Naftos perdirbimo gamykla

Vokiečių laikraštis: Rusija pasinaudojo JAV sankcijų politika

(atnaujinta 12:46 2020.02.11)
Anot laikraščio, nepaisant to, kad Vašingtonas įvedė sankcijas Maskvai, JAV apribojančios priemonės prieš kitas šalis, tokias kaip Iranas ir Venesuela, prisidėjo prie fizinio Rusijos žalios naftos eksporto padidėjimo

VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Rusija pasinaudojo JAV sankcijų politika padidinusi žalios naftos eksportą į JAV, rašo Vokietijos laikraštis "Die Welt".

Nepaisant to, kad Vašingtonas įvedė sankcijas Maskvai, JAV apribojančios priemonės prieš kitas šalis, tokias kaip Iranas ir Venesuela, prisidėjo prie fizinio Rusijos žalios naftos eksporto padidėjimo, rašo laikraštis.

Laikraštis pateikia Jungtinių Valstijų Energetikos informacijos agentūros prie Energetikos departamento duomenis, pagal kuriuos praėjusių metų spalį Rusija tapo antra pagal dydį naftos produktų tiekėja JAV po Kanados, aplenkdama Meksiką. Tuo pat metu lapkričio mėnesį naftos produktų tiekimo lygis pasiekė istorinį rekordą, pustrečio karto perviršijęs praėjusių metų lygį ir siekė 19,2 milijono barelių, pažymi "Die Welt".

Laikrašis pažymi, kad Rusijos naftos įmonių užsienio tiekimai išaugo ne tik į JAV, bet ir į Europą. Rusijos muitinės tarnybos duomenimis, naftos eksportas per praėjusių metų pirmus 11 mėnesių sudarė 3,8 procento.

Tegai:
nafta, ekonominės sankcijos, sankcijos Rusijai, JAV, Rusija, Vokietija
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (253)
Dar šia tema
Spalį Rusija tapo antra pagal dydį JAV naftos tiekėja
Mums liko 20 metų: kas laukia "po naftos"
Kitas karas bus su Lenkija. Kuro karas