Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka.

Apklausa: 45% amerikiečių netiki sankcijų Rusijai veiksmingumu

33
(atnaujinta 14:18 2018.07.18)
Atsakydami į klausimą, ar ribojamosios priemonės Maskvai yra veiksmingos, 45% respondentų atsakė neigiamai, o 15% pasirinko atsakymą "visiškai neefektyvios"

VILNIUS, liepos 18 — Sputnik. Beveik pusė amerikiečių netiki sankcijų Rusijai veiksmingumu, tai matyti, įvertinus Rasmussen Reports atlikto tyrimo rezultatus.

Atsakydami į klausimą, ar ribojamosios priemonės Maskvai yra veiksmingos, 45% respondentų atsakė neigiamai, o 15% pasirinko atsakymą "visiškai neefektyvios".

Kad sankcijos veiksmingos, mano 46 proc. respondentų, iš jų 11 proc. laiko jas "labai veiksmingomis".

Tyrimas buvo atliktas liepos 11-12 dienomis. Respondentai apklausti telefonu ir internetu. Jame dalyvavo tūkstantis suaugusių amerikiečių. Paklaida yra ne daugiau kaip 3%.

2014 metais JAV įvedė sankcijas Rusijai dėl situacijos Ukrainoje ir Kryme. Pirmasis ribojamųjų priemonių paketas numatė turto įšaldymą ir vizų apribojimą, įtraukiant asmenis į juoduosius sąrašus. Iš esmės, po kiekvieno santykių tarp Maskvos ir Vakarų blogėjimo sankcijų sąrašas buvo išplečiamas. Paskutinį kartą apie  naujų ribojamųjų priemonių įvedimą Rusijai JAV Kongresas paskelbė liepos 17 dieną.

Savo ruožtu Maskva imasi atsakomųjų priemonių ir nustato importo pakeitimo kursą. Ji taip pat ne kartą pabrėžė, kad kalbėtis su Rusija sankcijų kalba yra neproduktyvu.

Europiečių nuostoliai nuo sankcijų Rusijai  ir jos priimtų kontrapriemonių
© Sputnik /
Europiečių nuostoliai nuo sankcijų Rusijai ir jos priimtų kontrapriemonių

 

 

 

33
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (151)
Dar šia tema
Rusijai taikomos sankcijos labiausiai pakenkė Europos Sąjungai
JAV senatorius grasina Rusijai "drakoniškomis priemonėmis"
Rusijos Federacijos taryba atkreipė dėmesį į antirusiškų nuotaikų mažėjimą ESBO