Telšiškiai nepasidalino merginos: vienas į teismą, kitas mirė

104
(atnaujinta 15:06 2016.09.30)
Anot Šiaulių apygardos prokuratūros, nusikaltimas įvykdytas vyrams aiškinantis dėl merginos. Žudikas bandė pasislėpti užsienyje pasiėmęs kito žmogaus pasą, tačiau buvo sulaikytas.

VILNIUS, rug 30 — Sputnik. Teismui perduota byla, kurioje telšiškis kaltinamas mirtinai sumušęs kitą vyrą, praneša BNS.

Bylos duomenimis, 24 metų N.S. 2013 metų pabaigoje galimai nužudė dvejais metais vyresnį pažįstamą Telšių miesto gyventoją. Su nukentėjusiuoju kaltinamasis susipažino likus daugiau nei savaitei iki įvykio. Grįžęs iš užsienio N.S. aplankė Telšiuose gyvenančią draugę, su kuria kelerius metus bendravo telefonu ir jos namuose rado naują merginos draugą.

Vėliau paaiškėjo, kad N.S. draugė susipyko su naujuoju vaikinu. Praėjus šiek tiek laiko vyrai nusprendė susitikti ir pakalbėti, kuriam turėtų priklausyti patinkančios merginos širdis.

Santykių aiškinimasis prie įėjimo į daugiabutį baigėsi muštynėmis. Sužalotą nukentėjusįjį nuo grindinio pakėlė pats N.S. su šalia stovėjusiu draugu. Kaltinamasis ir muštynes stebėjęs bičiulis buvo neblaivūs. 

Į butą parvedę smarkiai sužeistą vyrą jie pastebėjo, kad jį kankinai traukuliai. Po poros valandų iškvietę greitąją medicinos pagalbą vaikinai jiems tvirtino, kad sužalotasis nukrito nuo laiptų. Medikai iš karto pastebėjo, kad gulintįjį ištiko koma, todėl jis nedelsiant buvo išvežtas į ligoninę.

Kalėjimas. Archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Андрей Стенин

Praėjus daugiau nei mėnesiui vyras ligoninėje mirė.

Dar prieš tai įtariamajam N.S. buvo skirta kardomoji priemonė — rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumento paėmimas, tačiau sužinojęs apie nukentėjusiojo mirtį jis pasiėmęs kito žmogaus pasą išvyko į užsienį.

Kaltinamąjį pavyko rasti šią vasarą.

Šiuo metu suimto N.S. byla bus nagrinėjama Šiaulių apygardos teisme. Jam gresia laisvės atėmimas nuo 7 ik 15 metų.

104
Dar šia tema
Peiliu apsiginklavęs vyras Londone nužudė moterį, dar penki — sužeisti
"Tebūnie taika pasaulyje": japono, nužudžiusio 19 žmonių, žinutė
Policija, archyvinė nuotrauka

Jonavoje reketininkai uždarė vyrą garaže ir peršovė jam pėdą

(atnaujinta 22:13 2020.04.25)
Pranešama, kad užpuolikai veikė penkiese, keturi iš jų buvo sulaikyti, penktasis ieškomas, nukentėjusysis pristatytas į ligoninę

VILNIUS, balandžio 25 — Sputnik. Jonavoje grupė nusikaltėlių uždarė vyrą garaže ir reikalavo iš jo pinigų, pranešama Lietuvos policijos įvykių suvestinėje.

Incidentas įvyko ketvirtadienį, balandžio 23 dieną, apie 09.50, Kauno gatvėje, privataus namo kieme.

Pranešama, kad 1985 metais gimęs vyras buvo užrakintas garaže. Ten užpuolikai panaudojo prieš jį fizinį smurtą bei peršovė pėdą.

Nukentėjusysis nugabentas į ligoninę.

Keturi įtariamieji, gimę 1983 metais, 1990 metais, 1987 metais ir 1985 metais, buvo sulaikyti. Dar vienas įtariamasis (gimęs 1984 metais) ieškomas.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Baltijos jūra, archyvinė nuotrauka

Rusijos žvejybos traleris nuskendo Baltijos jūroje

(atnaujinta 09:08 2020.02.07)
Tralerio įgula išsigelbėjo plausto dėka. Jūreiviai buvo įkelti į šalia esantį laivą, o dabar yra ligoninėse Estijoje ir Suomijoje

VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Rusijos žvejybos traleris nuskendo prie Estijos krantų, pranešė RIA Novosti, su nuoroda į Estijos policijos ir pasienio apsaugos valdybos spaudos tarnybą.

Pranešama, kad incidentas įvyko penktadienio vakarą, buvo išgelbėti septyni įgulos nariai. Visi vyrai yra Rusijos piliečiai.

Kilometras į šiaurę nuo Estijos šiaurinės pakrantės 23:40 val. gautas nelaimės signalas.

Pranešama, kad laivas tapo nevaldomas ir abi sekcijos buvo pilnos vandens. Po kurio laiko laive dingo elektra.

Gelbėjimo operacijoje dalyvavo specialistai iš Estijos ir Suomijos.

Anot Estijos policijos ir pasienio apsaugos valdybos, pirmasis avarijos vietoje atvykęs tanklaivis plaukė po Liberijos vėliava. Jis aptiko gelbėjimo plaustą, ant kurio buvo jūreiviai iš Rusijos laivo. Visi jie buvo paimti į laivą, du jūreiviai sraigtasparniu nugabenti į Helsinkio ligoninę, kiti buvo išsiųsti į Šiaurės Estijos regioninę ligoninę Taline.

Tegai:
Suomija, Estija, jūra
Dar šia tema
Filipinų pakrantėse rastas giliausiai nuskendęs karo laikų radinys — video
Sevastopolyje nuskendo plūduriuojantis dokas su povandeniniu laivu B-380
Graikijos vakaruose nuskendus laivui žuvo dvylika migrantų
Protestai JAV

ESBO paragino JAV valdžios institucijas užtikrinti žurnalistų saugumą

(atnaujinta 21:04 2020.06.01)
Tarp užpultų žurnalistų, kurie nukentėjo protestų metu, yra RIA Novosti korespondentas Michailas Turgijevas

VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. ESBO atstovas žiniasklaidos laisvės klausimais Harlemas Deziras pirmadienį paragino JAV valdžios institucijas užtikrinti saugų žurnalistų, pateikiančių tiesioginę informaciją apie protestus, darbą. Protestų metu buvo sužeistas RIA Novosti korespondentas Michailas Turgijevas, praneša RIA Novosti.

"Aš esu labai susirūpinęs dėl policijos ir demonstrantų įvykdytų incidentų ir išpuolių prieš žurnalistus, pateikiančių informaciją apie pastarųjų dienų JAV protestus. Daug tokių incidentų buvo policijos areštai ir jėgos panaudojimas, įskaitant gumines kulkas, pipirines dujas, ašarines dujas. Aš raginu valdžios institucijas užtikrinti, kad žurnalistai galėtų saugiai dirbti savo darbą. Visada reikia išlaikyti laisvos spaudos vaidmenį, o žurnalistai turėtų turėti galimybę laisvai perduoti informaciją, nebijodami smurto, sulaikymų ar bauginimų", — teigė jis.

Tarp užpultų žurnalistų, kurie nukentėjo protestų metu, yra RIA Novosti korespondentas Michailas Turgijevas.

Turgijevas, kuris nušvietė protestų eigą Mineapolyje, buvo užpultas policijos — jie purškė ašarines dujas jam į veidą po to, kai jis pateikė žurnalistinį asmens tapatybės dokumentą ir prisistatė kaip spaudos darbuotojas. Panašiai policija elgėsi su netoliese esančia Amerikos televizijos stoties "VICE" grupe.

Tegai:
žurnalistai, JAV, ESBO
Dar šia tema
Trampo žvaigždė užgeso — vandalizmo aktas Šlovės alėjoje
CNN: per riaušes JAV beveik keturi tūkstančiai žmonių sulaikyti