Ugniagesiai išgelbėjo stirną. Nuotrauka iš įvykio vietos

Ugniagesiai išgelbėjo mažą stirnaitę

84
(atnaujinta 14:44 2017.05.22)
Ugniagesiams tenka ne tik gaisrus gesinti, bet ir pasirūpinti gyvūnais, kurie kartais negali apsieiti be žmogaus pagalbos.

VILNIUS, gruod 6 — Sputnik. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pasidalino nedideliu, bet kilniu ugniagesių darbu. Ugniagesiai dažnai pasirūpina nelaimės ištiktaisiais. Šį kartą jiems teko gelbėti stirną, kuri šį penktadienį Mažeikių rajone, Tulnikių kaime, įlūžo į tvenkinį. Kai buvo pastebėta, nuo kranto ji buvo nutolusi maždaug 70 metrų.

Ugniagesiams teko gerokai paplušėti. Laužtuvais jie skaldė ežero ledą, kad galėtų valtimi priplaukti prie gyvūno. Stirna ištraukta ir parplukdyta į krantą.

Kaip informavo Mažeikių PGT ugniagesiai, ji buvo smarkiai sušalusi ir išsekusi, net negalėjo pastovėti ant kojų, todėl bandyta gyvūną sušildyti automobilyje, galiausiai priimtas sprendimas stirną vežtis į šios tarnybos patalpas. Sušilusi ir atgavusi jėgas, stirnaitė buvo nuvežta į mišką, kur netrukus leidosi bėgti savo takais.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet ugniagesiams gelbėtojams iš vandens telkinių jau teko ištraukti 18 gyvūnų.

84
Dar šia tema
Keturkojai keleiviai: benamė kalytė atsivedė šuniukų metro vagone
Australijos veterinarai išgelbėjo mažiausią pasaulyje padarėlį
Discussion