Kroviniai, archyvinė nuotrauka

Lietuvos ir Ukrainos geležinkelių bendrovės sutarė didinti krovinių srautus

16
(atnaujinta 17:45 2018.10.25)
Ukrainos kryptimi "Lietuvos geležinkeliai" gabena naftą ir jos produktus, chemines ir mineralines trąšas, medieną ir jos gaminius, tuo tarpu iš Ukrainos pervežama daugiausia augalinės kilmės ir mineralinių produktų, juodųjų metalų

VILNIUS, spalio 25 - Sputnik. Bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" stiprina bendradarbiavimą su Ukrainos geležinkeliais ― bendrovės sutarė didinti krovinių ir keleivių srautus bei  bendradarbiauti atnaujinant riedmenų parkus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tai numatantį susitarimą spalio 24 dieną pasirašė "Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos vadovas Egidijus Lazauskas ir Ukrainos geležinkelių Operacijų direktorius Viačeslavas Jereminas.

"Tikimės, jog naujas bendradarbiavimo etapas leis padidinti krovinių apimtis tarp Lietuvos ir Ukrainos, o Lietuvos verslui tai suteiks daugiau mobilumo", ― sakė Lazauskas.

Ukrainos geležinkelių Operacijų direktoriaus Jeremino teigimu, Ukrainos geležinkeliai gali pasiūlyti klientų poreikius atitinkančias krovinių pervežimo paslaugas.

Pranešama, kad geležinkeliais gabenamų krovinių srautas tarp Lietuvos ir Ukrainos pastaruoju metu auga ― 2017 metais krovinių apimtys paaugo 26 proc. Ukrainos kryptimi "Lietuvos geležinkeliai" gabena naftą ir jos produktus, chemines ir mineralines trąšas, medieną ir jos gaminius. Tuo tarpu iš Ukrainos pervežama daugiausia augalinės kilmės ir mineralinių produktų, juodųjų metalų.

Ukrainos geležinkeliai kartu su kaimyninių šalių geležinkelių bendrovėmis šių metų rugsėjo pabaigoje atidarė keturias sostines ― Kijevą, Minską, Vilnių ir Rygą ― sujungiantį keleivinį maršrutą.

16
Tegai:
Geležinis žmogus, Ukraina, Lietuva
Dar šia tema
"Lietuvos geležinkeliai" užsiims krovinių pervežimais į Hamburgą
"Lietuvos geležinkelių" pajamos vėl padidėjo
"Lietuvos geležinkelių" keleivių skaičius išaugo net 25 procentais