atliks Registrų centras.  

Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės teigimu, galimybių paso įgyvendinimas leidžia galvoti ne tik apie verslus, bet ir apie platesnį visuomenės laisvinimą — nesenai neigiamą COVID-19 testo atsakymą gavę žmonės turėtų galimybę vykdyti daugiau veiklos, būti laisvesni, sportuoti ir aktyviau dalyvauti socialiniame gyvenime.  

"Kol nepradėtas masinis visuomenės skiepijimas ir vyksta prioritetinių grupių vakcinacija, siūlome racionalų  ir efektyvų būdą, kaip greičiau leisti pradėti veikti verslams, kurių veikla yra apribota, o žmonėms — grįžti į darbus bei pasinaudoti įvairiomis paslaugomis", — sako Armonaitė.  

Pasak ministrės, šis pasas leis atidaryti sporto klubus didesniam žmonių kiekiui, vandens pramogų parkus, atnaujinti maitinimo ir laisvalaikio paslaugų veiklą viduje, organizuoti didesnės apimties renginius ir švęsti asmenines šventes, kai jose dalyvauja daugiau nei du namų ūkiai.

Planuojama, kad Lietuvoje pradėjęs veikti galimybių pasas vėliau galėtų būti integruotas į Europos Sąjungos (ES) planuojamą skaitmeninį imuniteto sertifikatą, kurio įteisinimą visos ES mastu pasiūlė Europos Komisija.

Trečiadienį Vyriausybė pasiūlė pratęsti karantiną iki gegužės pabaigos. Tuo pat metu  ministrų kabinetas planuoja leisti dirbti parduotuvėms, įskaitant parduotuves prekybos ar pramogų centruose, sporto klubams ir kūno rengybos centrams. Sprendimą dėl veiklų atvėrimo bus priimtas ketvirtadienį.

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 229 260 žmonių, nuo ligos mirė 3 718 žmonių.

Per praėjusią parą pirma skiepo doze paskiepyti 15 437 žmonės, antra — 2 714. Iš viso dviem skiepo dozėmis vakcinuoti 193 007 žmonės, panaudota 701 990 vakcinų.

Temos:
Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuva gavo dešimtąją vakcinos nuo COVID-19 "Vaxzevria" siuntą
Šalies ugdymo įstaigose praėjusią savaitę fiksuoti 87 aktyvūs COVID-19 ligos protrūkiai
Lietuva gavo pirmąją "Janssen" vakcinos nuo COVID-19 siuntą
Daugiau nei 1 200: Lietuvoje daugėja naujų COVID-19 atvejų
Ne tiek pavojinga: Lietuvos profesorius įvertino "britiškąją" COVID-19 atmainą