Degalinė Stateta Vilniuje

"Pricer" pranešė, kaip Lietuvoje vasarį svyravo degalų kainos

28
(atnaujinta 14:04 2019.02.28)
Analitikos portalas rado pigiausią degalinių tinklą respublikoje

VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Lietuvoje stabilizavosi degalų kainos, praneša portalas Pricer.lt.

Portalo atlikta analizė rodo, kad vasarį pigiausias A95 benzinas Vilniuje ir Kaune buvo degalinėse "Jozita", kur litras benzino kainavo 1,04 euro, o brangiausias — degalinėse "Circle K", kur litras benzino kainavo 1,15 euro.

Automobilio bako pripildymas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Per mėnesį degalinėse "Jozita" kaina padidėjo 0,97 procento, degalinėse "Circle K" benzino kaina sumažėjo 1,7 procento. Per mėnesį benzino kainas labiausiai sumažino degalinė "Neste" — 6,04 procento.

Dyzelinas pigiausiai kainavo taip pat degalinėse "Jozita", kur litro kaina siekė 1,04 euro, o brangiausias dyzelinas buvo parduodamas degalinėse "Circle K", kur litras kainavo 1,15 euro. Per mėnesį dyzelino kainas labiausiai sumažino degalinė "Neste" — 6,04 procento.

"Pricer.lt" duomenimis, mažiausia automobilinių dujų kaina buvo užfiksuota degalinėse "Jozita" — 0,45 euro, kitose degalinėse ("Stateta", "Viada", "Skulas" ir "Orlen") buvo užfiksuotos vienodos dujų kainos — 0,49 euro.

Tuo pat metu didmeninės kuro kainos nuo vasario 13 dienos padidėjo. Didmeninė A95 benzino kaina vienkartiniams sandoriams pakilo 1,6 procento iki 1,005 euro už litrą, palyginti su sausio mėnesiu, o didmeninė dyzelinio kuro kaina vienkartiniams sandoriams pakilo iki 1,01 euro už litrą dyzelino.

28
Tegai:
degalų kainos, Lietuva, degalinė
Dar šia tema
Lietuvos degalinėse pasikeitė degalų ženklinimas
Dėl "dyzelinio skandalo" "Audi" atšauks beveik 64 tūkst automobilių