Lietuvos geležinkeliai, archyvinė nuotrauka.

"Lietuvos geležinkelių" keleivių skaičius išaugo net 25 procentais

58
(atnaujinta 12:53 2018.10.08)
Keliauti traukiniu ne tik patogu ir saugu – tai jau tampa madinga, tad keleivių srautai nuolat auga

VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Naują keliavimo kultūrą atrasti skatinantys "Lietuvos geležinkeliai" rugsėjį fiksavo stulbinamus rezultatus – palyginti su praėjusiais metais, pirmąjį šių metų rudens mėnesį vietinio susisiekimo traukiniais važiavo daugiau nei 400 tūkst. keleivių, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Tai yra net 25 procentais daugiau nei pernai.

Pasak keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, keliauti traukiniu ne tik patogu ir saugu – tai jau tampa madinga, tad keleivių srautai nuolat auga.

"Džiaugiamės, kad pasibaigus atostogų sezonui žmonių noras važiuoti traukiniais nemažėja. Priešingai, vis daugiau keleivių renkasi traukinius kaip alternatyvią, aplinkai draugišką, kasdieninę transporto priemonę vykti į darbus ar studijas", — sako Baužys.

Pasak Lino Baužio, matydami tendencijas ir vis artimiau pažindami savo keleivius, jau gruodį "Lietuvos geležinkeliai" pasiūlys kruopščiai prie įvairių klientų segmentų poreikių pritaikytus maršrutų tvarkaraščius. Tad jau netrukus priežasčių automobilius palikti kiemuose bus daugiau – visomis populiariausiomis kryptimis keleiviai galės patogiai vykti  ir grįžti traukiniais.

Didžiausias augimas rugsėjį fiksuotas maršrutu Vilnius–Trakai – tokias keliones per šį laikotarpį rinkosi dvigubai daugiau keleivių nei pernai. 43 proc. daugiau keleivių važiavo ir maršrutu Vilnius–Kaunas. Daugiau nei 15 tūkstančių keleivių šiais traukiniais keliavo popiežiaus Pranciškaus vizito savaitgalį, kuomet iš Vilniaus į Kauną važiavo specialūs reisai, pritaikyti prie svarbiausių renginių laikų.

Populiarėja ir kelionės maršrutais Vilnius–Oro uostas (rugsėjį čia fiksuotas 24 proc. augimas), Vilnius–Ignalina (16 proc. augimas), Vilnius–Klaipėda (8 proc. augimas).

Lietuvos  geležinkeliai
© Sputnik /
Lietuvos geležinkeliai
58
Tegai:
keleivių vežimas, Lietuvos geležinkeliai
Dar šia tema
Lietuvos vežėjams suteikta daugiau leidimų vežti krovinius į Rusiją
Popiežiaus vizitui: prekyboje atsirado specialaus traukinio bilietai
"Lietuvos geležinkeliai" padidino krovinių kiekį ir pajamas
Lietuvoje pradėjo kursuoti traukiniai maršrutu Klaipėda–Šilutė