PKN Orlen, archyvinė nuotrauka

"Lietuvos geležinkeliai" ir "ORLEN Lietuva" pratęsė susitarimą

13
(atnaujinta 09:27 2019.11.22)
Naujas "Lietuvos geležinkeliai" ir "ORLEN Lietuva" susitarimas leis išlaikyti reikšmingus geležinkeliu pervežamų krovinių kiekius bei plėsti krovinių gabenimą į Lenkiją

VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Įmonių grupės "Lietuvos geležinkeliai" krovinių vežimo bendrovė "LG CARGO" ir Lenkijos naftos koncerno "PKN Orlen" bendrovė "ORLEN Lietuva" pratęsė bendradarbiavimą, praneša LG spaudos tarnyba.

Tai numatančią sutartį lapkričio 18 dieną pasirašė "LG CARGO" generalinis direktorius Egidijus Lazauskas ir "ORLEN Lietuvos" valdybos pirmininkas bei generalinis direktorius Michal Rudnicki.

Naujas susitarimas leis išlaikyti reikšmingus geležinkeliu pervežamų krovinių kiekius bei plėsti krovinių gabenimą į Lenkiją.

"ORLEN Lietuva" yra vienas svarbiausių "Lietuvos geležinkelių" klientų ir mes labai vertiname strateginę partnerystę su "ORLEN". Šios dienos susitarimas yra dviejų komandų bendro darbo rezultatas, kuris sukurs didelę vertę", — sakė "Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Mažeikių rajone naftos perdirbimo produktų gamyklą valdanti "ORLEN Lietuva" yra vienas iš didžiausių "Lietuvos geležinkelių" klientų. Per metus bendrovė perveža apie 9 mln. tonų "ORLEN Lietuvos" krovinių, o Lenkijos kryptimi šiemet pervežta apie kelis šimtus tūkstančių tonų produkcijos.

13
Tegai:
Lietuvos geležinkeliai, Orlen Lietuva
Dar šia tema
Vilniaus autobusų ir geležinkelio stotys bus sujungtos į bendrą mobilumo centrą
Ekspertas: iš Baltijos gali būti atimtos ES subsidijos dėl aferos su "Rail Baltica"
"Lietuvos geležinkeliai" atnaujina radijo ryšio sistemą
Seimas už 190 tūkst. eurų atnaujina posėdžių salės kompiuterius