Depo, archyvinė nuotrauka

Latvijos prekybos tinklas "Depo" ateina į Lietuvą

712
(atnaujinta 09:06 2017.09.21)
"Depo" ketina palikti galimybę plėstis mažiems vietos tinklams

VILNIUS, rugpjūčio 18 — Sputnik. Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių prekybos bendrovė "Depo" pardotuves planuoja atidaryti Vilniuje ir Panevėžyje, praneša Sputnik Latvija.

Prekybos centras RimiЭю Archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Pernai prekybos tinklas jau atidarė vieną parduotuvę Klaipėdoje.

"Depo" neketina keisti vartotojų įpročių ir planuoja suteikti galimybę plėstis mažiems vietos tinklams. Tačiau niekas nesiima prognozuoti, ar tinklo veikla Lietuvoje bus sėkminga. Prekybos tinklo tinklalapyje jau yra pranešimų apie darbuotojų paiešką Panevėžyje, Vilniuje ir Kaune. Reikalingi pardavėjai, kasininkai, aptarnaujantys darbuotojai, taip pat parduotuvių vadovai, buhalteriai ir sandėlininkai.

"Depo" pardavinėja ir gyvūnus — triušius, žiurkes, žuvis, papūgas, o taip pat viską, ko reikia jų priežiūrai. Gyvūnus galima pasiimti su savimi į prekybos salę, jų nereikia palikti prie durų. O statybinių medžiagų korpusą galima įvažiuoti automobiliu.

Parduotuves "Depo" paprastai yra statomos penkių hektarų sklypuose. Investicijos į vieną parduotuvę siekia apie 10 milijonų eurų. Šio tinklo objektus Lietuvoje projektuoja "Contestus projektai".

Praėjusiais metais "Depo" pateko į populiarių Latvijos prekių ženklų sąrašą, užemęs devintą vietą.

Anksčiau prekybos tinklas "Prisma" pranešė, kad uždaro visas keturias parduotuves Lietuvoje ir dar tris — Latvijoje. Buvo pažymėta, kad parduotuvių "Prisma" rinkos dalis Latvijoje ir Lietuvoje nėra pakankama, kad artimiausioje ateityje veikla būtų pelninga. 2015-aisiais "Prisma" patyrė 8,87 milijonų eurų grinųjų nuostolių — 6,1%  nažiau, nei 2014-aisiais, kai grynieji nuostoliai siekė 9,442 milijonų eurų.

Ateityje bendrovė ketina koncentruotis į veiklą Sankt Peterburge bei Estijoje.

712
Tegai:
Depo, prekybos centras, Lietuva
Dar šia tema
Britai atidarė išmesto maisto prekybos centrą
Lietuviai renka parašus prieš didelio prekybos centro statybą Trakuose
Prekybos centro statyba Trakuose kvepia korupcija
Sovietinės simbolikos bus ieškoma Lietuvos prekybos centruose